Glavni meni

Nalepnice za motore

Započeo serbduck, 24 Oktobar, 2010, 20:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

damir1994

mozel sta za husqvarnu wr250 1997

serbduck



   Moze.

  Na zalost prinudjen sam da promenim neke stvari u svom radu.

  Vazi za sve, sem onih koje poznajem ( duze od godinu dana )...

  Avansno placanje !
  Sve to zbog par bezobraznih kretena koji su pokusali da me izrade. Pokusali - ali nisu uspeli.
  Dakle, od sad pa na dalje stvari funkcionisu na sledeci nacin - Hocete nalepnice?   Moze !  Prvo mi donesete 50 evrica na ruke ( da vam vidim beonjace ), pa krecemo sa radom.

  Druga opcija je da vas preporuci neko od mojih prijatelja koji ce garantovati ( platiti ) za vas.

  Ukoliko nekome od vas trebaju nalepnice, a nemate para ili vam je skupo - recite to i dobicete nalepnice na "lastis", a mozda i za dz. Nemojte pokusavati sa decijim forama jer vise ne prolazi.....ne radim bez avansa.

  Beskonacno izvoljevanje u vezi dizajna je moguce uz odgovarajucu novcanu nadoknadu oko koje se dogovaramo ( u cetir oka...).

  Eto toliko.

  Izvinjavam se svim bajkerima, ali prinudjen sam da zbog onih koji to nisu uradim ovako.

  Hvala na razumevanju.

  P.S. Trenutno imam nalepnice za TDM, HARLEY, KTM, TENERE, razne sponzorske relklame i jos svasta nesto. Naruceno i uradjeno ali nije placeno. To cu sve pokloniti onome kome stvarno treba.

Citat: damir1994 poslato 26 Oktobar, 2011, 12:32
mozel sta za husqvarnu wr250 1997

  Sta bi ti konkretno? Imas li kakvu ideju? Fotografiju?


   [neampojma]




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ЯЭВОЛУТИОН

Ne seri da si do sada radio a da ti ne plate bar materijal unapred.....eto...posten covek ne ocekuje da drugi budu lopovi.....nego eto sad i tebe iskvarise...lopov u svakome vidi lopova...
p.s.
Ja bre imam u dugu 2000 evra koje necu videti nikada....neka im za lekove..ja necu bez toga da crknem,mada sam ih posteno zaradio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¹tampar

Citat: revolution poslato 31 Oktobar, 2011, 21:22
Ne seri da si do sada radio a da ti ne plate bar materijal unapred.....eto...posten covek ne ocekuje da drugi budu lopovi.....nego eto sad i tebe iskvarise...lopov u svakome vidi lopova...
p.s.
Ja bre imam u dugu 2000 evra koje necu videti nikada....neka im za lekove..ja necu bez toga da crknem,mada sam ih posteno zaradio.

Hm,nije svako u situaciji da mo¾e da radi za d¾abe,potpuno razumem serbducka jer sam èesto bio u sliènoj situaciji ...ljudi se slu¾e svim i svaèim da doðu do onoga ¹to im treba a da ne plate...
   Mogu da dam ''na crtu'' ne¹to nekome koga poznajem du¾e od 25 godina i saraðujem s njim toliko vremena...
Mnogi me pozovu,tra¾e ne¹to i cenjkaju se...deluju ozbiljno...ali kad im ka¾em da je ''kapara'' 75% od cene celog posla ne jave se vi¹e nikad??Oni nisu ni planirali da plate...

Jo¹ su mi interesantniji oni koji doðu sa skupocenim automobilom pa se onda cenjkaju sa mnom,po¹to poto da snize cenu ...njima obièno ka¾em da im na¾alost uop¹te ne mogu uraditi to ¹to im treba u naredna 2 meseca jer imam puno posla...a kome je ne¹to hitno-cena je dupla....

AndreyRR

Nazalost zbog nemastine vec decenijama ljudi su bili
primorani da se snalaze kako umeju i znaju,ali
nazalost ostalo je u krvi,a polako se pretvara i u gen.

ЯЭВОЛУТИОН

Ali zar to treba do pokvari coveka.....Osnova bilo kog posla je poverenje...obe strane, dakle uzajamno....Ako bi neko trazio od mene da mu dam 75 posto avansa, ja bi se okrenuo i otisao, ne zato sto mi ne treba, vec zato sto ja treba da imam poverenje u njega da ce mi to uraditi kako treba i u razumnom roku, a on meni ne veruje da cu mu platiti.....ko god tako radi nece se naraditi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

  
 Nisam uzimao avans ni za materijal.

 Ljudi problem je u vredjanju inteligencije. Stvar principa. Nije mi problem da uradim i za dz ako covek nema para, ali ako mi potura suplju pricu... Neke stvari ne mogu da progutam.

 Najmanje je stvar para. Nemas sad pare - nije problem. Sve je to uostalom sitna lova. Nit cu se ja obogatiti nit ce on osiromasiti...ali...zasto bi pokusao da me napravi budalom za sitne pare? Mene bi bilo sramota.

