Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velimlje

 Pite , zar nisi ti rekao na nekoj drugoj temi

Citat: pit poslato 24 April, 2011, 01:30

  Velimlje ja sam uvek bi realan ali vi(bemvejasi) u svojoj opijenosti brendom to niste videli pa ste svaku opasku dozivljavali kao uvredu.
                 

Ko je ovde opijen ?

Ne opijen , ti si zadojen mrznjom ... zavist mozda ?

U svakom slucaju , treba ti dobar doktor , jer ja ne mogu da ti pomognem



Ti smatras uvredom svaku temu gde se pominje BMW , pa moras da se javis , nema druge , jel tako ?



Odavno sam prestao da se obazirem na tvoje gluposti , samo te provociram , a tako si lak za provociranje ... samo postavim klip svakih par dana ...
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

                    Velimlje pitacu te nesto licno al nemoj da to shvatis ozbiljno vec kao zezanje posto vidim da volis salu i tako to.Elem...Da li ti mozes da ga ozbines a ne ubalavis ?
                     Ranije je to mogo jedan matori Pakistanac koji je vozio boxera od 250 ccm e sad posto je on crko od side ti si mi nekako najprirodniji kandidat za tu titulu.....posto su ti non-stop razjapljena usta u proseravanju o bmw pa ko velim izvezban si da predjes i na eksplicitnije stvari.
                       Nemoj ovo da shavti slicno samo se zezamo ....mada znam da ti je plitka materica i cak si se jednom samobnaovao sa ovog foruma pa nisi mogao da izdrzis nego si se pojavio odmah popodne da odgovoris.
                       Nadam se da neces da se naljutis jer si neiscrpan izvor inspiracija za zezanje.

pit

Citat: ninja66 poslato 24 April, 2011, 22:04
Iz druge ruke :
Ortak koji je posedovao PanEvropu,K1200LT, R1150RT staru FJR 1300 i trenutno FJR 1300 08 je pre desetak dana vozio K1600 i ne moze da skine osmeh sa lica kad prica o njemu !?
jednostavno je raspamecen agregatom,kocenjem a pogotovo lezanjem.

     Ninja da li mi se cini ili ti polako uplovljvas u bmw sektu....hehehe milim pre neki dsan izjavi kako gs 1200 koci fenomenalno sad ovo .....ili nas malo lozis da bi bilo interesantnije.
          Mada ako kupis bmw -a povlacim sve sto sam ti rekao.

velimlje

Pite , ti zaista provodis previse vremena na BJB  :D :D

Nije sa nekog foruma , nego je sa BJB , i plus toga prvi deo , koji sam ja podebljao ovde je citat drugog coveka , na koga je posle ovaj odgovorio

Citat: pit poslato 24 April, 2011, 23:14
Preuzeto s drugog foruma .
Citat
I moram da konstatujem. U Srbiji je afrika koliko vidim kao golf II. Uvek æe ko¹tati 2000 evra i to je neuni¹tiva ma¹ina najbolja ikada i ostaæe neprevaziðena. Nisam probao ali ako svi kazu mora da je tako.

Odgovor
Kad veæ spominje¹ sklonosti neke nacije, onda mora¹ da zna¹ da su ljudi sa ovih prostora najgori kada se doðe do teme o BMW, od onih sa kojima sam imao prilike da diskutujem o motorima.

Ono ¹to si rekao da æe ti drugi zavideti i da æe te neèija ¾ena gledati je uglavnom glavni podsticaj na¹em narodu da kupi BMW motor i po meni jedan od veæih problema dana¹njeg dru¹tva. Ja skidam kapu svim BMW bajkerima koji æute i voze se, ali na¾alost upoznajem 10x vi¹e onih drugih. Iako su BMW motori kod nas generalno u manjini, kolièina budala¹tina koje sam èuo od vlasnika BMWa je daleko na prvom mestu. Da se ogradim, veæina njih ni nisu pravi bajkeri ili avnturisti, ali kada im u ovoj bedi pogleda¹ muku u oèima da su podsvesno shvatili da ih sve to ko¹ta previ¹e, a da veæina njih satisfakciju nalazi samo u brendu, prosto ti doðe ¾ao da im lupa¹ repliku.

