Glavni meni

Aprilia rs250

Započeo SljivA2, 24 Oktobar, 2010, 20:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SljivA2

Trenutno vozim Apriliu RS250, sve u svemu motor je bar po meni ludilo od motora u njegovoj klasi, uradjena mu je generalna pre jedno 6000km koje sam presao za 2 meseca. Sto se potrosnje tice, trosi oko 10l/100km kad se ono kida maximalno, sto se voznje tice sve je odlicno(usd viljuska, gasni amortizer, brembo..), i sto je najbitnije ne kvari se kao RS125(moj predhodni motor). Ako imate neko pitanje u vezi ovog motora, tu sam.. :)
Nemam sve sto volim, ali volim sve sto imam!

farbach

imam jednu i upravo je farbam. Novi nikasil, klipovi, plavi lanac i lancanik od ergala, plava pancir creva. Jolly auspusi...Cekam jos reckave diskove. Bice slika za koju nedelju.

bokilic

Ja sam je nesto kratko vozio,bogami,to ide kao suntavo,ostavlja i neke od 750cm u startu,
al kad otvori ventil,kad potegne,jao majko,,ima potisak kao .....uh...sut u guzicu dobijes samo tako  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
brmmmm

SljivA2

Heheh, drago mi je jos neko da je ima, jer su bas retke kod nas( posebno ovaj model medju zadnjima kao moja).. Da nije mozda taj rs bio u Kovinu(onaj sa polini kitom)?? :D
Nemam sve sto volim, ali volim sve sto imam!

Gašpar

Nesto mi bas mala tvoja potrosnja... Tih 10l kad se cepa mi je mnogo nerealno :o

SljivA2

Ne prelazi 10l/100km meni moja, tvrdim.. Bas sam je testirao ove sezone po skupovima, a posebno sto volim da je izvlacim :D
Nemam sve sto volim, ali volim sve sto imam!

Dzambo

Ta Aprilija bi trebalo do 15ak da trosi. Pretpostavljam da bi to bilo u guzvi, stani-kreni ili kad se izvlaci..

farbach

Kada je maltretiram ode na skoro 15

SljivA2

pa po gradu je iskreno nisam testirao ali trosi koj l vise, ali ovo 10l je na otvoreno kad se ne spusta ispod 150..
Nemam sve sto volim, ali volim sve sto imam!

Gile_ExtremeBoy

Ma motor je bomba ali ga ubija to sto je na samom vrhu i zauzima prvo mesto kao motor sa najvecom potrosnjom u svim klasama. na 2. mestu je MV Augusta na 3. RG 500 Gama a na 4. VTX 1800.. Sto je mnogo mnogo, ali kome potrosnja ne predstavlja problem je extra motor.
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

ZEMUNAC

voleo bih takav jedan da imam umesto mz-a...  [neampojma] volim cvaje,a posebno takvog izgleda i takvih performansi  [thumb_up] (jeste da je potrosnja  :o ali je ne bih vozio svaki dan  ;D )
Its way more fun to ride a slow bike fast... than a fast bike slow.

Kengur

Ljubitelj sam ''kosacica''...
Rado bih posedovao ovo kao drugi motor... :)

zodiac

I ja obozavam cvaje, imam nesto malo bolje od ove Aprilije (Yamaha RD 500), ali ne bi imao nista protiv jedne. RS 250 je kao ljuta papricica ;)
Prijatelj je zao drug

farbach

A da nisi subjektivan, ima vise kubika i lepse zvuci, ali ne bih se kladio da je bolja. Ima motor i ram i kocnice i ogibljenje. A imam i ja Apriliju, pa mogu da budem subjektivan.

zodiac

Sorry, nisam bio jasan, mislio sam samo na performanse. Kocnice, oglibljenje i ram su svakako bolji kod RS 250, to je savremen motor, a ne karabajla matora ;)
Prijatelj je zao drug

Laki-zr

Ooooooooo da to je taj motor koji bi zeleo da imam  [yahoo] Ali uslovi ne dozvoljavaju  :( nadamo se jednog dana bolje  [thumb_up]

®or¾ GTI

E probao sam tu iz kovima bila je cist dres isala je ok al spolja drcalo, u svakom slucaj ovaj motor cu kupiti i staviti ga u svoju sobu kad se bude imalo za to kesa, vrhunski motor  nisam ga imao al sam vozio neke iz svice, znaci prema ovom motoru veliki respect u godinama kad se bojavio bio je ko iz svemira pogledaj japance iz 96 god ko fred krmenko da ih je dizajnirao,
jedina mana je kick start i na novom modelu iz 2001 ali mi je jedam legendarni majstor iz okoline vrnjacke banje rekao da moze da nabudzi alnaser tako da kad je budem imao kao ukrasni model sigorno cu turiti to.

zemunboy

Citat: SljivA2 poslato 24 Oktobar, 2010, 20:45
Trenutno vozim Apriliu RS250, sve u svemu motor je bar po meni ludilo od motora u njegovoj klasi, uradjena mu je generalna pre jedno 6000km koje sam presao za 2 meseca. Sto se potrosnje tice, trosi oko 10l/100km kad se ono kida maximalno, sto se voznje tice sve je odlicno(usd viljuska, gasni amortizer, brembo..), i sto je najbitnije ne kvari se kao RS125(moj predhodni motor). Ako imate neko pitanje u vezi ovog motora, tu sam.. :)
Pa kad ima Japansku dushu :P

Inace vozio RGV 250 Gamu... Neverovatan motor, kao i Kawasaki KR-1S :)

rboban

E jedan KR-1s bi voleo da mi UKRASI GARAZU!!!!!
Ljubav iz mladosti..... :)
Ride It Like You Stole It

zemunboy

Citat: rboban poslato 17 Februar, 2011, 11:14
E jedan KR-1s bi voleo da mi UKRASI GARAZU!!!!!
Ljubav iz mladosti..... :)
Ako bih ih slagao u garazi onda su tu svih 5 :) :
Honda NSR250 MC21 ili MC28
Aprilia RS250 mk1 ili mk2
Yamaha TZR250 3XV
Kawasaki KR1S/R
Suzuki RGV250 Г od 1991 pa do zadnje 1997(Jap ver)