Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Boki-KG

Mene zanima, da li je ikako moguæe za¹titi polirane povr¹ine i èime? Nekim lakom koji ne bi ispucao ili se olju¹tio?

Hvala.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Panco.KV

Dobro pitanje Boki koliko ja znam da postoje preko lakovi za lakiranje aluminijuma  namenski e sad ovde bih i ja voleo da znam.Uzgred jel si zadovoljan sa onim dodatkom

mali_zmaj

hvala ovo je bas detaljno,i pouèno,valjalo bi se malo i pazariti tog alata i pasti za poliranje imam linkove,hvala puno!

[attachment deleted by admin]
jin-jang

mali_zmaj

ovako sad izgledaju mislim da se vidi po æo¹kovima gdje ma¹ina nije dohvatila. jo¹ malo ¾uljanja i to je to!

[attachment deleted by admin]
jin-jang

Vlajko

Tako to rade profesionalci.. [clapp]

Meni ortak ovo odradio purol pastom bez skidanja dekli..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Plazma Keks

a koliko bi to kostalo da se recimo odnese na niklovanje?

mareskin

Citat: Vlajko poslato 12 April, 2013, 00:20
Tako to rade profesionalci.. [clapp]

Meni ortak ovo odradio purol pastom bez skidanja dekli..


Ruèno ili polirkom?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: farbach poslato 11 April, 2013, 20:55
- za onog ko polira, buduænost je sjajnija! :-)

video sam te kako si izgledao posle celodnevnog poliranja, garant si ovo ponavljao kao mantru ceo dan...:P [rofl]

ninja66


ЯЭВОЛУТИОН

niklovanje daje mnogo hladniji odsjaj od aluinijuma u mirror polituri.....za aluminijum dovoljno je sa vremena na vreme preci ga sa petrolejom....ili za one koji nece da bas redovno preu motor iz LOUISa nek poruce NEVR-DULL odlicno odrzava alumijum i hromirane delove...ali pre svega polirani komadi i aluminijum zahtevaju od vlasnika da bude detaljan kod pranja i ciscenja svog motorcikla.....posle svake voznje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

I Ducati se ponovio za stender. Ako se nisam zabrojao dvadeseti, bez oglasa i reklame.
Ne mogu da nadjem ulje za Ducati. Kazu da samo u Italiji ima i to na Siciliji.

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

a jel "extra vergine "
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach


gogo42

20. stender, MASALA  :o,,, cek cek pa jel na 10. bio jubilje extra popust ili tako nesto. hahah  [thumb_up]
Ti si sad pun ko brod, zato i nezuris da farbas  :P
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

farbach


Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 April, 2013, 13:59
ali pre svega polirani komadi i aluminijum zahtevaju od vlasnika da bude detaljan kod pranja i ciscenja svog motorcikla.....posle svake voznje.

I onda me neko pita za¹to vozim KLE, ne perem ga i ne podmazujem, rðe na sve strane... PA ZATO ©TO NISAM LOOD...[rofl] Previ¹e...:D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

jevta

Jel mo¾e na ¹tenderu da se voza po gara¾i?

Taraba

Mo¾e ako ugradi¹ agregat od apenca.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

farbach

Komsija Maric ima novu radionicu sa lepim glatkim podom. Ode po 3-4 metra kada ga zaukamo. Obzirom da su mu felne kod mene na farbanju, to mu je jedini nacin da se voza do jeseni.