Glavni meni

Kawasaki ZX-10R 2004-05

Započeo Gile_ExtremeBoy, 01 Maj, 2011, 01:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gile_ExtremeBoy

ZX-10R naslednik popularne ZX devetke, 2004 te godine ostvaruje svoj debi ujedno sa Hondom (954-1000) u klasi 1000ccm. Definisu je ultra uska sasija sa celokupnom malom tezinom od 170kg i novim radijalnim kocnicama i diskovima precnika 300mm. Snaga kawasakijevog DOHC agregata sa lakim kovanim klipovima i 4 ventila po cilindru ispoljava 175 KS ili 123 kW na 11500 obrtaja u minuti. Odnos snage i tezine iznosi 1.0294 ks/kg.

O ukusima se ne raspravlja, mnogima je ovaj motor ruzan, meni deluje mocno i atraktivno. :)



....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Kengur

Meni je ona lepa. Aj Hebo to sto je lepa,  nego brutalno ide... :)

Simon69

A meni je na nisanu da mi bude sledeci motor..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Kengur

Dobri primerci drze dosta jaku cenu u odnosu na model posle...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 02 Maj, 2011, 11:10
Dobri primerci drze dosta jaku cenu u odnosu na model posle...
normalno kada je kasni model sklon dizanju ulja u filter, grejanju dupeta suvozaca....mislim da je kaza ranom zamenom ovog modela ozbiljno pogresila....ono i 636...jedno od lepsih kawa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Citat: revolution poslato 02 Maj, 2011, 12:23
Citat: Kengur poslato 02 Maj, 2011, 11:10
Dobri primerci drze dosta jaku cenu u odnosu na model posle...
normalno kada je kasni model sklon dizanju ulja u filter, grejanju dupeta suvozaca....mislim da je kaza ranom zamenom ovog modela ozbiljno pogresila....ono i 636...jedno od lepsih kawa

+

Drugar se napatio sa modelom posle...

Inace, ovaj model(04/05) je vozio drugar dve sezone oko 25000 mislim da je presao... Od toga jedno 20 000 na tocku... :D On se kune u nju, kaze da je odlicna...

dzony

ja uzeo i cucao pored njega dok nisam skinuo gips,malo mi se vratio osecaj u ruku(mogu da stisnem kvacilo)probao prekjuce i jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjje#e kevu kako ide,kazu da je model posle malo ustrojen,nisam nikada jahao raketu, mislim da je ovo slicno tome

veki.sd

motor bez greske,sem redovnog ciscenja pumpe za goriva i filtera za vazduha svakih 2000-2500 km.

goranvojska

vozio 2 god.ni do tad ni od tada laksi brzi bolji..............jednom reci SAVRSENSTVO.sve ostalo su bicikle(mislim na r).




sale1977v