Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2012, 13:55
pa ti rece ne radis vise sa tim biljnim djubrivom jer je previse zahtevno

ah da reko si i da ne radis kacige takodje :)
farbach je privatnik i za pare radi svasta!  ;D

farbach

Stativa.
Omiljeni razgovor sa musterijom tece ovako:" To sto ti hoces ja necu, a jos ne znam sta hoces". Sto je skuplji auto koji parkira ispred kuce i sto se bahatije ponasa sanse su mu manje, tako da ''necu'' lako moze da sklizne u ''bas necu''

UFF

Ma za te bahatije samo poprilicno skupo treba da predje u jos dosta skuplje pa ce ili sam da odustane ili ti vise ne moras da farbas nista do kraja godine :D

Plazma Keks

najvise volim te bahate musterije, uvek se prave pametni nesto, "sta pa ja to mogu da ti nabavim za 20e a ti trazis 50e", onda, "sta, generalka 450e za ruke, pa moj surak ima drugara koji ima radionicu i radi za 200e i to sve ultra-mega-giga" .... budale najobicnije, na kraju mi plate ;D

UFF

Marko sta kazes na ovaj kvalitetno odradjen posao?

[attachment deleted by admin]

farbach

Farbao unutrasnjost rezervoara ili lakirao rezervoar, a nije zalepio masku preko rupe? U prvom slucaju je prerano sipao benzin, mada mi vise lici na aljkavo farbanje.

UFF

Citat: farbach poslato 24 Septembar, 2012, 22:12
mada mi vise lici na aljkavo farbanje.

Farbao je spoljasnost (valjda ga mrzelo da izoluje pre farbanja)
onaj strucnjak sto je ukrao mazzi-evog cb-a

farbach

Cuo sam da je bio u Mitrovici na nekoj zurci i da ga je drzao u blokadi dok se nisu usijale i felne a ne auspuh. Govedo je tu negde oko Pecinaca, malo vise prema Beogradu. Tada je i pao.

nenadlaza

Farbach dali je dobro farbati kacigu zbog matrijala od koga je naoravljena mislim dali menja svojstva u bilo kom smislu?Dali to radis specialnim farbama.A ono sto si radio nista ne valja svi koji su videli kazu [kralj] Pozdrav!

Joker

Ima, specijalan prajmer koji ide ispod farbe, tj. pre farbanja se on nanosi tako da razdvaja samu strukturu kacige od nove farbe koja se nanosi na nju. I veoma bitam podatak je pritisak iz pistolja ne sme preci dva bara da ne osteti povrsinu nanesenog prajmera i napravi pore gde vremenom dolazi do takozvanog probijanja farbe u kacigu. A to onda nije to sto bi trebalo i gubi svoju svrhu... Nadam se da sam pomogao...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Da ne bi doslo do konstrukcione dematerilizacije zastitne strukture kacige prilikom uticaja razgradivih esencijalnih elemenata iz hemikalija farbe farbac kacige radi sa specijalnim bojama od mlevenih muda juzno africkih komaraca i sam proces nanosenja nam je vec objasnjavao na forumu

Ako posle toga pre lakiranja musterija zahteva da zalepi i neku nalepnicu ona obavezno mora da ima odgovarajuci DOT sto smo vec zakljucili u prethodnim temama iz losih iskustava nasih clanova koji su ne znajuci to lepili bilo kakve nalepnice i tim postupkom doveli sebe i svoje bliznje u veliku opasnost

Major

Uff ti je sve rekao..

nenadlaza

#752
Hvala, dali su komarci tigrasti ili se skinuli u maice.Aod tecnosti koja se cedi verovatno se nanosi zastitni premaz pa moror klizi ko po jajima.Zaboravi si da nalepnice uticu na krajnju brzinu.

Gašpar

Ne na brzinu, nego na snagu.
Crvena nalepnica dodaje 5KS, ostale boje svega 3.

farbach

Cika Alvirovic je rekao da je to nebezbedno, ne samo to nego sve. Planira da u saradnji sa Blow Joberima organizuje skolu bezbednog lepljenja nalepnica. Rekao je da ako zaobracaj nije postao bezbebedniji kupovinom jelkica za 570000 dinara, ovim ce sigurno biti.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/341780/Milion-za-kafanske-racune-i-mirisljave-jelkice

Bori¹a

ja sam zalepio malecku nalepnicu na cosak vizira i u toku dana sam ostao bez istog
sad nosim naocare za brusenje izgledam kao debil
sramota

nenadlaza

Borisa sta ce ti to ionako vozis trakror a i sto nisi upalio rotaciju.Oces da  [djavo] [policaja] dodje po svoje a nalepnice se zna gde se lepe.Posle bidne [glavazid]

Bori¹a

ne ne
imam jedan PARADNI traktor, on ima signalizaciju i ta sranja
svi ostali samo motor i tockove ;D
i izlazno vratilo ;D

Gašpar

Zbog takvog razmisljanja vecine poljoprivrednika ginu ljudi po putevima [thumb_down]

Bori¹a

ti drugi se ne voze po putu, samo njiva
a ovaj paradni je za put
a do njiva nema puta tako da... :)