Da imam gs1200, problem na kardanu bih mi bio poslednji problem u ¾ivotu, pa makar mi se desio u sred nedoðije. Po meni, mnogo veæi problemi su ¹to jako te¹ko naðe¹ vlasnika BMW motora od koga mo¾e¹ da pokupi¹ vredne informacije. ©to sam nemaèku industriju, iako je najbolja u Evropi, 1000x do sada uhvatio da la¾u. ©to ljudi na osnovu cene i brenda odreðuju kvalitet nekog proizvoda - dovoljno o ekonomiji znam da znam kako se danas formira cena, kao i to koliko je napraviti motor u Evropi, skuplje nego napraviti motor u Japanu. Kao i to da kvalitet èesto trpi zarad brenda. I jo¹ ne¹to povodom cene - ko mi naðe bilo koji proizvod na svetu koji je najskuplji i u isto vreme i najbolji, ja æu mu taj proizvod i kupiti. Ali da vam u¹tedim vreme, dana¹nja ekonomija ne dozvoljava da tako ne¹to postoji.

Ne iznenaðuje me situacija sa servisima, ali mi je ¾ao èoveka i nikada mu ne bih rekao "e trebo si da kupi¹...".



A razmisljao sam da odgovorim tamo , nego rekoh dovoljno me mrze , a onda ti to prebacujes ovamo , jer sam nemas dovoljno mozga da nesto ljudski napises , bez da podj…

Kazi , ako ti treba log in za BJB , dacu ti ja moj , vidim mnogo volis da citas taj sajt , a posle sve kod njega ne valja . Kako se to zove ?

Dvolicnost ? Ima gorih naziva , prikladnijih za tebe , ali necemo sad

Ne , mislim da znam sta je . Odrzavanje ‘’renomea’’ , da ne bude neko sutra na nekom skupu rekao evo ga Pit sa BJB ili UMS , jel tako ?

Ali kad si vec citirao taj post ovde , ajde da odgovorim …

onda mora¹ da zna¹ da su ljudi sa ovih prostora najgori kada se doðe do teme o BMW, od onih sa kojima sam imao prilike da diskutujem o motorima.

Zavist ? znam toliko svoj narod , nista novo …

Ono ¹to si rekao da æe ti drugi zavideti i da æe te neèija ¾ena gledati je uglavnom glavni podsticaj na¹em narodu da kupi BMW motor i po meni jedan od veæih problema dana¹njeg dru¹tva

totalna glupost , ako neka tetka i pogleda nekog , bice neki R sa Akrapom , a ne BMW

Ja skidam kapu svim BMW bajkerima koji æute i voze se, ali na¾alost upoznajem 10x vi¹e onih drugih.

I ja skidam kapu njemu , ali ja znam bar 10 puta vise onih koji bukvalno mrze BMW , i ljude koji su ucinili zivotnu gresku , pa ga voze

Iako su BMW motori kod nas generalno u manjini, kolièina budala¹tina koje sam èuo od vlasnika BMWa je daleko na prvom mestu

citav taj tekst zvuci nekako interesantno i realno , dok ga ne procitas bolje
Kojeg on to vlasnika BMW-a ima u mislima ?

Stos je u tome da ja nikad nekog nisam karakterisao po tome sta vozi , pa nebi trebao ni autor ovog teksta


Da se ogradim, veæina njih ni nisu pravi bajkeri ili avnturisti

a on jeste ? budalastine …

ali kada im u ovoj bedi pogleda¹ muku u oèima da su podsvesno shvatili da ih sve to ko¹ta previ¹e, a da veæina njih satisfakciju nalazi samo u brendu, prosto ti doðe ¾ao da im lupa¹ repliku

Ovo skoro kao da si ti pisao ? da nije to tvoj tajni nik na BJB ??  :D :D :D

Kakve veze necija financijska sitacija ima sa zivotom ?

Po meni, mnogo veæi problemi su ¹to jako te¹ko naðe¹ vlasnika BMW motora od koga mo¾e¹ da pokupi¹ vredne informacije

a sta , druge motore voze samo ajnstajn do cvajstajna  ??

©to sam nemaèku industriju, iako je najbolja u Evropi, 1000x do sada uhvatio da la¾u

Jebo te ? ozbiljno , sta tu ima novo ? a i brojao je sigurno …

©to ljudi na osnovu cene i brenda odreðuju kvalitet nekog proizvoda - dovoljno o ekonomiji znam da znam kako se danas formira cena, kao i to koliko je napraviti motor u Evropi, skuplje nego napraviti motor u Japanu. Kao i to da kvalitet èesto trpi zarad brenda. I jo¹ ne¹to povodom cene - ko mi naðe bilo koji proizvod na svetu koji je najskuplji i u isto vreme i najbolji, ja æu mu taj proizvod i kupiti. Ali da vam u¹tedim vreme, dana¹nja ekonomija ne dozvoljava da tako ne¹to postoji.

