Glavni meni

cas se cuje cas se necuje

Započeo bokilic, 29 April, 2011, 23:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

ovih dana muci me neka dilema..imam auspluh od bandita 1200,motor mi se bukvalno necuje,radi kao fen,malo glasniji od skutera,u sustini apsolutno mi odgovara po pitanju voznje,tih necujan,motor u niskim ide kao sulav,a bogme ide i u visokim,
elem svidja mi se i njegov izgled, ali..po nekad za tu neke kratke voznjice,volim i da se cuje,pa makar i malo..
imam neki karbonski,cuje se kao grom,ali mo izgled nekako...jednostavno se ne uklapa u koncepciju izgleda mog motora..
i tako resih da napravim moravski izum,,zao mi da auspluh koji je bescujan kasapim,svako ume da napravi cevku i da auspluh vristi,ali je problem napraviti da se necuje, a da motor i dalje funkcionise onako kako to treba, i tako resih da od cujnog napravim deraca usiju al da ga nediram,receno ucinjeno,dobro ostalo je jos da obrusim varove i pofarbam varove,to cu sutra,
sta sam odradio,na spoju svih 4 grana,sam probusio rupu od 10mm, i spojio u jednu cev od 25mm, na kraju cevke zavario maticu i stavio sraf,lonac nedirnut,a cuje se,,kada odvijem saraf iz cevi pocinju da izlaze gasovi,naravno cev se nevidi od spolja, dugacka je 20tak cm,gasovi izlaze na dole,nesmetaju,motor radi lepo ,nema razlike u snazi ili radu,mogu da vam kazem da uzivo mnogo lepo grmi, i to skoro 50% jace,na snimku to nemoze bas bas da se lepo cuje,ali...cuce se, kad pozelim da se necuje za par sekundi namontiram sraf i opet se necuje ...prosto ko pasulj,,
nadam se da sam video postavio kako treba

http://img508.imageshack.us/i/udp.mp4/
brmmmm

sasafilipovic

Onaj karbonac je majka, kako bljuje vatru èudo jedno...
A leba ti, ovo si snimao fixnim telefonom? daj malo bolju rezoluciju ni¹ta se ne vidi.

bokilic

ma mobilnim,nego kad ga hostujes,,bljaaakkkk,,
a i treba da prodam karbonca pa mi ovo dodje kao univerzalno resenje...
brmmmm

ra$a

boikiliæu, ovaj put si prevazi¹ao samog sebe!