 E zbog toga je ova prica. Jos jednom se izvinjavam velikoj vecini vas dobrih i postenih.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

AndreyRR

uglavnom se ljudi prodaju za sitne novce,tesko je sa tom vrstom raditi

serbduck



  Radije cu prestati ovo da radim nego da radim ovako. Uvek mi je bilo drago da pomognem bratu bajkeru. Zamisli sad kad nesto kosta 25 evra + priprema jedno 10 evra po satu... Izadje negde na 40 - 50 evra... meni zao...ja trazim 25... i uzmam 20... braca smo...

  ...jesmo li?


Dodje covek i ja kazem 80...zavrsim posao i naplatim 50...

  ...i onda me jebu kokosari.

E pa ne mogu...   


   ... muka mi.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gvozden

...ehh kolega, bolje se voziti po Vojvodini  (video sam te u Muzlji) nego dzabe raditi ....
...isto tako sam doshao u situaciju da skoro  ne mogu materijal da uzimam i placam na vreme zbog "majke mi,pa znamo se,  i cekaj da prodje pdv i plate i ....."
Avans....100% a deceniju i po minulog rada crtanja ne moram da pravdam...ko ne voli uvek ima "komshija i poznanika" koji se time bave...

¹tampar

Citat: revolution poslato 31 Oktobar, 2011, 23:54
Ali zar to treba do pokvari coveka.....Osnova bilo kog posla je poverenje...obe strane, dakle uzajamno....Ako bi neko trazio od mene da mu dam 75 posto avansa, ja bi se okrenuo i otisao, ne zato sto mi ne treba, vec zato sto ja treba da imam poverenje u njega da ce mi to uraditi kako treba i u razumnom roku, a on meni ne veruje da cu mu platiti.....ko god tako radi nece se naraditi.

Mo¾da je to tako iz tvog ugla gledanja,iz mog nije....75% je otprilike cena materijala,ja svoju zaradu svesno rizikujem ali materijal ne mogu ...Mo¾e i ovako:donesi mu¹terijo materijal koji treba i kad zavr¹im posao plati¹ moj rad...Veruj mi da bih ja voleo da se tako radi...
  Poverenja mora biti i ja tako mislim ali...
Bio sam u ovakvoj situaciji:
Èovek poruèi da mu ne¹to napravim,dogovorimo se za cenu,pitam oæe li da mu po¹aljem predraèun da uplati?Neæe,platiæe u ke¹u kad doðe po robu...odlièno,vi¹e volim ke¹ da se ne smaram sa raèunima i papirima...
Zavr¹io posao,pozovem ga...doæi æe popodne(iz U¾ica) ako li da se naðemo u nekoj kafani jer ne zna gde mi je kuæa?OK.èekaæu ga u kafani na centru Banje Koviljaèe....
 Do¹ao gazda limuzinom starom godinu dana,sedimo u kafani,popijemo piæe...poprièamo,èovek mojih godina...poslovi,milioni,radnici....
®uri mu se pa da krenemo,izlazimo napolje...iz gepeka mog izdrndanog yugiæa vadim robu i prebacujem u njegov skupoceni Peugeot,on zatvara gepek i pru¾a mi ruku da se pozdravimo...
  -Gazda Pero,a lova?
  -Joj brate,ja zaboravio da ti ka¾em,pare æu da ti po¹aljem u utorak jer nemam toliko ke¹a(cca 250 eura)pri ruci.
 -U redu,jel to sigurno u utorak?
  -Pa ne sumnja¹ valjda u mene,pa zar ja da te preðem???...(jo¹ se kao i ljutnu ¹to sam ja nepoverljiv)

Platio mi je posle 43 dana jer sam svaki (svaki) dan zvao u 8 sati ujutro a subotom i nedeljom slao poruke na mobilni''gazda Pero kad ¹alje¹ pare'',napisao sam na veliki list papira POZOVI PERU!! i zalepio pored telefona...Pero ne mo¾e da dobije ni¹ta od mene dok ne uplati unapred...
 Radim za sitne novce,ni gram materijala ne mogu da dobijem dok ne uplatim unapred,èak ni pouzeæem ne mogu da dobijem to ¹to kupujem....
I ne mogu da finansiram tuðe projekte....


Phoenix

Citat: serbduck poslato 31 Oktobar, 2011, 23:57
 
  Nisam uzimao avans ni za materijal.

Ljudi problem je u vredjanju inteligencije. Stvar principa. Nije mi problem da uradim i za dz ako covek nema para, ali ako mi potura suplju pricu... Neke stvari ne mogu da progutam.

  Najmanje je stvar para. Nemas sad pare - nije problem. Sve je to uostalom sitna lova. Nit cu se ja obogatiti nit ce on osiromasiti...ali...zasto bi pokusao da me napravi budalom za sitne pare? Mene bi bilo sramota.

