Glavni meni

Dru¾enje na Fru¹koj Gori - SAMO PRIJAVE

Započeo Gašpar, 29 April, 2011, 13:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Meni krep'o lanac na Hondi, sanse nema da mi na vreme legne neka uplata u dzep tako da moje prisustvo smanjujem na 20%  [glavazid]  :(
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

jager

Lorde, Lorde... Opet ces zajebati... ;D

pit

Citat: lord_oblivion poslato 14 Maj, 2011, 02:49
Meni krep'o lanac na Hondi, sanse nema da mi na vreme legne neka uplata u dzep tako da moje prisustvo smanjujem na 20%  [glavazid]  :(
u
      Ee moj bajkeru ..Misi Tenku iz Bora je puko lanac na kavi u Nemackoj...srecom imao je nekoliko clanaka u dzepu te dodao jedan I S TAKVIM LANCEM PRESAO JE JOS 20 000 KM...a ti ne moz es do Fruske gore i nazad ,idi begaj.

RoaD GunneR

E ne pratim temu ne stizem, jer treba neka kinta da se da za nesto, ja cu svratiti na jedno sat dva posto sam u guzvi sa vremenom

Dzigi Boy

mozete otvoriti ziro racun, pa pocnite da uplacujete......obavazno naznaka.....dzigiju za nov motocikl!!!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bugi

Velike su ¹anse da obiðem lokaciju u neko vreme ( zavisi kad zbri¹em s posla) a nadam se da æe biti oko ruèka . Ako æe neko da ruèa  ;D ... Po¹to nemam ¾enu kao pojedinci pove¹æu drugara (samo drugar da ne pomislite sva¹ta ) ako ga ubedim da krene skuterom . Ko je glavni za ovaj manijakalni dogaðaj da se obavestim o detaljima ?

Gašpar

Meni se obracaj, ja imam najsvezije informacije  ;D

Lazic

Citat: pit poslato 14 Maj, 2011, 11:18
Citat: lord_oblivion poslato 14 Maj, 2011, 02:49
Meni krep'o lanac na Hondi, sanse nema da mi na vreme legne neka uplata u dzep tako da moje prisustvo smanjujem na 20%  [glavazid]  :(
u
      Ee moj bajkeru ..Misi Tenku iz Bora je puko lanac na kavi u Nemackoj...srecom imao je nekoliko clanaka u dzepu te dodao jedan I S TAKVIM LANCEM PRESAO JE JOS 20 000 KM...a ti ne moz es do Fruske gore i nazad ,idi begaj.

Ne zove se taj dzaba Misa tenk... A lordu je krepao lanac koliko i meni...  [rofl] [rofl] [rofl] Navikao je na jawu i njenu futrolu za lanac, pa mu sad svaki deluje krepalo...

jager

Lorde, KO HOÆE, TAJ NAÐE NAÈINA! KO NEÆE, TAJ NAÐE IZGOVOR! ;D ;D ;D ;D
Ajde bre, ¹ta svira¹... nemoj sluèajno da si falio 22-og!

lord_oblivion

Pa rekoh u onoj drugoj temi (o lancu) da sam nasao nesto privremeno. Dolazim, budi siguran  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

kawa ninja

Citat: pit poslato 14 Maj, 2011, 11:18
Citat: lord_oblivion poslato 14 Maj, 2011, 02:49
Meni krep'o lanac na Hondi, sanse nema da mi na vreme legne neka uplata u dzep tako da moje prisustvo smanjujem na 20%  [glavazid]  :(
u
       Ee moj bajkeru ..Misi Tenku iz Bora je puko lanac na kavi u Nemackoj...srecom imao je nekoliko clanaka u dzepu te dodao jedan I S TAKVIM LANCEM PRESAO JE JOS 20 000 KM...a ti ne moz es do Fruske gore i nazad ,idi begaj.

Istina Pit-e  [thumb_up]... a i na onom z 1000 ( 81 ili 82god) odavno nema zadnju kocnicu pa ga to nije sprecilo da ode u Moskvu na neki moto skup tako :)

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Pop

'Ajde i ja da se upisem... Svraticu sa lepsom polovinom da upoznam manijake....

"Грме танки џефердари..."


balcan girl

svi ce nesto da svracaju :D ja cu bogami i da se zadrzim malo duze bar do mraka :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

Uhhh kako situacija sad stoji kod mene, izgleda da cu i ja samo da svratim  [glavazid]

Vlajko

Pa ko da idemo u Svrackovce.. a ne Lezimir  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Mortisha

Gaspare...kakvo sad svracanje...mesec dana planiramo druzenje...obelezeili 22.05 kao crveno slovo u kalendaru.. Ljudi dolaze sa svih strana...a ti ces da svratis samo...cccc [zena]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

balcan girl

a gaspare ne moze to tako samo da svratim :D ti ces malo da se zadrzis :D da progovorimo koju ja i ti :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

Citat: balcan girl poslato 17 Maj, 2011, 20:22
a gaspare ne moze to tako samo da svratim :D ti ces malo da se zadrzis :D da progovorimo koju ja i ti :D

       Izgleda da su momci jaki samo na recima a kad dodje stani-pani  ....nema ga niko nigde ....svi dolaze na kratko   hehehehehhe

goranvojska

irena          irena bas si nevaljala [yahoo] :P :P :P :P :P

goranvojska

............svi junaci nikom ponikose i u crnu zemlju pogledase.....