Glavni meni

Nalepnice za motore

Započeo serbduck, 24 Oktobar, 2010, 20:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck


   Nisam odavno nista kacio...

   KTM SX 525



























Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Taraba

Izgleda jako dobro.
Jel to laminirana folija ili obicna?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Poceo sam od danas mnogo mnogo vise da postujem ovaj posao. Danas su mi stigle nalepnice za enduro ¹abane. 14x14cm,laminirane. Dve sam sjebao vec u pokusaju da ih lepo zalepim i odustao. Divim se ljudima koji izlepe ceo jebeni motor bez gre¹ke.

Biker-Boy

Takodje, i ja sam sjebao nekoliko kvadrata folije dok nisam "naucio" , mada i dalje nemam pojma :D
I feel the need..... the need for speed !!!

sremac

Lepili ja i drugar folije za zatamljivanje na stakla na èamcu, izlepimo, ma crno sve ko u Zemunu. Ponosni kako smo od prve odradili kako treba. Sutra dolazimo nijedne folije na staklu nema, pootpadale u Savu, èek ¹ta je ovo, jedna jedina upala u kabinu, gledamo, PA OVO JE SAMOLEPLJIVO, nismo skinuli onaj proziran deo mi samo rokali sapunicu, jovo nanovo. Al uspe¹no.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

ovaj dizajn mi se svidja kao da sam ucestvovao u pravljenju :D

samo bez tog racing sa strane i pored dajimeze da ide i sidi tj svi brendovi koji su na motoru kao i oni na vozacu cisto da ima nekog smisla umesto random brendova

http://fodi.frubar.net/files/1A182FC6-BC45-4244-9F6B-B091A6F9BF2F_thumb.jpg

Gavrolini

Pa i jesu brendovi sa motora. Od gore na dole:  tockovi,kocnice,ogibljenje,lanac, hidraulika

UFF

pa znam, kazem ti ja "skecirao" vidim ostalo daj-i-meze dole sto se odnosi na vozaca jer najvise volim njihove jakne a bilo je i sidi zbgog po meni idealne obuce, na bocnim plastikama je islo shoei itd
mada nisam siguran da li su na ovom starijem ktm-u zicane felne od marchesini-a jer je trebalo da ide na 690smr sa alu felnama

serbduck

#908
Narode, ja uradim sta musterija trazi. U retkim situacijama se bavim dizajnom ( izbegavam ) - uglavnom zamolim da nadju sliku na netu i uradim tako kako traze.
Mnogi su mi trazili Makita fazon...kad im kazem sta je Makita - odustaju...Jbg lepo izgleda....i Gorenje bi lepo izgledalo...
Sto se tice brendova - ista prica. Bilo je Pireli, Miselin i Danlop na istom motoru...jbg - ne mesam se puno.
Lepljenje nije zajebancija kako god da izgleda.

                      [cheers]

P.S. Jednom davno me covek zamolio da mu nacrtam nalepnice na njegovom Suzukiju...ja crto cela 3 meseca...pomeri ovo, pa promeni ovu boju, pa posvetli, pa potamni, prosiri...Proseravao se on ko kamila...vidim ja da sam ugasio i prestanem da mu se javljam na telefon.
Javi se on ponekad sa nekim zahtevom za izradu nalepnica ( Facebook ) , a ja ga ignorisem. Nisam mu nista naplatio, al sam naucio skolu. Ne bavim se dizajnom i ne dajem predloge.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

dzimika

Greska, ti radis dizajn ali kazes koliko je osnovna cena i kolika cena svakog narednog zahteva i placanje unapred pa neka svako izmislja sta zeli

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 01 Maj, 2019, 20:38
Greska, ti radis dizajn ali kazes koliko je osnovna cena i kolika cena svakog narednog zahteva i placanje unapred pa neka svako izmislja sta zeli
dzimika....neke stvari se ne mogu platiti novcem....nikakvim...otprilike kao da ti neko nudi milion evra glavu da ti odsece....lepo je to sto ce deca da budu obezbedjena ali sta ti imas od toga....a onaj koji ne voli sebe nije sposoban ni druge da voli.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

Citat: dzimika poslato 01 Maj, 2019, 20:38
Greska, ti radis dizajn ali kazes koliko je osnovna cena i kolika cena svakog narednog zahteva i placanje unapred pa neka svako izmislja sta zeli

Pokusao sam da naplatim i nije mi uspelo. U Srbistanu sve funkcionise na nas nacin. Usvajamo parcijalno sta nam odgovara - ono drugo ignorisemo.

Pita covek: " Koliko kosta da mi prelepis kros motor?" - 80e - podrazumeva crtanje ( ispunjavanje najrazlicitijih zelja ), stampu i lepljenje. Moguc svaki vid personalizacije. Po meni vrlo pristojna cena, a on kaze : Preskupo je to za obicne nalepnice." Jbg, kupi neobicne za manje para. Ljudi kojima sam radio motore nemaju primedbi ( za sada ) , a i ako ih je bilo - resavao sam ih odmah.

Najzesci do sada je lik koji me zove i pita za cenu tank pada. Kazem 10 e...a on - da na KP ima za 300 din. Pa junace , tebi bilo skupo 300 din, pa trazis jeftinije...jbg. Tu prestaje prica.
Svaka roba ima svog kupca.

Naravno da sam radio dizajn i naplatio, ali su to stvarno retki slucajevi.

                     [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

dzimika

Ma znam, kod nas je cudan sistem a tesko se odvikavamo, ali kad odu preko odjednom mogu da funkcionisu po tom sistemu, samo je stanje u glavi pitanje

Silvana

Kad smo kod dizajna... prilagodio Serbduck... hvala!









I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Serb, nemoj se nervirati, nadam se da ima dovoljno "normalnih" da ove budale ne preovladavaju...
Ako ljudi ne shvataju da mogu "preko vibera" da naruèe kakve god nalepnice im padnu na pamet, tank pad, biraju oblik boju slova - nek naruèe on line pa nek èeka... A kome je skupo - motor nije za njega.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

 Ja i drugar kupili te tank padove za 300-400 din i sranje su, bacene pare
I feel the need..... the need for speed !!!

castor

Kvalitetno i jeftino (u ovom sluèaju d¾abe) ne ide u istoj reèenici.
It's the ride that matters, not the bike…

serbduck



   Danas izlepih jednu Busu...



























                              [cheers]



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck



  Od babe - skoro devojka...






















                                                   [cheers]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!