  E zbog toga je ova prica. Jos jednom se izvinjavam velikoj vecini vas dobrih i postenih.

Upravo! Ljudi su danas totalno bez skrupula,majmun pokushava da te napravi majmunom! I ti ga pustish i gledash shta radi i dalje i on o5 bushi istu rupu i smeje se! Dal' mi bre na chelu pishe kreten?!! Aj sve sve,al ako vec pokushavash da me napravish majmunom nemoj bar u lice da mi se smejesh! Ne,za ovakve stvari stvarno odlepljujem!!!  [veryangry]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

farbach

Svake Nove godine sam otpisivao dugove. Ionako ne bi platili, a lakse mi je da se okrenem prema novim parama umesto da mastam o starim. Nikada me niko nije zajebao, a da se prethodno nisam namestio. Sada je sito za ulazak u radionicu sitno. Sto kaze Ciga iz Bike kafane, visokim cenama se borim protiv rada.

banditkg

Majmune sam skapirao odavno tako da niti imam u dugu niti se sekiram a para nikad vise. [cheers]farbach je car. [kralj]

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ja sam po prirodi lenj a pod pritiskom slabo funkcionisem.....ali to nije razlog da izgubim poverenje u ljude....vise volim da mi neko nikada ne vrati dug od 20 evra nego da ga vrati  posle 2 meseca sa obrazlozenjem nisam stigao, bio sam u frci, brate kriza...a znam da toliko popije svaki put kad udje u kafic...ako se za 20 evra resim budale...trebao je odma da mi kaze, dam mu 20 evra i ide.
Duznike ne evidentiram po spisku, ali ne dozvoljavam da mi ostanu duzni vise od onoga sto mogu da oprostim...posao mi je takav da ko nece da plati nema motor, a taksimetar za parking kuca li kuca....verovatno je teze kad nemas nista u remu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¹tampar

Citat: revolution poslato 01 Novembar, 2011, 10:02
Ma ja sam po prirodi lenj a pod pritiskom slabo funkcionisem.....ali to nije razlog da izgubim poverenje u ljude....vise volim da mi neko nikada ne vrati dug od 20 evra nego da ga vrati  posle 2 meseca sa obrazlozenjem nisam stigao, bio sam u frci, brate kriza...a znam da toliko popije svaki put kad udje u kafic...ako se za 20 evra resim budale...trebao je odma da mi kaze, dam mu 20 evra i ide.
Duznike ne evidentiram po spisku, ali ne dozvoljavam da mi ostanu duzni vise od onoga sto mogu da oprostim...posao mi je takav da ko nece da plati nema motor, a taksimetar za parking kuca li kuca....verovatno je teze kad nemas nista u remu....

O tome se radi,posao ti je takav da mu¹terija ne mo¾e da ostane du¾na.....to je danas velika stvar!

Tamanitu

Citat: serbduck poslato 31 Oktobar, 2011, 06:35
  P.S. Trenutno imam nalepnice za TDM, HARLEY, KTM, TENERE, razne sponzorske relklame i jos svasta nesto. Naruceno i uradjeno ali nije placeno. To cu sve pokloniti onome kome stvarno treba.
Khm... A kakve nalepnice imas za KTM? Ja bih baas voleo da dodam neku, al nikad dovoljno vremena i para da organizujem to i uradim. Sta to imas trenutno u ponudi od ovih  [bejzbolka] [prebicute]?

[cheers]

ts.marko

Sve zavisi od toga kako se postavi¹ u startu prema mu¹terijama.
Ja sam otvorio butik jo¹ davne 1993.g a zatvorio ga u zimu 2001.g sa 5400 tada¹njih maraka u dugu. Koji naravno nikad nisam naplatio. A tad je to bila ohoho cifra. A ti koji su ostali kratki su najvi¹e komentarisali - E, i ako je propao, Nije znao da radi, itd.

Dobar i lud - braæa roðena.

serbduck


Ovo su reflektujuce trakice za felne sa natpisom... Odavno uradjeno ali nisam imao fotografije do sad.





(Powered by frubar.net)


Citat: Tamanitu poslato 02 Novembar, 2011, 14:53
Citat: serbduck poslato 31 Oktobar, 2011, 06:35
  P.S. Trenutno imam nalepnice za TDM, HARLEY, KTM, TENERE, razne sponzorske relklame i jos svasta nesto. Naruceno i uradjeno ali nije placeno. To cu sve pokloniti onome kome stvarno treba.
Khm... A kakve nalepnice imas za KTM? Ja bih baas voleo da dodam neku, al nikad dovoljno vremena i para da organizujem to i uradim. Sta to imas trenutno u ponudi od ovih  [bejzbolka] [prebicute]?

[cheers]

  Koji je tvoj KTM? Mislim da se moze nalepiti na vecinu novijih modela, ali ipak napisi koji je?

 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Taraba

Ako se ne varam 2003/2004 LC4 640 supermoto.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?