Za ovo ne treba doktorat ekonomije da bi se shvatilo 









Dragi moj prijatelju Pite !! – da zakljucim nasa prepucavanja …

Znas i sam , procitao si na jednom drugom forumu , ne BJB , taj ocigledno najvise volis , vec sa jednog drugog gde si se samobanovao …

Necu jos dugo biti u prilici da provodim vreme po forumima , pa da napisem sta mislim …

Za druge vozace BMW-a ne znam , samo za sebe pricam

Pozeleo sam da kupim motor , da se vratim motorima posle vise od 20 godina pre nego sto sam naisao na BJB i tebe na njemu .
Nisam bio 100 posto koji cu da uzmem , ali BMW mi se svidao , gledao sam i druge , a ocigledno sam se zajebao , po recima mnogih , nisi ti jedini …

Dobrim delom poveden drugima i raznim PP , vise sam se svadao sa tobom na tom forumu nego sto bi to inace bio slucaj

Vremenom sam to shvatio , i ne jednom vec vise puta zbog toga izvinuo , jer za razliku od tebe , meni nije tesko priznat ako sam pogresio . A ti si pogresio i preterivao kudi kamo vise nego ja , cak i psovao za razliku od mene , to svi znaju

Nadao sam se da mozemo da nademo zajednicki jezik , makar virtuelno da se druzimo , sa malo zezanja , a tebe uvek odvuce u podj…

Sta da se radi , to ti je karakter , izgleda



Moras da shvatis jednu stvar , ja vozim motor zbog sebe i iskljucivo radi sebe

I nema veze koji je to motor

I druzit cu se , virtuelno ili u zivo sa ljudima , nezavisno dali vole ovaj ili onaj motor

Ama nikakve zelje nemam da se druzim sa tobom



Uvek , kad se povela argumentovana razprava izmedu mene i tebe , povukao si se ! Uvek !

Bicu vise manje tu jos koji mesec dana , pa nastavi da lupas u prazno

Bas da vidis dali me interesuje tvoje misljenje

Nemoj samo da ocekujes neki odgovor od mene na tvoje gluposti



   
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



         Uuhhh e ali nisi mi odgovorio na pitanje ''Da li moze da ga ozbines a ne ubalavis''.
Mada posle ovoga sam siguran da mozes i to OHOHO.
        I posle kazes ja se palim ....jbt pa ti se dupla hepokockica.A na UMS si ti urednik a ne ja ....ja tamo ne idem vise kao clan kao nij na bjb ...a gde cu da idem kao gost ne treba da te brine upopste.

velimlje

Citat: revolution poslato 27 April, 2011, 08:58
Citat: jager poslato 27 April, 2011, 01:11
Bogami, kako gledam ovu novu ST, pre bih nju vozio nego GS-a. Nemam pare ni za jedan, naravno :D ali da imam....
Neko bi pre Yami od BMWa...kuda ovaj svet ide....pocrkao fenseraj...sad ce Velimlje :)

Sta ce Velimlje ?

Moje ime je Simo , i molim te - oladi !

i nemoj da me pominjes ako za tim nema potrebe .

Molim , ako to nije tesko !

Hvala !
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

prpa_zr

Citat: velimlje poslato 27 April, 2011, 13:28
Citat: revolution poslato 27 April, 2011, 08:58
Citat: jager poslato 27 April, 2011, 01:11
Bogami, kako gledam ovu novu ST, pre bih nju vozio nego GS-a. Nemam pare ni za jedan, naravno :D ali da imam....
Neko bi pre Yami od BMWa...kuda ovaj svet ide....pocrkao fenseraj...sad ce Velimlje :)


Sta ce Velimlje ?

Moje ime je Simo , i molim te - oladi !

i nemoj da me pominjes ako za tim nema potrebe .

Molim , ako to nije tesko !

Hvala !

aman Simo ne ljuti se..

pa ti i Pit nam doðete ovde kao Zvezda i Partizan

èas posla sevne varnica

:D

pit

Citat: velimlje poslato 27 April, 2011, 13:28
Citat: revolution poslato 27 April, 2011, 08:58
Citat: jager poslato 27 April, 2011, 01:11
Bogami, kako gledam ovu novu ST, pre bih nju vozio nego GS-a. Nemam pare ni za jedan, naravno :D ali da imam....
Neko bi pre Yami od BMWa...kuda ovaj svet ide....pocrkao fenseraj...sad ce Velimlje :)

Sta ce Velimlje ?

Moje ime je Simo , i molim te - oladi !

i nemoj da me pominjes ako za tim nema potrebe .

Molim , ako to nije tesko !

Hvala !


