Glavni meni

far i sat od 1000 rr

Započeo KIZA69, 29 April, 2011, 23:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

sat i far od 1000-ke...i jos mnogo sto-sta...
cena 250 po komadu...
assumption is the mother of all fuck up...!

Tihi_ZR

Jel imas mozda ono malo svetlo sto ide ispod vetrobrana za CBR 1000 2004?

UFF


Havarisan

ovaj far 250e sa slomljenim nosacima?

KIZA69

Citat: Titja poslato 05 Maj, 2011, 16:32
Jel imas mozda ono malo svetlo sto ide ispod vetrobrana za CBR 1000 2004?
nemam...
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

assumption is the mother of all fuck up...!

Havarisan

Ma nista, nego mi je malo skupo. Vidim da prodajes delove pa ako mozes da mi kazes koliko vredi far za ducati-ja 848,1098?

KIZA69

pa i nije brate,ovu plastiku mogu da navarim kao R,i to je sitnica,far je bitno da nije izlomljen itd...a sto se tice ducatia,veruj mi da neznam ni koliko je ni gde ga ima,sem u zabariji,ali to je verovatno mnogo skuplje.
assumption is the mother of all fuck up...!

Havarisan

imam ja jedan kao nov za 160 ako ti treba za ducati-ja.

KIZA69

ok da znam ako zatreba nekom jer ja nemam ducati.
assumption is the mother of all fuck up...!

Dutchman

nije far skup samo ce ga teshko prodati ;) srecno sa prodajom  da ne komentarishem cene nevolim ni kad meni to rade ...

RRa¹ko

Citat: UFF poslato 05 Maj, 2011, 16:46
RRa¹ko kupuj sat!

sat je kod cika revolution-a ne stize da ga poveze... jer je motor kod mene  :P :P [facepalm]

KIZA69

Citat: Dutchman poslato 06 Maj, 2011, 03:04
nije far skup samo ce ga teshko prodati ;) srecno sa prodajom  da ne komentarishem cene nevolim ni kad meni to rade ...
kazu da nije [nono],a i gledao sam cene [watching] na e-bay-u...cene su haos :o(sad sto ce neko da rodi mecku dok ga dobije) :'(...ovde sam zvao nekoliko njih(minuta gratis nikako da potrosim [callme] [glavazid]) koji imaju ili nemaju a imali su-nijedan ispod 300e,plastike su uglavnom manje ili vise polomljene,a nov.....kuku majko [ludak] [ludak]
assumption is the mother of all fuck up...!

Dutchman

aj onda da kazem 98e i to sa pozicijom AKS-om na kucnu adresu josh ga nisam ugradio nisu pukli nosachi ima ogrebotinu na staklu od 2cm moze da se ispolira ruchno shto cu i uraditi kad dodje na to vreme ;) e da namuchio sam se chekajuci 2 nedelje tachno

al ako kazu ljudi ja se slazem , kad nema a treba onda je dzabe ;) poz i srecno sa prodajom ...

KIZA69

cek,ajd ponovi ako nisam dobro razumeo....hoces da kazes da imas far od RR-a koji prodajes za 98 eura ili da si ga platio 98e????
assumption is the mother of all fuck up...!

miljanpravnik

Nerazumem zasto bilo ko i za bilo koji deo, ne moze da stavi cenu koliku hoce pa kome odgovara, odgovara a ko nece, nek poljubi pa ode.Ako je neko dobro nameran moze da skrene paznju na Pp a ne preko oglasa.Covek ceni toliko, pozoves ga kazes ja dajem toliko i to je to.....stvarno mi nije jasno!!!
P.S. sve strucnjak do strucnjaka

mohikanac

Citat: miljanpravnik poslato 07 Maj, 2011, 02:16

P.S. sve strucnjak do strucnjaka

Za ostale ne znam,ali Havarisani doktor za motore je veci strucnjak od svih nas na forumu zajedno,cak sta vise retko posten i korektan covek,prodavac...........sad ce neko pomisliti da se salim,ali ja stvarno tako mislim i cvrsto stojim iza toga..............


Havarisani je legenda. [cheers]

Dutchman

Citat: the jez69 poslato 07 Maj, 2011, 00:52
cek,ajd ponovi ako nisam dobro razumeo....hoces da kazes da imas far od RR-a koji prodajes za 98 eura ili da si ga platio 98e????

ja kupio pre 3 nedelje

KIZA69

aa-ha,to mu isto tako dodje otprilike kad sam ja uzeo ovaj motor pre dve god i kad sam se pojavio po oglasima i kojekakvim forumima cene su bile da se roknes [samoubistvo]...iako sam i sam znao da je to van pameti [ludak],...ali svako bre kupuje kad mora,a ja sam na oglasima jedno vreme CEO motor cenio cak 1200e(sto je cena vec vecina zna kakva),pa je vecina imala komentare tipa ''ej znas,to nevredi itd(e pa ,s'obzirom da neradim u crvenom krstu)...moja cena je ta..kome treba...to je to!
poz svima i srecna nam i kupovina i prodaja... [clapp]
assumption is the mother of all fuck up...!

miljanpravnik

#19

Citat: miljanpravnik poslato 07 Maj, 2011, 02:16

P.S. sve strucnjak do strucnjaka

Za ostale ne znam,ali Havarisani doktor za motore je veci strucnjak od svih nas na forumu zajedno,cak sta vise retko posten i korektan covek,prodavac...........sad ce neko pomisliti da se salim,ali ja stvarno tako mislim i cvrsto stojim iza toga..............


Havarisani je legenda. [cheers]
[/quote]

Slazem se, gledao sam neke slike sto je radio i stvarno je odlican........nisam mislio "strucnjak" u tom smislu :)