Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach


farbach

Evo i druge strane. Nema vise. Majstor Dragan je uzeo da ispolira masinu sa cudesnim pomadama po 80 evara i sutra odlazi kod gazde.
Malo sam bio skeptican u vezi cudotvornih masti za poliranje i ispao sam glup u drustvu. Sija za sve pare.
Po prvom sabiranju farbanje je trajalo 150 sati. Provericu jos jednom. Moracu da promenim password, VN je prosao na stari.

[attachment deleted by admin]

dragan

spijunske fotke 4 sata poliranja masine
samo vas posmatram...

dragan

jos malo

[attachment deleted by admin]
samo vas posmatram...

dragan

evo jos jedne mislim da ce biti lepse po suncu uslikati

[attachment deleted by admin]
samo vas posmatram...

djolefer

ja ne znam ali nisam video da iko ovako dobro farba,crta ili kako vec ovo nazvati     [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
:D

mareskin


Ja bi kupio drugi motor i njega vozio, a ovo bi dr¾ao kod kuæe da se sluèajno ne o¹teti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

farbach

gazda vozi avanturisticki BMW a ovo je za uspomenu.

3006

Farbanje 150 sati, pa da radi svaki dan po par sati, nagura se preko dva meseca, a treba od¾ati koncentraciju svo to vreme... A gazda, ako je u sred leta hteo da napravi ovako ne¹to i da to finansira, definitivno ima ¹ta drugo da vozi...

dragan

gosn farbach evo jednog domaceg crne je boje auto al paz ovaj efekat ogledala od nove kremice...


temporary image hosting

4free image uploader
samo vas posmatram...

ninja66

Citat: dragan poslato 14 Septembar, 2012, 01:06
gosn farbach evo jednog domaceg crne je boje auto al paz ovaj efekat ogledala od nove kremice...


temporary image hosting

4free image uploader

Preterao si sa poliranjem i dosao do metala ?  Znao sam da ce se jednog dana to desiiti. :)))))

dragan

samo da se docepam honde .....hehehe
samo vas posmatram...

dragan

gosn farbach da li mogu da vam pariram u poliranju motora kao sto vi farbate











samo vas posmatram...

farbach

Jos jedno poliranje i musterija si mi. Oljustio si svu boju. Mix ti je 10:1. 10 sati poliranja pa sat voznje.

dragan

da znas polako mi se tanji nikl i boja al je ispalo kako treba mislim,pogledaj drugu sliku vidi ko je u blizini...vidi se na deklu
samo vas posmatram...

dragan

evo ga izbliza nije u pitanju povrsina nego moz  nesto drugo biti u pitanju
samo vas posmatram...

farbach

evo jedna Uffovska

UFF

pa ti rece ne radis vise sa tim biljnim djubrivom jer je previse zahtevno

ah da reko si i da ne radis kacige takodje :)

farbach

Ja to kazem onako.

Gvozden

To "ona" oranz? Cela je u cameleon fazonu!? Dobar rad!