Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

nisam imao problema do sada, jedino ako nije neki kurton od srafa

farbach

Trkacki motori, pogotovo oni iz mog vremena imaju takve vibracije da se sav rasrafi posle par krugova. Lepak je dobar za civilne motore i poneki saraf na trkackom. Ostalo zica.

Panco.KV

Zlatno pravili starih majstora ...najbolji alat za put    malo paljene zice i klesta

doktor

Mislis uzicka selna...
Bikers work is never done!

Panco.KV

#1184
Citat: doktor poslato 13 Decembar, 2013, 11:29
Mislis uzicka selna...

Da tako je koturi uvek pod dupetom pu,pu,pu netrebalo

Plazma Keks

Citat: farbach poslato 13 Decembar, 2013, 10:40
Trkacki motori, pogotovo oni iz mog vremena imaju takve vibracije da se sav rasrafi posle par krugova. Lepak je dobar za civilne motore i poneki saraf na trkackom. Ostalo zica.
aha. sad mi je jasno ;D

farbach

Leeep. Otisla danas.


ЯЭВОЛУТИОН

kad sam bio mali, dve kuce ispod mene ziveo je trkac...Rados Igor.....vozio je 175 yamahu...popularnu polutku....bela sa crvenim tufnama....da nema mozda farbach sliku....recimo 1985,6 ili 7.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

secam se tog motora. Nemam ni svojih slika. 3-4 ostale sacuvane.

perlx


Brrka

Ovo bi voleo da imam.

ЯЭВОЛУТИОН

pa otvori se

tu oko 10000 ako je nadjes
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach



Novi projekat. Trbaju mi svi gumeni delovi i zbice. Svaki link je  [welcome]

ЯЭВОЛУТИОН

NSU 175 pretis....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Veske

Jel ovo Miletov pretis?

farbach


borkos

Moj cale vozio takvog negde 73-74 god...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Aleks Cross

farbach, pogledaj ovde mozda ima nesto sto ti treba. http://www.nsu-schoenhaar.de/seite3.htm Ako ti neka pomoc zatreba, reci slobdno imam ljude koji nonstop vise po nekim berzama starih motora.


ЯЭВОЛУТИОН

ima sigurno nekih delova kod Gedze na otpadu...ima jedna u rasturu kod Igora u VMlugu, jednu je nesto zapustio i Zika zlatar sa Vozdovca,,,,toga bre bar ima ko pleve....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach