Glavni meni

Nalepnice za motore

Započeo serbduck, 24 Oktobar, 2010, 20:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

rtaku

Ovaj 950 sa poprecnim trakicama si uradio kao da nisi ti radio. Jel radis stikere sa rupicama da mogu da se prisivaju?

serbduck


  950 ima sive mat felne, a ovaj 690 crne sjaj. Sve je isto - ista nalepnica , isti polozaj, a kao sto vidis - razlika dupe i oko. Jaci je kontrast na crnim felnama, pa je sasvim logicno da bolje i lepse izgleda.

Stikere sa rupicama nisam radio, ali mogu da probam... Stiker je nalepnica koja je nalivena epoxy smolom...zasto bi je prisivao? Uradis prisivke pa prisijes... [neampojma] Imas li neki uzorak da vidim o cem se radi - da ne lupam bez veze?




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ness

daj da vidimo nesto za hondu cbr 900 r

serbduck


Nema nista. Radio sam par komada , ali sve standard.



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck

 Evo jos par tank padova...


















Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ness

koliko su ti nalepnice za hondu cbr 900  r standard ??

BOKYBOY

#546
...vidi tank pad  :o ...ceses jaja o Debelog Zm-aja... [panic]

...svaka cast,odlicno odradjeno... [thumb_up]

serbduck

Citat: BOKYBOY poslato 09 April, 2014, 18:52
...vidi tank pad  :o ...ceses jaja o Debelog Zm-aja... [panic]

Taj tank pad i jeste za Debelog Zmaja tj za njegovu ZMAYAHU.

Citat: ness poslato 09 April, 2014, 18:43
koliko su ti nalepnice za hondu cbr 900  r standard ??

Godina proizvodnje, tacna oznaka i boja ( najbolje okaci sliku ) - ima ih dosta razlicitih... Cena ide od 80 do 150 e.

[cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

dr32

Koliko su ovi tank pad-ovi? Ste treba da posaljem da bi bila slika ili dizajn koji ja zelim? Jel se to dodatno placa?
Jel imas i ono sto ide na rezervoar, kao ovo dole i koliko kosta? Kolko se na sve ovo ceka? Hvala.

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

serbduck


  Tank pad - cena 10 e.

  Sam biras oblik i dizajn. Potrebno je da mi posaljes sliku u sto vecoj rezoluciji ili da mi objasnis sta hoces...ja uradim predlog - ti vidis i ako je ok, radi se. Sve to ulazi u cenu. Ceka se 15-ak dana. Treba da se skupi nekoliko , pa ide u stampu. Moze da se desi da budes poslednji narucilac u turi, pa ti stigne tank pad za tri - cetiri dana...

  E sad...

" Jel imas i ono sto ide na rezervoar, kao ovo dole i koliko kosta?"  [neampojma] Ako mislis na stiker sa znakom Honde - moze da se napravi. Ako mislis na ove "gumene bockaste stitnike" ( mislim da to sluzi da ti ne kliza koleno sa rezervoara ... - mislim...mozda gresim ) to nemam. Ne znam od kog je materijala i nemam alat za to.

[cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mali_zmaj

pitanjce jedno,lakirao bih motor i razmi¹ljao sam o racing stripes,(preko rezervoara i repa) koliko je debela folija,mo¾e li se lakirati preko nje i koliko bi ko¹talo da se uradi jedno metar i po,sa sirinom desetak do petnaest cm, takve naljepice,i naravno dali ti to radi¹ uop¹te!? ovo je samo informativno za sada,pa ako budes i radio to da¹ mi neke prijedloge,i ja tebi i ostalo,hvala unaprijed..
jin-jang

dr32

Citat: serbduck poslato 09 April, 2014, 22:42

  Tank pad - cena 10 e.

  Sam biras oblik i dizajn. Potrebno je da mi posaljes sliku u sto vecoj rezoluciji ili da mi objasnis sta hoces...ja uradim predlog - ti vidis i ako je ok, radi se. Sve to ulazi u cenu. Ceka se 15-ak dana. Treba da se skupi nekoliko , pa ide u stampu. Moze da se desi da budes poslednji narucilac u turi, pa ti stigne tank pad za tri - cetiri dana...

  E sad...

" Jel imas i ono sto ide na rezervoar, kao ovo dole i koliko kosta?"  [neampojma] Ako mislis na stiker sa znakom Honde - moze da se napravi. Ako mislis na ove "gumene bockaste stitnike" ( mislim da to sluzi da ti ne kliza koleno sa rezervoara ... - mislim...mozda gresim ) to nemam. Ne znam od kog je materijala i nemam alat za to.

[cheers]
Extra, da smislim kakav bi tankpad pa se javljam. I da, mislio sam na te "gumene bockaste stitnike" al ako nema nema veze. Hvala na odgovoru pa ti javljam sta cu kad smislim.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

serbduck

Citat: mali_zmaj poslato 09 April, 2014, 22:57
pitanjce jedno,lakirao bih motor i razmi¹ljao sam o racing stripes,(preko rezervoara i repa) koliko je debela folija,mo¾e li se lakirati preko nje i koliko bi ko¹talo da se uradi jedno metar i po,sa sirinom desetak do petnaest cm, takve naljepice,i naravno dali ti to radi¹ uop¹te!? ovo je samo informativno za sada,pa ako budes i radio to da¹ mi neke prijedloge,i ja tebi i ostalo,hvala unaprijed..

Moze da se odradi i moze da se lakira preko folije. Daj neku sliku kakve bi hteo nalepnice.

[cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mali_zmaj

jin-jang

mali_zmaj

jin-jang

serbduck


Kao sto vec napisah - moze da se uradi. O samom dizajnu races stripes odlucujes ti . Imas na netu dovoljno slika da mozes da izaberes nesto, a moze i iz glave...sta god ti padne na pamet.

  O ceni - kad bude ozbiljno - za sada je informativo  [cheers]

  Danas bi te to kostalo 30 e, a za 7 dana ili 5 meseci - nemam pojma  [neampojma]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mali_zmaj

jin-jang

serbduck


   Jos jedan KTM uradjen...danas...malo po kisi...malo na suvom...










Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck


  Novi tank padovi...


   


















                                                     [cheers]



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

pile