Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


MarkoMZ

 [clapp] [clapp] [clapp] Ni sam ne znam po koji put citam temu od pocetka... Stvarno svaka cast Farbach-u  [kralj]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

yamahar6dejan

ja sam je procitao sigurno desetak puta od pocetka,sta reci za ovog gospodina osim svaka cast i nema ti ravnog   [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

dzimika

dzaba se slihtate i dalje covek ne farba motore vec pravi stendere :P

MarkoMZ

Pa bas zbog toga, motor mi je ofarban ali stender nemam :P
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

yamahar6dejan

pa da mozda da popust na stender nama sllihtarama  :P :P  :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 24 Januar, 2013, 21:42
Da obnovimo gradivo, ima novih clanova. Ja ne farbam motore musterijama. Dzaba zovete i pisete. Ja sam bravar i pravim stendere.
crcice tebi brusilica ili aparat za svajsovanje, pa ces ponovo dohvatiti pistolj za farbanje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Farbam. Rekao sam da je prvo sledece farbanje ovo. Naravno nije M1 nego nesto drugo. U radionici je, nego mi zima da pocinjem. Uzeo sam kaparu i sada jedem svaki dan po tri puta.

[attachment deleted by admin]

Gvozden

Lepa tema.... mnogo dobro izgleda.
Imate svuda !  Deviant.. [clapp] [clapp] to je samo jedna od razlika koje sam u onoj temi naveo....
imam te pse u vektorima...


farbach

sta ces da ti posaljem za kerove? Imam svakakva vektorska blaga.

AndreyRR

kako je dobra kolor sema

Plazma Keks

i ti nemoj da se cepis, znam da ti treba farbanje honde!

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 27 Januar, 2013, 23:45
i ti nemoj da se cepis, znam da ti treba farbanje honde!
Ma on se cepi da bi dobio nesto drugo..

Gvozden

Ne bre mislio sam ako nisi crtao taj detalj na sedishtu. Uradio sam par kopija prosle M1 i imam ta dva stenca  nacrtano, pa reko ako treba. da posaljem.
Nisi se hvalio da si crtao i to :) Inace kad imam vremena onda vektorishem za preko majstore :)

farbach

Nisam crtao kerove, malo mi je bilo etno sva ta Rossizacija. Kao karbonska folija danas, lepe je po guzici i traktorima. Blam me da stavim original karbon na motor.
Salji,
i hvala.

CBRR1

Aj sad svi nesto pljuju po toj carbon foliji,aj za pocetak kupite neki carbon deo za na motor pa uslikajte prikazite,pa pljujte po foliji,jbte ko ima toliko para da imeni sve u karbonu,svi bi mi da karamo Moniku Beluci ali nezvodljivo je,do tada karamo i setamo sta nam je dostupno... [facepalm] [facepalm] [facepalm]

Kanarinac

Pa ono i ima i onih kojima je dostupno :)

CBRR1

Citat: Kanarinac poslato 28 Januar, 2013, 00:03
Pa ono i ima i onih kojima je dostupno :)
Znam..! Srpski mentalitet,pljuj pljuj pljuj,a zasto,eto ne znam...lepse mi je kada pljujem...ok iznesi svoje nesto pa se sprdaj e sada svi kopiraju ovo sto ja imam,a NE CAK NEMA NI AUTO NI MOTOR I NADJE SE DA PLJUJE,OVO NEMA VEZE SA FARBACEM,NEGO SAM SAMO0 ISKORISTIO NJEGOV POST,posto vidim da se svuda to pominje,sorry za off..

farbach

Karbon folija nije jeftina,
karbon vise nije tako skup.
Folija je lepa samo prvih mesec dva, karbon uvek.

Kanarinac

Karbon ko materijal nije, ali delovi jesu