Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

Citat: Plazma Keks poslato 30 Maj, 2012, 08:42
ja nisam rekao ni da je lako ni da je tesko. ja sam rekao kako je to uradio.
ali ako bas zelis da unistavas motor, onda ga doteraj ;D

A ko je to uradio skalpelom?

farbach

Citat: Simon69 poslato 30 Maj, 2012, 09:28
A zar nije ventil trebao biti zakrenut u stranu? Ovako moze ogrebati felnu kad bude duvao gumu ili ima dovoljno mesta?

raspravljao sam se sa vulkanizerom, bio je uporan da je ovako. Nisam siguran da je u pravu.

Simon69

Ne mogu da verujem da te ubedio i to jos u pogresno. [neampojma]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Plazma Keks

Citat: zmiya poslato 30 Maj, 2012, 09:32
Citat: Plazma Keks poslato 30 Maj, 2012, 08:42
ja nisam rekao ni da je lako ni da je tesko. ja sam rekao kako je to uradio.
ali ako bas zelis da unistavas motor, onda ga doteraj ;D

A ko je to uradio skalpelom?
kojim skalpelom?

zmiya

Citat: Plazma Keks poslato 30 Maj, 2012, 08:39
video si da covek ima stampac? odradis na komp sliku, odstampas i skalpelom iseces...

Pa kojim?

Plazma Keks


zmiya


Plazma Keks


AndreyRR

menjaj vulkanizera

dzimika

ajd ne smarajte vas dvojca sa skalpelima, covek ima kater i na njemu izvuce sta mu treba, ko ume bolje neka uradi, gpz koliko god kantasaki bio ofarban je vrhunski kao i svaki drugi motor koji je farbach radio, mozda ima boljih ali ja za sada ne znam nijednog
bio bi i red da se postavi cela slika ove aguste ili dukatija sta je vec

farbach

#670
Kada sam poceo da radim bio je samo jedan kater u Beogradu Radi i dan danas u nekom programu iz  DOS-a. Crn ekran i samo neki brojevi po njemu. Kako se  lik snalazio Bog zna. Kako za njega nisam znao, i daleko je najbolje radove sam uradio peske. Zamisli kako je rukom iseciTWIN CAM 16 VALVE, ili krilo od Honde, ili Natpis Honda ispod krila sa outline-om. Ovo su neki od radova koje sam rucno i crtao i sekao, jer tada nisam imao kompjuter, a ne kater.

farbach

Harley mi se posebno napio krvi. 180 radnih sati am ga crtao. Mreza na ramu, cak i onaj iseceni junak na zadnjoj viljusci koji je velicine sibice, sve rucno.

AndreyRR

Plazma na tebe je red

Plazma Keks

imam jos ovo, i nije bog zna sta u odnosu na farbacha. ja gotvim ciste boje, da bude u strip  fazonu... radio sam po zelji i ne pitaj me nista

neuromasser

Ipak jedno pitanje - ¹to ajkula ima protezu?  [neampojma]

Plazma Keks

nije to proteza. to belo je granica izmedju usana i njene unutrasnjosti, a i da zubi ne bi izgledali kao da vise sami od sebe. jbg, tako ispadne kada radis sablon sa slike

DaChaS

plazma super ti je kolaz sta si dobio iz likovnog :D :D :D

Plazma Keks

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
dala mi je 4 jer nisam radio na papiru...

farbach


cone

 [balavi] [balavi] [balavi]
pre le po!
[clapp]