Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

farbach

Stenderi mi izlaze na nos. 18 komada sam napravio i izgubio moc farbanja. Patim se sa popravkom motora koji sam ja farbao. Neki bravar je usao u moje telo i dok ga ne oteram u Sisatovac nema airbrusha. Najdalje sto mogu da dobacim su trakice za tockove.

[attachment deleted by admin]

Panco.KV

Ona kaciga sa Srpskom zastavom boli koliko je dobra BRAVO

srbac

Jel to K5 ili 6 1000???
Drugar stavljao auspuh pa okrenuo sajle od Ex-up a napoako , do 7000 ide a taman kad mislis sad ce tocak on se ukaki, :'( :'( :'(,  he he he a radio je dobro, ha ha ha ubio se i dodje tip, okrene sajle   [rofl] [rofl] [rofl]

farbach

astal.
Fotelja jos ceka. Hvala Havarisanom na donaciji rama, bice i to jednom na redu.

[attachment deleted by admin]

Hohštapler

v12
vaaauuu....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MarkoMZ

Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Bori¹a

u svaku rupu od klipa stavi flajku staklenog piva, moz i limenka i veselje neka pocne ;D

farbach

u radu, ima jos do kraja.
Folija, na trkackom motoru se ne isplati airbrush. A i da hoce, dok zavrsim bice nekonkurentan.

[attachment deleted by admin]

AndreyRR


Panco.KV

Odlican sto za rad  ;D

farbach

Sutra finisiram Hondu. Pancov sto je polozio sve ispite. Ma koliko zakeralo bio, nisam uspeo da napravim, nikakvu modifikaciju. Savrsen, hvala jos jednom.

[attachment deleted by admin]

srbac

Druze zaposli jednog bravara, pa nek radi covek svoj posao..... a ti svoj. Ovce na broju, vuk sit...... vuk pojeo pastira , he he he

Panco.KV

#952
More kako vreme ima da se i kreci po kucama

farbach

Ne volem da farbam.

srbac

Imas sinove , daj im po èetku pa nek èapkaju.... bolje nego da se skr¹e negde s becikla....

Gašpar

Ovo Drazin motor?

Gvozden


farbach


dr32

Ne zna se sta je bolje sto ili motor, svaka cast  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Mito_Maniac

Kod koga si radio folije?Razmisljam da uradim motor u drugu kombinaciju boja a da ne unistavam fabricku boju ispod.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA