Glavni meni

Prva Fruskogorska ofanziva 22. maj:))))))))

Započeo Dzigi Boy, 29 April, 2011, 00:59

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Obavezno nam treba zica za rostilj, neka ozbiljna........?????  Moj rostilj je skromnih kapaciteta:(((((

BANE BROTHERHOOD

jooooooj pa ja bi hteoooo da ideeem ali kako sada kad nemaam motor [facepalm] :'(....a sto bi ja voleeeeoooo da imam mooooootoooor ja bi sve ovako to voziooooo brrrrm brrrrrrm brrrrmmmmm [rofl] [rofl] [rofl]
ajde  gasho brate dolazim i ja ako primate ove istetovirane DROGERANTE KO abdulicu onda mogu i ja ovako fin da dodjem tamo i da se druzim sa NORMALNIM ljudima a ovog gavru i abdulu istetovirane DROGERANTE kad ja dodjem da posaljete u SHUMU   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

u shumuuuu breeeeeee [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Dzigi Boy

Citat: rboban poslato 29 April, 2011, 13:26
Meni da se organizuje neka grupa do MAX 120,  brze od toga mi vera ne dopusta... :)  [bejzbolka]  [policaja]
Citat: svetac poslato 29 April, 2011, 13:27
dzigi daj koordinate?! mozda neko krene velosipedom pa ne bude mogao da mandrlja po jarugama nego bude morao ici asfaltom! naravno kao taka je manje vredan "motoras".ali bi mi bilo drago stici i upoznati "one prave" !!!  [yahoo]

Manijaci, nije voznja brza od 120km/h

Vozi ko kako hoce  spram svojih zelja i mogucnosti.......???? Nema trke na zivot i smrt...nije nam cilj i zelja da se izlomimo........znaci opusteno i nece se niko izgubiti 100% sam siguran.....

A pocetno okupljanje je na Miseluku u 10h, do njega se lako stigne, a dalje je jos lakse......dostavicu naknadno kordinate Miseluka, a ako ih neko zna neka ih stavi????

Dzigi Boy

Bane ti samo dodji a redar Jager ce ti dati svoju trafiku hahahhahahah

@ balcan girl, nije nikakav problem da se zanoci na vikendaji??? Ko dolazi iz daljine, slobodno moze da racuna na to???


A i neki drugi Manijaci ako se opiju, sigurno ih necemo poslati pijane na drumum!!!!????

Znaci RAKJAAAAAAA ce da se toki?? pa kos ta voli neka izvoli....

PS. samo prepecenica Made in LeziMir:)))))))

Pop

U maps.google.com ukucajte

Citat: Koordinate45.224797,19.870883

i pokazace....

"Грме танки џефердари..."


Pop


"Грме танки џефердари..."


PeraM

Na Misheluku sam u 10h.

Pera iz Kikinde (Zuto crni BMW F800GS).

djolefer

au brate,meni nista nije registrovano,a voleo bih malo da se provozam
:(
:D

Dutchman


svetac

Citat: Simon69 poslato 29 April, 2011, 14:57
Moj drugar je distributer rostilj mesa u NS,ako mislite na gomili da kupimo mozemo ga iskoristiti a i povesti na Frusku Goru,inace je relativno "mlad" bajker i vozi TENERE..
pravi covek za nasu zadrugu!!!  [clapp]

svetac

Citat: Pop poslato 29 April, 2011, 15:38
U maps.google.com ukucajte

Citat: Koordinate45.224797,19.870883

i pokazace....
to je za miseluk,a za vikendicu? ako neko okasni!!

TOECUTTER71

Jebigica D¾i nisam znao da si na ovoeme forumu D¾igi THE BOY(mislio sam da si i ovdi THE TERRIBLE)
Evo ja se isto javljam, d¾i me obavestio, oni koji budu od Dvorca Spicerovih i¹li putem(on the road baby)a ne budu znali d'i je D¾ijevih OSAMARIPLACA :o, nek ide za mnom [callme]..Tol'ko.
D¾i mislim da je malo rano i 10, ima ljudi koji bi do¹li a jebiga treba da porane u 5aM  [zzz]

balcan girl

ne treba knjavanje u nedelju vec u subotu :D a mozda i za nedelju hahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager

Citat: TOECUTTER71 poslato 29 April, 2011, 17:56
D¾i mislim da je malo rano i 10, ima ljudi koji bi do¹li a jebiga treba da porane u 5aM  [zzz]

Ma jok, 10 je TAMAN!
A kako smo ustajali u 5 da bi stigli u pe¹èaru sa Banetom?? :D

Profa


Lazic

Da jebe rak raka ako mi bude trebalo vise od 45-60 minuta, Zvezdara-Miseluk... [yahoo]

@Balcan Girl:
Nemo` si paribrejker, razboli se dan, sva ranije...  ;D

Dzigi Boy

Ma 10 je odlicno........:))) nismo babe da spavamo a lep suncan drum pred nama????

Dzigi Boy


jager


Dzigi Boy