Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Kanarinac

Mora da padne reinstalacija sistema, ili obrisi cookies :)))) Mozda zato nece pass da prihvati :D

mazak

Koja je cena farbanja Super Tenere, da bude kao na slici, samo umesto crven da bude plava boja
Odgovor na pp
[hello]

farbach

puno je do Nove godine

mazak


Branko

Druze jel si radio mozda neku Afriku,ili ako imas neke slike nekih zanimljivih...

Kengur

Citat: farbach poslato 06 Mart, 2011, 20:31
Terate me da izlazim napolje i slikam po ovoj zimi.. Ovo ceka na red za farbanje. Poslednja dva meseca farbam samo traktore. Vidite valjda da recikliram stare slike, novih radova nema. Ni u farbari nema dileme, Dzondir zelena ili IMT crvena. Ko hoce da farba motore za hiljadu funti sterlinga, zavrsi farbajuci traktore. Level ispod je da ponovo pocnem da radim stare ves masine i regale.

Radio je... :D
;)

farbach

Citat: Branko poslato 11 Mart, 2011, 19:38
Druze jel si radio mozda neku Afriku,ili ako imas neke slike nekih zanimljivih...
Nisam farbao Afriku. Niko nije trazio, pa nisam ni smisljao sare.

Branko

Aj kad budes imao vremena daj neki predlog orginalni pa da radimo...

kissellii

maaaaaaaaaaaaaan, you re good

farbach

Poceo sam da radim jedan K7. Trebao bi da bude mnoooogo dobar.
Motor je bio neogreban, ali zbog slozenosti sare morao sam da ga rastavim do DZ.
Bice i dosta dodatne opreme, kako sta bude stizalo i kako bude napredovalo farbanje slikacu.

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Kengur


ЯЭВОЛУТИОН

Dakle napokon se nasao neko ko hoce da izdvoji kes za ovakvu vratolomiju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

RoaD GunneR


Niskoletac


Dakle, svakoga dana u svakom pogledu, sve vise napredujes.
Prekvalifikovao si se od mafijasa u usponu sa mobilnim i prstom u nosu, do slobodno reæi UMETNIKA.
Nemoj samo uvo seæi a tebi i tvojim radovima se divim do imbecilnosti..  [thumb_up]


Kengur

K7 radovi teku...?

farbach

Poljak razbija. Ne znam da li pratis Ruse, ima puno dobrih majstora i nisu optereceni vremenom kao na zapadu. Zabole ga uvo za radne sate, radi covek za vecnost.
Suzuki je pri kraju. Mozda stigne za Uzice.

farbach

Stizu delovi.
Crvena pancir creva, Ohlins zadnji amortizer, Rizoma rucke, crvene poluge kocnice i kvacila,  K&N filter, trebao je zeleni lanac, pa je stigao plavi., Amortizer volana stize za koji dan. Quick shifter je stigao pogresan.