Glavni meni

Nalepnice za motore

Započeo serbduck, 24 Oktobar, 2010, 20:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Sto lazes kad tvoj nije Dakar?

djordjeadz

Aj mi reci kako nije kad u carinskim papirima pise BMW F650GS Dakar!!!!!

Bori¹a



Dakar je malo drugarciji. A jel ti tocak napred 21" ?

djordjeadz

E to ne bi znao da ti kazem, dok ne bih video. Ali je sigurno dakar posto se u papirima vodi kao dakar!!!!!!I o carinjen je kao dakar a ima razlike u ceni carnjnja obicnog i dakar modela!!!!

Bori¹a

Dakar ima napred 21" tocak, a ovaj obican 19" :)

Vidi na gumi sta pise, verovatno sam ja pogresio i da ti je 21" tocak :)

djordjeadz

nzm koja je velicina uglavnom sam ga carinio na dakara jel mi je tako pisalo na francuskim papirima.

serbduck


Bio Dakar ili ne uradicemo sta treba.

Daj samo neku sliku modela koji hoces.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

djordjeadz

Ovaj gore beli je moj daj mi neke tvoje ideje i reci mi cenu? koliko ce me koste neak bude nesto u M stilu nesto kao M power i tako to ako imas neku ideju posalji mi neki sablon da ja to pogledam i reci mi cenu?

djordjeadz

Borko ne gleda ti se dal je dakar po TOCKU to mozes da zamenis kad oces. Nego dakar ima uljano hladjenje ne antifriz. Ako bi tocku to bilo onda sto bih kupovo orginal dakar nego kupim obican i kupim tu 21 col felnu i stavim i bude dakar. Ne ide to tako!!!!

Bori¹a

Sta ja znam, za oba pise u tabu hladjenja "LIQUID" ja ne znam sad....
Mada oni ne znaju da se mi poznajemo pa te zato malo zajebavam :D

serbduck


Citat: djordjeadz poslato 21 Septembar, 2011, 21:40
Ovaj gore beli je moj daj mi neke tvoje ideje i reci mi cenu? koliko ce me koste neak bude nesto u M stilu nesto kao M power i tako to ako imas neku ideju posalji mi neki sablon da ja to pogledam i reci mi cenu?

Nemam ideja trenutno, a nemam ni vremena nesto preterano. Dakle ako znas sta hoces nadji na netu , skini fotografiju i okaci ovde, ili mi posalji link. 

Cena za prosecan motor ne prelazi 80 evra. Za tvoj - do 50 e.

Ne znam sta je - "M stil nesto kao M power i tako to"... [neampojma]

Jbg - stariji cika. Nemoj zameriti.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

djordjeadz

Bato ja take imam u ponudi vec ali su standardne imaju svi ja bi nesto jedinstveno. Nesto bas u stilu BMW-a M5 M3 itd znaci mesavina dakar BMW mpower . i tako to ako mozes posalji mi kako bi to izgledalo i cenu.

djordjeadz

Potrudicu se da nadjem nesto za kratko vreme i da okacim slike!!!

djordjeadz

Evo sad mene sa nekim idejama:
Prva da ga izlepim u ovakom stilu kao sto je ovaj M3 ali da neke sponzore sklonim a neke da ostavim kao na primer castrol umesto nec stavimo HP i KN filteri onda preko vizira da bude nalepnica kao ovome preko sofersajbne sto je M POWER . Ovaj broj 92 bih stavio na blatobran prednji i na ovim zadnjim maskama sa strane gde pise f650gs bih dodao jos ovaj m logo da bude u sklopu sa ovim f650gs umesto dunlopa da bude bridgeston gume i da ne nabrajam vise.....


djordjeadz

Druga ideja mi je da ga napravim kao HAMMAN  sto je napravio sibirskog tigra BMW X6 to bi bilo malo prostije i jednostavnije ali bih gubio onda detalje i neke delove bih presvlacio carbon folijom. A ovde bi umesto M oznake bila Hamman na viziru na maskama sa strane i sa manje ili bez sponzora.
E sad ti malo pogledaj ove slike zamisli ga kako bi mogli da sklopimo ovu prvu ideju ili ovu drugu.

serbduck


Citat: djordjeadz poslato 21 Septembar, 2011, 22:44
Evo sad mene sa nekim idejama:
Prva da ga izlepim u ovakom stilu kao sto je ovaj M3 ali da neke sponzore sklonim a neke da ostavim kao na primer castrol umesto nec stavimo HP i KN filteri onda preko vizira da bude nalepnica kao ovome preko sofersajbne sto je M POWER . Ovaj broj 92 bih stavio na blatobran prednji i na ovim zadnjim maskama sa strane gde pise f650gs bih dodao jos ovaj m logo da bude u sklopu sa ovim f650gs umesto dunlopa da bude bridgeston gume i da ne nabrajam vise.....

  Ovo sam razumeo.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

djordjeadz

Ali ova druga mi se malo vise svidja pogledaj i nju pa sta budes osmislio ti mi posalji sa cenom , ja onda razmislim javim i ostvarimo saradnju ili ne!!!