Glavni meni

Licitacija: Kamerica MD80 OBAVEZNO POVECAJ CENU ZA 10 DINARA!!!

Započeo Gašpar, 28 April, 2011, 21:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MISIRAC

1100 (e ba¹ neæu da dodajem po 10  )

e onda brale crno ti se pise :)


1500 :):):)
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

Bori¹a

E ja vise para nemam, 1200 imam vise jok. Ipak sam ja jos mali :P

Dutchman


svetac


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

jager


Dutchman


Gašpar

Lako je vama da se zezate sa mojom kamericom  ;D

Imamo ponudu od 1501, idemo dalje  :P :P :P

MISIRAC

VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

Dutchman


jevta


Dutchman

e ja dalje ne idem , pretpostavljam da je jevta pobedio , za ostale koje zanima nek mi se jave na PP da bi napravili group buy ;)

jevta

Ima jo¹ fore da se ljudi jave al sve preko ovog je puno,bar ja tako mislim.
Ako sam kupio info za slanje na PP.ili mo¾e 22 na dru¾enju.

MISIRAC

VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

Gašpar

Posto su se ostali izjasnili kako nece ici preko ove ponude, mislim da je Misirac i pobedio.

Misirac, u pakovanju je kamerica, dva nocaca, stipaljka, silikonska presvlaka kamere i neka jaka cicak traka, koju sam nabavio kako bih kacio kamericu u kacigu.

Ako je to to sto ste ocekivali, posaljite adresu na PP i ja cu vam kamericu poslati prvog radnog dana posle praznika, cini mi se da je to sreda  [cheers]

jevta


Gašpar

Jevta: Vi ste dali ponudu od 2000-250/200 za AKS, dakle - 1750-1800
Misirac je dao visu ponudu  [cheers]

sasafilipovic


Gašpar

Posto ja stvarno nikada u zivotu nisam gledao otpisane, hoce li mi neko reci koji od ove dvojice je Gaspar?  ;D

misa-pei

Onaj upeglani  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

A veliki ti je minus [to nisi odgledao sabrana dela Otpisanih. [cheers] [cheers]
Država je najveći neprijatelj naroda