        Pa sad ce Velimlje da kenja i da dokazuje suprotno ,kako je klip fotomontaza i slicne nebuloze ...eto na to je mislio ali gle cuda izgleda da si i ti ukapirao da je Jamaha nova kraljica maksi klase endura ...konacno ti doslo iz pedu u vugla

pit

Citat: MILJAN poslato 27 April, 2011, 14:17
Jbg. pretera¹e neki sam blaæenjem BMW-a kao da je to najgori kvalitet na svetu. GS je super motor i tu nema spora. Ova super tenere æe se tek dokazivati. Stvar je ukusa i afiniteta ¹ta æe ko kupiti. Tenera je br¾a u startu od BMW-a kad se cepi prva druga... POsle je sve to u istoj klasi..
U svakom sluèaju oba motora su precenjena u prodaji i ne bih kupio n i jedan, osim ako ba¹ nisam full load of money. 16000 eu...pihhh.... Po meni, ne vrede ni jedan ni drugi vi¹e od 12.000 eu. I to da bude plafon cena. Ali jbg. ne odreðujemo mi cene....

           Pa kolko je super GS eno ga Direktor koji vozi 2008 g kome je riknuo kardan pre 30 000 km a motor van garncije i kostace ga 1500 evra popravka i to tek za nekoliko nedelja posto srebski servisori nemaju alat da skinu tu bglamu....ja bi ga upalio da ne postoji .
     

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: velimlje poslato 27 April, 2011, 13:28
Citat: revolution poslato 27 April, 2011, 08:58
Citat: jager poslato 27 April, 2011, 01:11
Bogami, kako gledam ovu novu ST, pre bih nju vozio nego GS-a. Nemam pare ni za jedan, naravno :D ali da imam....
Neko bi pre Yami od BMWa...kuda ovaj svet ide....pocrkao fenseraj...sad ce Velimlje :)

Sta ce Velimlje ?

Moje ime je Simo , i molim te - oladi !

i nemoj da me pominjes ako za tim nema potrebe .

Molim , ako to nije tesko !

Hvala !
ok. sad ce SIMO....
svaki put kad neko pomene BMW (Pit) odmah se nadje neki dusebriznik (Simo)koji ce da ga brani. Mislim da nema smisla i samo konstatujem situaciju...bilo je pitanje sekunde kada ceas se naci u corbi.....mirodjija.
Neka resenja mi se na GS BMWu svidjaju ali licno mislim da je precenjen i da je BMW u zelji da bude tata, uradio mali overdevelopment i zasrao.
Mislim da su Japanci dosta pragmaticniji, po prirodi, a s obzirom da nije honda onda se ni kurce previse i ne prave pametni.
Evo ja bih licno voleo da su Hondu varadero radili sa RC51 agregatom od RVT sp1 a ne od vtr/a,. ......
Da mi treba kvazi enduro/tourer ja bih prvo kupio polovan Caponord....za te pare je izmislio motor i za Yamahu i za BMW....ili bas ako hoces fnceraj kupi bre multistradu pa melji i drobi po makadamu i asfaltu koliko hoces.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

http://youtu.be/HBCPTOXOuS8

  Skoro ssu iti ...samo sto Honda ima malo bolju zavrsnu obradu i cini mi se da je lak kvalitetniji o naravno plastika je mnogo superirornija nego kod konkurenta od 1600 nepotrebnih kubika.

pit



   Ma moz mi ga popusi taj Kevin Ash ....ko ga hebe i njega injegove debilske komentare ,motor je za desetku i jedan od retkih koje bih vozio posle TDM ...jedino mi se ne svidja malo veca tezina ,ali ne sumnjam da je Honda to valjano izbalnsirala i da se ta tezina i ne oseca u vozji...na kraju i putni motor mora da ima tezinu da bi bolje legao ....

velimlje

Citat: pit poslato 29 April, 2011, 18:49


   Ma moz mi ga popusi taj Kevin Ash ....ko ga hebe i njega injegove debilske komentare ,motor je za desetku i jedan od retkih koje bih vozio posle TDM ...jedino mi se ne svidja malo veca tezina ,ali ne sumnjam da je Honda to valjano izbalnsirala i da se ta tezina i ne oseca u vozji...na kraju i putni motor mora da ima tezinu da bi bolje legao ....

Ne razumem , koji delovi ti smetaju ili se sa njima ne slazes ?

Lepo pitam , nemoj da se vredas .

Ipak sam se nadao da ce bar neko naci korist od mog truda sa prevodom , a lepo sam na pocetku rekao da je on malo vise sitnicar nego drugi novinari

Toliko da znam , da se ne zamajavam drugi put sa nekim prevodima , hvala ti !

