Glavni meni

Grunfovanje kacige!!!

Započeo mali_zmaj, 01 Maj, 2011, 22:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Jevtina varijanta jest dobra,ali kao sto rekoh meni je to ovako palo na pamet i ja izradih tako!! Testirao danas i mogu vam sa ponosom reæi da radi radnju!!!! E Mi¹ko rado bih to odgovorio kad bih znao ¹ta je ¹ustikla!! A ¾ena mi je zajebana svakako!! Pravnik .ebiga!! E Laziæu piva svakako pada kad tad,a ¹to napisah to i mislih!!
A ¹to se tièe tog nastavka jo¹ æu ga srediti po rubovima,znam veæ kako,da ih podebljam napravim sigurnijima!! Bit æete informisani!!!  To je to,za sada, javljam se poslije master testa do Umaga end back!! Usput ide li ko? Mi odavde kreæemo u èetvrtak ujutru?
jin-jang

mi¹ko_kolo

©ustikla ili ti milje je ono ¹to se stavlja na sto (neke stavljaju na rukohvate fotelja ili naslone kauèa) i ima milijardu rupica po sebi, a ako napravi¹ jo¹ neku (recimo cigaretom ili nekakvim seèivom) najebe¹ kao ¾uti! Inaèe, ¾ene ih prave u trenucima dokolice jer najveæi broj njih ne poznaje najbolji naèin ubijanja dosade-vo¾nju motorom.

mali_zmaj

AAAaaaaa ¹to ne veli¹!!!!  Ja saam pazio,jer bi me stigla kleta sudba,(bilo bi Paja ostade bez jaja) jer onu na stolu je bas moja draga heklala!!!
jin-jang

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Maj, 2011, 13:22
©ustikla ili ti milje je ono ¹to se stavlja na sto (neke stavljaju na rukohvate fotelja ili naslone kauèa) i ima milijardu rupica po sebi, a ako napravi¹ jo¹ neku (recimo cigaretom ili nekakvim seèivom) najebe¹ kao ¾uti! Inaèe, ¾ene ih prave u trenucima dokolice jer najveæi broj njih ne poznaje najbolji naèin ubijanja dosade-vo¾nju motorom.
za ovo mozes da dobijes minus. Sustikla je namenjena za pokrivanja srednjeg dela televizijskog ekrana, a ostalo su sporedne namene.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Izvinjavamo se na previdu ekrana! :D