Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nenadlaza

Taj paradni sluzi da muva zenske,a i taj jedini moze da tockira.Pozdrav!

UFF


farbach

Airbrusha mi je pun Q, pa sam se vratio korenima. Ponovo sam sloser, kao Tito, on mi je bio kolega.
Martinove rezervne plastike su nakon 4 godne premestanja po radionici i nijednog montiranja zrele za novo farbanje. Zato sam napravio univerzalni TC-22 nosac koji odgovara jedino za Martina.

[attachment deleted by admin]

Hohštapler

...lepo ti je ovo drvo sa ¾utim cvetovima, i verujem da nije sluèajno ovaj jedan cvetak zalutao u kadar u 2. fotki...   [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

farbach

Артичока или гардун је вишегодишња зељаста повртарска биљка која успева у топлијем поднебљу. Спада у вишегодишње поврће. На врху стабла цветови граде цваст главицу. Главице су крупне и имају меснату цветну осовину, а споља су обавијене меснатим листовима љубичасте или зелене боје. Они су укусни и служе као поврће. Има специфичан укус јер у знатној количини садрже органске киселине, етарска уља и неке горке састојке. Због тога има и лековита својства.

To jedemo kada nema sta drugo.

Simon69

Citat: farbach poslato 01 Oktobar, 2012, 12:21

To jedemo kada nema sta drugo.
To je dobro,mi umocimo hleb u teglu sa vodom od kiselih krastavaca ;),jos kad je veca tegla  [yahoo]
Pa taj K8-9,koji li je,jos kod tebe?
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

farbach

#766
Ostao sam sloser, samo secem i varim neku gvozdjuriju. Ovo je novi stender, od crteza do realizacije. Ostaje da ga ispoliram, mozda i eloksiram ako nadjem ko to radi.
Sada vi kazite da je lepo i da hocete da kupite.

Jefta

Колико пара? Јел може то за предњи точак да се набуџи?

nano

Odradjen vrhunski  [clapp]

farbach

Jos nisam sracunao koliko me kosta. Secenje vodom je skupo, cena oko 120 e, za sada. Moze za prednji, treba da se nasarafi dodatak. Gvozdeni bi bio cvrsci i jeftiniji, ali se ne sija tako. Donji krak i rukohvat ce biti u boji motora, a srednji deo graviram.

dragan

os da ti ja ispoliram nako drugarski
samo vas posmatram...

skijash

Jes sad, seèenje vodom, ¹ta je sledeæe, poliranje vazduhom? :D

Plazma Keks

tako se zove, secenje vodom, ustvari, to je jak mlaz vode koji je pomesan sa finom prasinom ne znam kog abrazivnog materijala

Kanarinac

By the way, he was being sarcastic ili kako se vec pise :D

Plazma Keks

nisam bio tako shvatio.

Vlajko

Gledam remek dela i divim se.. [klanjam_se]
pa èitam budala¹tine.. [doh]

Iz po¹tovanja prema umetniku.. ne kenjajte u temi  [djavo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

skijash

Care ovo je forum, ne blog.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: skijash poslato 22 Oktobar, 2012, 20:32
Care ovo je forum, ne blog.
Kako...mislim...nije blog....ali ja sam mislio....nemoguce
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Plazma Keks poslato 22 Oktobar, 2012, 00:48
tako se zove, secenje vodom, ustvari, to je jak mlaz vode koji je pomesan sa finom prasinom ne znam kog abrazivnog materijala

Citat: Plazma Keks poslato 17 Oktobar, 2012, 14:45
znas kako, kec je izasao davno davno i ima dobre performanse, onda se pojavila dvojka sa nesto boljim, a sada  trojka sa jos boljim.

genije

Plazma Keks

dobro, objasni onda princip rada secenja vodom.