Glavni meni

Umka 1. maj

Započeo SSZGO, 01 Maj, 2011, 11:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO


Dvadesetogodi¹nji mladiæ se nalazio na motoru nad kojim je izgubio kontrolu kreæuæi se iz pravca Umke ka gradu i tom prilikom se sudario s automobilom marke "mercedes", koji je i¹ao iz suprotnog pravca.

Motociklista je poginuo na licu mesta, pa je Hitna pomoæ, kada je stigla na teren mogla samo da konstatuje smrt. Nesreæa se dogodila oko jedan èas i trideset minuta.


http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/884686/%22Crna+subota%22+na+putevima.html

na linku iznad postoji i snimak sa lica mesta...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Video sad na vestima, vec je bilo doobro mokro, u tri pizde lepe materine...

Phoenix

Jbt od skutera nishta nije ostalo
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Flojd

Taj put je jako nezgodan i kad je suv...izmeðu ostalog, milion puta sam pro¹ao preko nekog prosutog ulja na toj deonici.


jager

Citat: Phoenix poslato 01 Maj, 2011, 11:12
Jbt od skutera nishta nije ostalo

Jedva se uop¹te i vidi da je skuter bio u pitanju. Stra¹no :(

Lazic

Vec tri godine idem bar jednom nedeljno za Obrenovac, kad god nije lepo vreme idem starim putem, to parce Ostruznica - Umka je katastrofa, ne znas dal`su gori retardi sto nagaze liniju k`o da je njihova, ili nervozni koji ih preskacu preko duple pune... Strasno, mnogo mlad decko...

serbduck


  Strasno...

  Na snimku je auto u suprotnoj traci, a motor daleko od puta...  Zna li iko  sta se zapravo desilo?  Skuter je to - nije isao 200...ni 150...ni 100km/h...

   Zao mi tog momka...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!