Glavni meni

Prva Fruskogorska ofanziva 22. maj:))))))))

Započeo Dzigi Boy, 29 April, 2011, 00:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

phoenix e sad mi jos vise krivo sto ne idem mogli smo ja i ti laganica pocetnicki :D :D :D madaaaa nikad se ne zna mozda mi miljan zavrsi da uspem da dodjem hahahahahhahahahhahahah
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Phoenix

Citat: balcan girl poslato 29 April, 2011, 13:07
phoenix e sad mi jos vise krivo sto ne idem mogli smo ja i ti laganica pocetnicki :D :D :D madaaaa nikad se ne zna mozda mi miljan zavrsi da uspem da dodjem hahahahahhahahahhahahah

pa gledaj da zavrshavate :D ako treba smislicemo i vanzemaljce i organizovacemo da te chak i otme neki UFFO ahahahahahaha
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

balcan girl

neka phoenix u redu je hahahahahhahaha ako uspem nesto da izmuvam sa poslom ja dolazim makar kao suvozac hahahahahahhahaha :D posto moj kraj sigurno nece da me ceka da vozim 70 :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Phoenix

Citat: balcan girl poslato 29 April, 2011, 13:19
neka phoenix u redu je hahahahahhahaha ako uspem nesto da izmuvam sa poslom ja dolazim makar kao suvozac hahahahahahhahaha :D posto moj kraj sigurno nece da me ceka da vozim 70 :D

ma shta ima ko da te cheka,krenesh dan ranije posle posla skroz opushteno moz' i 60 (al nije preporuchljivo da te ne kazne zbog spore voznje) gajbujesh kod nas i onda svi palimo u grupi :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

rboban

#64
Meni da se organizuje neka grupa do MAX 120,  brze od toga mi vera ne dopusta... :)  [bejzbolka]  [policaja]
Ride It Like You Stole It

svetac

dzigi daj koordinate?! mozda neko krene velosipedom pa ne bude mogao da mandrlja po jarugama nego bude morao ici asfaltom! naravno kao taka je manje vredan "motoras".ali bi mi bilo drago stici i upoznati "one prave" !!!  [yahoo]

The One

Citat: Vlajko poslato 29 April, 2011, 10:54

na off se ne ide ni sa koferom.. a kamoli suvozacom/com..   :P

ok, ok
bitiæu fina - tebi extra sitno seckan luk :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Abdullah100k

A 'el to samo po betonu ili neko 'oce i u sumu... milsim meni svejedno jer ionako nemam motor... ali voleo bih imam.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Gašpar

Citat: Abdullah100k poslato 29 April, 2011, 14:16
A 'el to samo po betonu ili neko 'oce i u sumu... milsim meni svejedno jer ionako nemam motor... ali voleo bih imam.

Ajde Abdulice procitaj opet naslov - samo prijave  ;D

Reko Dzigi da ce biti i off-a  ;)

Phoenix

Citat: Gaspar poslato 29 April, 2011, 14:19
Citat: Abdullah100k poslato 29 April, 2011, 14:16
A 'el to samo po betonu ili neko 'oce i u sumu... milsim meni svejedno jer ionako nemam motor... ali voleo bih imam.

Ajde Abdulice procitaj opet naslov - samo prijave  ;D

Reko Dzigi da ce biti i off-a  ;)

Gasho sav off prebacuj u onu temu pa i ovaj moj
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kengur

Posto sam bez motora, ako ima jos takvih koji bi isli, nek mi se jave na pp da se dogovorimo pa da idemo zajedno...

P.S. Mogu odlicno meso da kupim u Dekimesu...

skijash


Gašpar

Pa da se svi pripreme psihicki/fizicki/finansijski/slobodni dani.... Sta je to, jos 3 vikenda  ;D

Phoenix

Vi o slanini i luku a ja u moj motor nemam gde ni jednu jedinu virshlu da stavim  [veryangry]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Vlajko

Citat: Poison girl poslato 29 April, 2011, 13:33
Citat: Vlajko poslato 29 April, 2011, 10:54

na off se ne ide ni sa koferom.. a kamoli suvozacom/com..   :P

ok, ok
bitiæu fina - tebi extra sitno seckan luk :)

ma jok.. dovoljno je pranje sudova..   [zena]  :-*
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar

Ide Kengur kolima  :D
Imam neku ideju za meso, samo da vidimo koliko ce se ljudi prijaviti  ;)

Lazic


Simon69

Evo jos jednog zainteresovanog,ako krenem KTM-om nemam gde ni sibicu staviti sto znaci registrujem Tandzaru do 22.,meso i pice u kofer i pravac vikendica.
Moj drugar je distributer rostilj mesa u NS,ako mislite na gomili da kupimo mozemo ga iskoristiti a i povesti na Frusku Goru,inace je relativno "mlad" bajker i vozi TENERE..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Simon69

Moj drugar je distributer rostilj mesa u NS,ako mislite na gomili da kupimo mozemo ga iskoristiti a i povesti na Frusku Goru,inace je relativno "mlad" bajker i vozi TENERE..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Gašpar