Glavni meni

Propali MotoManijaci

Započeo UFF, 01 Maj, 2011, 20:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

joka

A, da stavi¹ koju ciglu u ð¾epove, ili ruksag?      [neampojma]      [cheers]

jager


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Dr. Pop

MK Arhangel

Lazic

Ma kakvi propao, samo malcice posrnuo... [yahoo] Nista sto nece popovaca da sredi, i naravno HD... :D

Dr. Pop

hahhahahaha

kad ces da svrnes na pop[ovacu?
MK Arhangel

Lazic

Mogao bi veceras na kratko... Idem do advokata kod Semafora, pa kad krenem nazad... Ah, da, crkao mi frizider, pa sam u ocaju smislio gde cu tank torbu...

[attachment deleted by admin]

joka

A, ti sve mokro stavlja¹ u mikrotalasnu! [neampojma]  [cheers]

Lazic


joka

A, ko je stavio lièna dokumenta, saobraæajnu i vozaèku da prosu¹i u mikrotalasnu? [neampojma] [cheers] Sam se hvalio! [cheers]

Lazic


joka

Sad i mi znamo kako NE treba!   [stop]    [cheers][rofl]- izvini, nisam se susdr¾o )  [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic

 [cheers], tipican primer propalog manijaka... [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

joka

Ni¹ta ti ne brini, to su samo dodatni tro¹kovi!   [cheers]   Moglo je biti i gore, da je stao KLE u mikrotalasnu! [facepalm]  :o  [cheers]

The One

Citat: joka poslato 03 Jun, 2011, 10:44
Ni¹ta ti ne brini, to su samo dodatni tro¹kovi!   [cheers]   Moglo je biti i gore, da je stao KLE u mikrotalasnu! [facepalm]  :o  [cheers]
il nedaj Bo¾e suvozaè, imali bi i propalu manijaku¹u  [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

joka

Nedaj ti Bo¾e, manijaku¹o ! [rofl] [rofl] [rofl] I ovako vas malo ima! Nedaj Bo¾e!  [rofl] [rofl] [rofl] Puj, puj mikrotalasna! [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

#77
Citat: Poison girl poslato 03 Jun, 2011, 11:32
il nedaj Bo¾e suvozaè, imali bi i propalu manijaku¹u  [rofl] [rofl] [rofl]

Taman posla da kuvam koleginice... [rofl] [rofl] [rofl]


Jao, jutros sam kolima omlatio neku Ruskinju u dzipu, kad sam uvidjajcima rekao zasto mi je nagorela dozvola, plakali su od smeha 5 minuta... Postalo malo cudno, a ljudi se drze za stomak od smeha... [rofl] [rofl] [rofl]



[attachment deleted by admin]

Bori¹a

A jel tacno da su sluzbeni auti najbrzi? :D

Lazic

Ovaj je sve sporiji...