Glavni meni

Suzuki GSX 750F

Započeo predrag68, 03 Maj, 2011, 23:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

predrag68

Da li neko ima iskustva sa ovim modelom 2004. godiste?

Pojavio se jedan na oglasima,cenovno prihvatljiv za moje moguænosti ali nemam ideju kakav je motor.

Pre svega me zanima odrzavanje,potrosnja i da li je vazdu¹no uljno hlaðenje plus ili minus?

Ako neko ima iskustva da napravi poredjenje sa TDM 850,bilo bi idealno.


Ako neko ima iskustva ili savet bicu zahvalan.


jevta

Ako se nevaram to je onaj u Kru¹evcu.
Model je 1997-2006
Da hlaðenje vazdu¹no uljno.
Potro¹nja meni 5,6 zaèudio sam se al je tako.
Odr¾avanje: Mislim da je sme¹no jevtino delova ima dosta ,a ¹to je najva¾nije ne kvari se.
To nije motor za poreðenje sa TDM drukèija je koncepcija.TDM je dodar motor samo ¹to ima jednu veliku zamerku ,a to je standardna potro¹nja ulja.GSX 750 F ide bolje tro¹i manje za odr¾avanje nemogu da ka¾em da je jevtiniji zato ¹to ide 4 sveæice vi¹e ulja ali je lak¹i za odr¾avanje.
Pravo poreðeje GSX750 F mo¾e¹ da napravi¹ sa VFR-om.
Ja sam razmatrao sve to zimus i evo mojih zakljuèaka.
TDM 850 ccm -85 HP nisam izbacio ali da bi ga kupio morao je da bude kupljen ispod cene da bi se pomirio sa stalnim gledanjem imal ulja i visinom koja meni ba¹ ne godi.
VFR 750 ccm-100 HP svi se kunu u njega puno prelazi udoban razvod ventila na zupèanike.Zamerke oæe da crkne regler i tro¹i malo vi¹e.Inaèe lep ko lutka.
GSX 750 F 750 ccm 95HP nema zupèanike ko VFR ali se razvod ne kvari.Udoban isto kao i VFR malo manje snage al po nekim podacima do kojih sam do¹ao ima bolji obrtni momenat.Tro¹i manje od VFR.E sad estetika niko prema njemu nije ravnodu¹an ili ti se sviða ili ti je gadan.Motor kod nas inaèe nije cenjen dok u svetu jeste za¹to neznam.Tako da æe¹ ga ovde kupiti dosta povoljno ali i posle te¹ko prodati.
Sve u svemu za razliku u ceni registracije TDM-GSXF ima¹ redovno godi¹nje odr¾avanje.Izbor je na tebi .
Po meni godine nemaju presudnu ulogu tako da je dobra kupovina i ovako ne¹to,ostane ti para pa se vozaj.
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3520.msg94326.html#msg94326