Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Stevan

Koliko bi kostalo da se ofarba stara kaciga u nesto kul? :)

Gašpar

Citat: Stevan poslato 27 Oktobar, 2010, 21:02
Koliko bi kostalo da se ofarba stara kaciga u nesto kul? :)

Nije problem cena, problem je stici na red  :)

farbach

Oko farbanja vako stvari stoje.
Ne primam nista na farbanje da ne bih komplikovao zivot i sebi i vama.  [stop]
Imam nekoliko ljudi sa kojima saradjujem i koji trpe moja probijanja rokova. Radim sam i ne stizem puno toga da uradim.
Da bi se kaciga uradila kvalitetno potrebno je 15-25 radnih sati. Za 25 izadje jaaako dobra. Ako bih naplacivao po 5 e sat (zidarska dnevnica), to izadje 125 e + materijal. Kada bih nekome od vas rekao da je farbanje kacige 150 e ili vise rekli bi da sam lud. Zato ja kazem da ne radim i mirna Backa. 
To je jedan aspekt problema, a drugi da cu sledecih 7-8 meseci odradjivati ono sto sam vec primio.

Stevan

hvala na iskrenosti i svaka cast! :)

DebeliZmaj

Citat: farbach poslato 27 Oktobar, 2010, 21:26
Oko farbanja vako stvari stoje.
Ne primam nista na farbanje da ne bih komplikovao zivot i sebi i vama.  [stop]
Imam nekoliko ljudi sa kojima saradjujem i koji trpe moja probijanja rokova. Radim sam i ne stizem puno toga da uradim.
Da bi se kaciga uradila kvalitetno potrebno je 15-25 radnih sati. Za 25 izadje jaaako dobra. Ako bih naplacivao po 5 e sat (zidarska dnevnica), to izadje 125 e + materijal. Kada bih nekome od vas rekao da je farbanje kacige 150 e ili vise rekli bi da sam lud. Zato ja kazem da ne radim i mirna Backa. 
To je jedan aspekt problema, a drugi da cu sledecih 7-8 meseci odradjivati ono sto sam vec primio.

ja sam ti poslao privatnu poruku sa tematikom farbanja kacige, ocigledno nije stigla do tebe poruka :)
molim te proveri da li ti je stigla poruka od mene na tu tematiku ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

farbach


dzigi

Citat: farbach poslato 25 Oktobar, 2010, 00:12
Jos jednom sam bio amater. Dok nisam zaradio dovoljno parea da izadjem iz kategorije glodar, nosio sam slike svojih radova po celoj Srbiji. Rezultat svog tog spartanja je NULA. Zapravo minus, posto sam popusio gomilu uvreda.
Recimo za ovaj motor je jedan poznati serviser za Harlije je rekao da je amaterski. Trajno je banovan i on i prijatelji. Drugi na banu su novosadski mudraci sa Miseluka.
poznat mi je sindrom novog sada u vezi air brasa ,ja sam to batalio na vreme svaka ti cast na zivcima sa musterijama ja nisam izdrazao, sada radim samo za sebe, jednostavno neznaju da cene trud i ljubav prema crtanju i oslikavanju  svaka cast
he who dares winns

to crank

Citat: farbach poslato 27 Oktobar, 2010, 21:26
Kada bih nekome od vas rekao da je farbanje kacige 150 e ili vise rekli bi da sam lud.

Lud ¹to daje¹ za d¾abe?

UFF

Marko interesuje me kako dobijas efekte kondenzovane vode i ovih travkica?

farbach

Prskam preko kapi pa susim pre lakiranja. Ne uspe svaki put.
Kristali se prave malo komplikovanije, zapravo toliko komplikovanije da mi skoro nece pasti na pamet da se drkam sa tim.

Dr. Pop

Batice alal ti kurac....
nema ¹ta da se ka¾e....
MK Arhangel

zuba

farbach ti si moj idol!

Lazic

Daj jos neke slike, da jos malo onanisemo... [yahoo]

WOLVERINE

#153

WOLVERINE

Nadam se da se Marko nece ljutiti.

farbach

Ovo sa kesom dobro izgleda. Primenicu,do sada sam radio kristale sa vestackim djubrivom, ovo nisam probao.

WOLVERINE

Nadam se da nije problem za klipove sa you tube. Voleo bih da dodjem da gledam kad budes nesto radio ako nije problim?

farbach

kada god hoces. Uvek nesto radim.

WOLVERINE

Hvala na pozivu. Videcu kada je Bane patak slobodan pa se vidimo.

UFF

Idemo zajedno - kad rasturimo masinu (ionako moramo da mu odnesemo)