Glavni meni

Fotografija meseca i kalendar!

Započeo Phoenix, 29 April, 2011, 16:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Phoenix

Ovako,ideja nije moja vec sa jednog paintball sajta na kome sam aktivni chlan!
Svakog meseca se organizuje glasanje za fotografiju meseca vezano za chlanove i paintball. Ovde bi bilo za chlanove i njihove motore!
Elem,od prvog do petog u mesecu se otvara prijava i prvih 5 ljudi koji poshalju fotku uchestvuju! Od petog pa do kraja meseca traje glasanje i ko pobedi njegova fotka ide u kalendar za taj mesec ali sledece godine! Uchesnik takmicenja ima pravo da pobedi samo jednom i posle toga nema pravo vishe da shalje fotke do kraja takmichenja za taj kalendar! INache,fotke mogu da budu i fotoshopovane ali je bitno da fotka ima koncepciju i sve ono shto je potrebno da se vidi na njoj,vozach tj chlan,motor i neku pozadinu!
Da ne bude slikano pored shupe,deponije i sl! Moze da bude i u pokretu lepshe je nego manekenisanje pored motora samo!
Ako sad krenemo od maja meseca kalendar ce taman da bude za sledecu sezonu!
Takodje nije loshe da kalendar i bude od maja do maja,da ima obelezene dogadjaje za sezonu kao i rodjendane chlanova!
Verujem da ima ljudi koji bi se ukljuchili u projekat kao pomoc oko organizacije i pripreme pa da chujemo ko shta misli i ima li ko josh kakvu ideju!  ;D
Josh neshto,poshto bi ovo bila organizacija na nivou svih MotoManijaka ne bi bilo loshe da se ozbiljnost teme koliko toliko odrzi da bi se sve ovo sprovelo u delo!
Majice su podvig za sebe i lepo nas reprezentuju ali ne bi bilo i loshe da imamo i kalendare! Mogu i oni da se dele for free ljudima koji nam izadju u susret,chisto u znak zahvalnosti!
Na kraju krajeva,reklama je jeftina i shto vishe ljudi zna za nas to bolje!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

SSZGO

ja sam za i odmah imam da posaljem slike...

slike bi morale da budu u nekoj vecoj rezoluciji jedino, da mogu i da se odstampaju eventualno

BTW srecan rodj
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Phoenix

Rezolucija ovde na glasanju nemora da bude velika da ne gushimo stranu ali posle za pripremu shtampe bi trebalo!
Hvala  ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

BANE BROTHERHOOD

do jaja ideja  ;D
phoenix happyyyyyy brzzzzzzdaaaaaajjjjj tuuuu juuuuuu [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]LTBB 4 LIFE!!1 ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Mortisha

A jel mogu i moto manijaci zenskog roda  ;D?


Pih al nemam motor... [glavazid] [neampojma]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

KIZA69

ideja je vrh...i ja sam za...jbte ,jos malo pa mozemo i novine da stampamo,ili neki MM magazin..!let there b MANIJAK 4 life!
assumption is the mother of all fuck up...!

Bori¹a

Ako moze, ja bih za januar stavio Ivanovu R1. Stvarno ju je covek sredio   [balavi]

Gašpar

Odlicna ideja Fenixe. Svaka cast  [thumb_up]

Phoenix

Treba da se upoznaju ljudi sa ovim! Znam da dosta manijaka vec ima pripremljene slike za tako neshto a ostali polako neka spremaju!
Sutra otvaram prijavu za mesec Maj i prvih petoro koji se jave i poshalju fotku idu na glasanje!
Evo ja cu da odrzavam prijeve i glasanja svakom meseca a oko organizacije za pripremu kalendara cemo se vec naknadno dogovarati!
Josh jedna stvar,nikakav pozeraj na tudjim motorima!! Samo i iskljuchivo slika MotoManijaka ili Manijakinje na sopstvenom motoru u pokretu ili ne i po mogucstvu obradjena i i ne veca od 1200x800 da ne gushimo forum!

E sad,ne bi bilo loshe da se mozda i organizuje neki fond nagrada za pobednike,recimo neko ima vulkanizersku radnju ili sl pa je voljan da se reklamira dzabe i bude kolega Manijak i da da jedno gratis demontiranje guma. Dajem ideju u nachelu pa pustite mashti na volju i rashirite je malo  8)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Bori¹a

I nije fora da na kalendaru budu samo slike R-ova :) Jesu oni lepi al offroad  [yahoo]

SSZGO

nema potrebe da moze samo 5 da s eprijavi, neka se prijavi ko hoce, prvih 5-10 dana u mesecu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

a ocemo li fotke da stavljamo u ovu temu? srecan rodjus manijace :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Phoenix

Citat: balcan girl poslato 30 April, 2011, 20:24
a ocemo li fotke da stavljamo u ovu temu? srecan rodjus manijace :D
i jedna za glasanje
Otvoricu novu temu sutra,shto ynachi da ce svakog meseca da budu otvarane po dve teme,jedna za prijavu i jedna za glasanje!

Citat: SSZGO poslato 30 April, 2011, 19:12
nema potrebe da moze samo 5 da s eprijavi, neka se prijavi ko hoce, prvih 5-10 dana u mesecu...
Ima potrebe da se ogranichi,razvodnice se glasanje ako bude kamara fotki i jednostavno unosi haos u celu prichu! Prvih 5 koji se jave idu u glasanje i TACHKA  [rofl]

Citat: Borko Motorko poslato 30 April, 2011, 18:08
I nije fora da na kalendaru budu samo slike R-ova :) Jesu oni lepi al offroad  [yahoo]
Naravno i OFF ne sme da se zanemari chak mislim da su tu i lepshe fotke ali to je vec stvar ukusa  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

jager

OOOooooooooooooDLIÈNA IDEJA, Phoenix!!

UFF

Nema nista od tih prvih 5
Nek salje ko sta oce a mi cemo izabrati 5 najboljih za glasanje
Ili da otvorimo temu za kacenje tj prijavu pa od svih koje su tu okacene 5 sa najvise skupljenih + idu u temu za glasanje