Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

da,da vjerovatno si u pravu...,al ja bih ga posjedovao,samo kad bi paru imao,jedino ¹to bih  gume zamjenio,ne volim white wall!! nije harli jebe¹ ga!! znaèi ako je teh. ispravnost na nivou...,udomio bih ga,to mi je def. najomiljeniji bajk. a sa vremenom bih gledao da ga vratim u 100% orginalno stanje....,ali ¾elje su jedno a moguænosti drugo!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 23 Oktobar, 2013, 22:39
Prodat, ali je trazio da se zameni  zadnji tocak. Na ovom je neko presnirao 16-ku nazad. Zasto? Za koji dan slike novog tocka, otisao je na hromiranje,
po toj ceni i bio bi red....ali ja sa iskalkuliso koliko i jos para treba da naguram u njega da bi ga vratio u 100 % i diga ruke....ubi me KATANA 1100, a pre njega me rcvario Goldwing 1000....razmisljao sam o 900 samo da upotpunim niz.....ma ko zna mozda naleti neka 1200 pa je opet dobro..

http://s1.cdn.autoevolution.com/images/moto_gallery/LAVERDA1200-1195_1.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

nece da naleti, sve su odletele u Australiju.

ЯЭВОЛУТИОН

znam....zaretova 1000, pet sest iz sremcice, gore iz subotice....pre par godina....ali mora da ima jos neka...nisu bre sve potrebili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

A ona oranz iz  Subotice? Jel i ta otisla?

Andreja

Mo¾da glupo pitanje ali zar ne mo¾e da se uveze? Mislim, kad veæ napu¹taju zemlju, mora da mo¾e neka i da se uveze.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

pa otisle su iz zelje zato sto su ovde bile jeftinije nego preko.....ako uvozis od preko onda je skuplje jer moras pored toga sto je u startu skuplje jos da platic carinu i porez,,,,,i dalje mislis da je pitanje bilo glupo

kod nas su placana od 3000 do 4000 evra


evo jednog oglasa iz engleske...doduse top stanje


Due to an unfortunate set of circumstances I now have to realise the value in my much cherished Laverda Jota.

It is a genuine Slater supplied Silver and orange machine as per the picture in my avatar although the original mudguard and exhausts have been refitted. I have owned it since 1997 and it was previously owned by 1 other gentleman. Total mileage from new is 17,500 although this may increase a little bit as it is in daily use at present due to the theft of my daily commute.

It has never been restored but did have a repaint in 1998. It has a left foot gearhcange (to save me getting confused) and a hydraulic clutch (To save my left hand). It also has a genuine Laverda rear rack fitted. It has visited Slaters a couple of times for Valve seat replacement and a general re-fettle about 3-4 years ago

Otherwise all is well with it having recently had a fresh MOT and 12 months tax put on it.

Offering it on the forums before eBay if anyone is interested. I am looking for offers over £12,500 - I want £15k for it if I'm honest.. Low mileage ones like this don't come up very often.

It's a sad day. Email me on david at fairseat dot com

Best regards,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

sad bi neki rekli: ma daj tolke pare za lesinu sa karbovima iz proslog veka, bolje uzmi novu hondu sa indzeksnom i vozi se ko covek :)
a pit bi dodao: i to italijan, dzubre, nijedan talijanski motor ne vredi pisljiva boba :) samo japanac nek je star al da je japanac, evo imas na oglasu TDM extra :)

Peki

Citat: stilgar poslato 24 Oktobar, 2013, 18:04
sad bi neki rekli: ma daj tolke pare za lesinu sa karbovima iz proslog veka, bolje uzmi novu hondu sa indzeksnom i vozi se ko covek :)
a pit bi dodao: i to italijan, dzubre, nijedan talijanski motor ne vredi pisljiva boba :) samo japanac nek je star al da je japanac, evo imas na oglasu TDM extra :)

hahahahaha....koja su ti kola bolja od moskvièa  ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Da ne verujes....zadnji put kad sam imao prilike da je provozam, leva ruka me zabolela od kvacila...nikako ne voli da udje u crveno, ali ide za sve pare....udara po dupetu i otima se...pri tome sedis kao na konju....visoko se sedi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

znam da ima onaj bivsi vozac moto gp,nakvi australac restaurira zekane za sve pare,ka¾e da mu je plan za deset godina sto motora restaurira i proda,vjerovatno radi par komada uporedo,nisam cuo kolika je cjena,al mogu samo da upotrebim ma¹tu....
jin-jang

farbach



Stigla i testirana maska za varenje. Hvala Metarex.

metarex

 [cheers] [cheers] [cheers]

kako ti lepo stoji!! ko stvorena za tebe! nema na cemu i drugi put [hello]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Alera

Citat: farbach poslato 26 Oktobar, 2013, 14:51
Stigla i testirana maska za varenje. Hvala Metarex.
Da pogadjam: Odjednom ti se vari.

...bit ce stendera i za izvoz.

farbach







ofarbalo beciklo












Damnmoto

I od Roga ocas posla Tr3k
Svaka cast.
Salim se kdlicno odradjeno i preverzija ram bez shavova , koliko je tezak?

farbach

ram 1060 grama. Ceo bicikl 8 kg

srbac

20 din kila kod Marinije, znaci 160 din becikli !!!

Gvozden

5+ za rad na biciklu i rad i crtez..
Odlicno!

Plazma Keks

nadam se da ce se promeniti oprema na bajsu :P :P
da bude bas onako kako je i bajs ofarban, Odlicna! ;D