Glavni meni

Dobanovci

Započeo zmiya, 27 April, 2011, 20:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Motociklista D. S. (43) poginuo je juèe oko 18 sati u saobraæajnoj nesreæi u Ulici Lole Ribara u Dobanovcima. Prema prvim informacijama, vozaè motora „kavasaki“ se kretao ka centru Dobanovaca kada se sudario sa automobilom marke „fijat doblo“ koji je dolazio iz suprotnog smera i poku¹ao da skrene u dvori¹te. Od siline udarca, D.S. je odleteo na drugu stranu ulice, upao u kanal i preminuo od posledica povreda.Prema reèima portparola hitne pomoæi,lekari su samo mogli da konstatuju smrt jer je zadobio masivne povrede glave,prelom vratnog i slabinskog dela kième.

jerej

Ovo nije normalno sta se desava. Dokle vise bre da odsecaju put motociklistima?

Lazic

O, zivote... Muka mi je vise koliko se vozi neozbiljno kod nas... Kod tih skretanja levo, masa vozaca misli da ce motor da uspori ili da se provuce, ma boli ih qrac... Do duse, po povredama zvuci kao da nije imao kacigu, ne bih da zvucim kao strina(bjb), ali prosle srede da nisam imao slem, pitanje je na sta bi mi licila glava, a garantujem da nisam isao brze od 40-50kmh u trenutku pada, a odskocila je od zemlje kao ping pong loptica...

SSZGO

zna li neko detalje , sta se tacno desilo...

ovako sturi izvestaj nema neke svrhe za nas ostale koji bi iz ovoga trebali nesto da naucimo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lord_oblivion

Par brojeva od kuce mog drugara. Nije imao kacigu. Razliciti su utisci o njegovoj brzini kretanja, vrlo verovatno da je isao malo (dosta) brze kroz ulicu. U toj ulici inace lokalci vole da zavrcu jer je poluslepa, na kraju je rampa od nekog kombinata...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

hitna nije htela da izadje odmah po informacijama koje ja imam javljeno mi je odmah juce za to...strasnoooooo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

SSZGO

deluje mi kao klasika

ulicica, 0 opreme, isao "malo" brze...

prvenstvo prolaza je nebitno, na motoru si, i moras prvo sam da pazis na sebe, pa tek posle toga se osloni na neke propise i prvenstvo prolaza...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sikirica

Covek je nas  prijatelj.Inace porodican covek,otac deteta od 13 godina.Nikad nije vozio  bez kacige i nije praktikovao da luduje po naselju.Medjutim,istina je da nije imao kacigu kada se desila nesreca,ali je isto tako istina i da nije imao kapi alkohola,jer ne pije uopste.Motor je bio na popravci i moguce je da je isao nesto brze ne bi li ga isprobao.Mada,iz svog iskustva mogu da tvrdim da su vozaci automobila vise nego nemarni i bezobrazni,jer sam upravo na istom mestu i ja leteo kroz vazduh praveci salto i to samo zato sto je lik iz suprotnog smera skretao na svoju cupriju ne dajuci ni migavac,niti je gledao da li ide neko njemu u susret.
Prosto ne mogu da dodjem sebi koliko je malo potrebno da covek nastrada,eto sedajuci na motor i presavsi ne vise od 3 km Dace je izgubio zivot i ostavio porodicu iza sebe.Pun sam utisaka,jer sam se upravo vratio od njegove kuce.
Sta da kazem,osim,ljudi,nosite svu opremu koju bi trebalo,jer ovo je strasno.

Neka mu je laka zemlja