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



         Pa smeta mi sto uvek ali uvek kad je u pitanju neki japanski motor ti nalazis nekog DRKAZDZIJU da omalovazava te motore a uz put se ti ubacujes u svoj prevod svojim tendezioznim tekstovima naravno ''kao to je samo tvoje misljenje(blaga pljuvacina po japancim) ...eto to.
         Naravno sve bi izgledalo drugacije kada bi nas postedeo svojih tendecioznih  komentara NEGO PREVEO TEKST OD pocetka do kraja a onda u posebnom tekstu stavio svoj komentar....ovako stvaras zabunu da je to prevod sa originala aa u stvari je miks tvoje bolesne maste i patoloske mrznje koju gajis prema japancima a pre svega Hondi.

svetac


velimlje

Citat: pit poslato 29 April, 2011, 20:47


         Pa smeta mi sto uvek ali uvek kad je u pitanju neki japanski motor ti nalazis nekog DRKAZDZIJU da omalovazava te motore a uz put se ti ubacujes u svoj prevod svojim tendezioznim tekstovima naravno ''kao to je samo tvoje misljenje(blaga pljuvacina po japancim) ...eto to.
         Naravno sve bi izgledalo drugacije kada bi nas postedeo svojih tendecioznih  komentara NEGO PREVEO TEKST OD pocetka do kraja a onda u posebnom tekstu stavio svoj komentar....ovako stvaras zabunu da je to prevod sa originala aa u stvari je miks tvoje bolesne maste i patoloske mrznje koju gajis prema japancima a pre svega Hondi.


Ti me stvarno mrzis vise nego sto sam ocekivao :D :D :D :D :D

Pod prvo
- ti nadi nekog ko nije drkadzija , pa ga ti prevedi

A pod drugo

MOLIM sve koji pricaju engleski , a ovde ima bar nekolicina da kazu gde sam to dodao nesto moje , i unapred se izvinjavam ako je tako

Patoloska mrznja ? ti si definitivno prolupao ... odmori , koristit ce ti !
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

jager

Huhu.... TUÈAAAAAAAAAAAA!!!

;D ;D ;D

velimlje

Citat: jager poslato 29 April, 2011, 21:49
Huhu.... TUÈAAAAAAAAAAAA!!!

;D ;D ;D

Izvini , ja sam bio pod pogresnim uticajem da si ti pametniji ...
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

negro

Dosta prepucavanja narode! Doðoh "odande" ovde da bih izbegao glooposti...  [bejzbolka]

Crossrunner je ma¹ina koju svako treba da po¾eli da ima u ergeli. Svaka im èast.

Samo jo¹ da je probamo.........

pit

Citat: velimlje poslato 29 April, 2011, 21:49
Citat: pit poslato 29 April, 2011, 20:47


        Pa smeta mi sto uvek ali uvek kad je u pitanju neki japanski motor ti nalazis nekog DRKAZDZIJU da omalovazava te motore a uz put se ti ubacujes u svoj prevod svojim tendezioznim tekstovima naravno ''kao to je samo tvoje misljenje(blaga pljuvacina po japancim) ...eto to.
        Naravno sve bi izgledalo drugacije kada bi nas postedeo svojih tendecioznih  komentara NEGO PREVEO TEKST OD pocetka do kraja a onda u posebnom tekstu stavio svoj komentar....ovako stvaras zabunu da je to prevod sa originala aa u stvari je miks tvoje bolesne maste i patoloske mrznje koju gajis prema japancima a pre svega Hondi.


Ti me stvarno mrzis vise nego sto sam ocekivao :D :D :D :D :D

Pod prvo
- ti nadi nekog ko nije drkadzija , pa ga ti prevedi

A pod drugo

MOLIM sve koji pricaju engleski , a ovde ima bar nekolicina da kazu gde sam to dodao nesto moje , i unapred se izvinjavam ako je tako

Patoloska mrznja ? ti si definitivno prolupao ... odmori , koristit ce ti !


      Pa kako nazvati tvoj komentar za Hondu Goldving '' povraca mi se od pomisli da sednem na nju'' nego patoloskom mrznjom.Vidi Velimlje ja nisam kriv sto si ti izabrao pogresnu kvarljivu marku ali svoje frustracije i komplekse koje imas prema pravim citaj japanskim motorima mora da lecis na drugoj strani.Mozda bi pravi lek bio da kupis jedni Jamahu XTZ 1200 i konacno dozivis pravi dozivljaj i osetis kako to izgleda na pravom motoru....mozda kazem bi ti onda stvari bile jasnije...mada iskreno mislim da si ti neizleciv sluca.
        A da si miksovao svoje komplekse sa originalnim prevodima jesi to stoji inemoj sad da se vadis.