Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bokilic

brmmmm

farbach

kaciga skoro gotova

Gavrolini


DISTRICT

extra..ovu kacigu mozes i za vikend nositi u izlazak, fenserica :)

farbach

Dodao sam dzidza bidze na crnu povrsinu, bilo je prazno. Svidja mi se kako izgleda sa belim cvidzama.

ЯЭВОЛУТИОН

HAHHAAHAHAHAHAHAHa
Kad videh ovu tvoju kacigu sa cvikerima...setih se anegdote za padanje u nesvest:
Prodajem RMa 91...kao nov....poplasen iz salona najstrasnije i onda upakovan u neki takmicarski ram koji je davno izdahnuo...klipnjaca pocepala i karter i cilindar...Dakle vreme kraj devedesetih, prodaj takmicarski motor, i uz njega dajem kacigu i naravno cvikere i rukavice..sve u zuto plavoj boji....motor u stanju nov, ram kompletno pregledan i plastificiran....ostatak sa motora iz salona, stajao po nekim budzacima....dolazi momak sa besnim dzipom (land cruiser) i zagleda....upalih motor motor kao singerica....nudim mu da proba, ali da ostavi novce i da ne ide a da ga nevidim, jer pare moze odmah da zaboravi....necka se...uglavnom nekako se odluci da ipak proba....sede na motor....odgovara ..kaze...dogovoreno....Kes na stolu, pravimo neki ugovor i on tovari motor na prikolicu. Prica mi kako on profesionalno vozi , takmicio se ranije u Hrvatskoj pa sad hoce malo da divlja...vidim mrsav momak, sta znam, mozda tako pazare u lepoj njihovoj.....dajem mu cvikere i kacigu koji idu uz motor.....natacinje cvikere na glavu i onda pocinje da navlaci kacigu.....Ona mu nekako velika, pa skoro cvikeri da prodju....na kraju sam legao na zemlju i plakao ko dete kad ga pogode kamenom u glavu.....profi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

@farbach: od zastavinog kart tocak? Ako si i to farbao daj slike  ;D

farbach

on sluzi da se stavi ispod vrata. Karting sam prodao.

virus

radovi su ti odlichni!

djolefer

a sto pise da je farbach bivsi clan ???
:D

Gašpar

Zato sto je tako trazio.

iva749

Zasto ja ovo tek sad gledam.. [doh]  Fenomenalno!  :)

djolefer

Citat: Gaspar poslato 22 Februar, 2012, 20:25
Zato sto je tako trazio.
..... uopste mi se ne svidja ta informacija,s obzirom na njegove radove i njegov talenat
:D

Gašpar

Iskreno, ni meni. Ali svako odlucuje o svom boravku.

Gavrolini

kakvih magaraca ovde ima nije ni cudno sto je otisao , a nije ni prvi, jos par dobrih ljudi je otislo zbog magaraca

Kanarinac

A koji je razlog sto je otisao? Jel se zna?

Gavrolini

potrazi malo po njegovim zadnjim porukama, bice ti jasno sto i zbog koga

Kengur

Da a mi zivimo u Diznilendu, zemlji od mleka i cokolade, pa samo ovde ima majmuna...

Jbg, ako nemas ''prekidac'' u glavi, tesko mozes da opstanes u ovakvom svetu...

Bishke

Cinilo mi se kao da je njemu taj prekidac stalno na off za neke suvisne komentare...

bezveze skroz
You should do one thing every day that scares you

Kanarinac

Sad sam video o cemu se radi i potpuno je bzvz razlog sto je otisao.

Ovde dolazi ona stara misljenje je kao dupe, svi ga imaju.