Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko

Ja pisem o zaboravu a ti da neko nekoga mrzi.
Kad budu dosli da ti prospu mozak slobodno im objasni da su papci
Nikoga ne mrzim al bi nasa braca rvati na kolenima trebali hodati i moliti za oprostaj za nesagledive zlocine koje su pocinili
Nikada nisu za to kaznjeni i zato stalno pominju da bi opet
Izgleda da je Jovo Bakic u pravu kad rece da ga je sramota sto zivi u najgoroj generaciji Srba u poslednjih 200 god

Biker-Boy

Zasto bi se danasnji hrvati izvinjavali za nesto sto nisu oni uradili vec njihovi preci pre 70 godina?
Tu je najveci problem sto njihova drzava nije u stanju da se suoci sa tim kao sto je to Nemacka uradila, a to je sve zbog
one prakse koju sam gore opisao, prenosenje mrznje sa kolena na koleno, zato i danas ima gomila krvozednih ustasa kojima nije dosta ratovanja, i zato smo i dan danas tu gde smo, u vecnom sivilu mrznje.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

#8702

nesic1

Citat: bucko poslato 29 Maj, 2019, 10:47
U vreme nemacke okupacije i ndh na stubovmai sadasnjeg  tramvajskogi mosta u Beogradu su se gomilali lesevi iz Jasenovca u tolikom broju da su prekidali plovidbu a smrad se sirio do Terazija pa su tu gomilu dinamitom razbijali
U NS su umlacivali Srbe i bacali pod led u Dunav
Onaj ko zaboravlja rizikuje da mu se ponovi

Само један од примера, занимљиво је да тај неки бол у курцу за свој народ има већина људи који немају децу, коме је ово нормално благо њему, само наставите са својим болом у курцу
"
Логори Јастребарско, Сисак, Ливно и логор на острву Пагу на Јадрану, сви у Хрватској (од 1941. до 1945. године Независна Држава Хрватска) били су у Другом светском рату једини концентрациони логори (затвори, тамнице, стратишта) у свету специјализовани за затварање и убијање децеǃ
"
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80_%D0%88%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE

Citat: Biker-Boy poslato 29 Maj, 2019, 11:33
Zasto bi se danasnji hrvati izvinjavali za nesto sto nisu oni uradili vec njihovi preci pre 70 godina?

Па и не морају, вероватно садашњи хрвати нису настали од тих истих предака јел, а ти исти преци су своје потомке учили да воле, цене и поштују србе јел, или су их учили ради шта хоћеш то ће се брзо заборавити и проћи ћеш некажњено

Slaninar

#8704
Treba pamtiti, spreèiti da se ponovi. Samo meni to bar nije vezano za naciju.

U drugom svetskom su domaæi kvislinzi (koje sad masovno rehabilituju) pravili isto zverske zloèine (mo¾da manje organizovano i masovno od nacista i usta¹a, ali ni¹ta manje svirepo), pomagali istim tim nacistima i usta¹ama da rade to ¹to rade - èak i aktivno, borbom protiv partizana, tj. pokreta otpora, zarobljavanjem i predajom komunista, jevreja i cigana nacistima i usta¹ama...

Tako da, sla¾em se, ne treba zaboravljati - a govna èistiti prvo iz svog dvori¹ta, pa onda gledati kod kom¹ije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Citat: nesic1 poslato 29 Maj, 2019, 12:14
Само један од примера, занимљиво је да тај неки бол у курцу за свој народ има већина људи који немају децу, коме је ово нормално благо њему, само наставите са својим болом у курцу

Kakve to ima veze s vezom? Znaci da sam svrsio unutra i napravio dete, automatski bi postao pametniji?
I da imam decu nebi ih ucio da mrze druge narode, kao sto mene moji nisu ucili da mrzim.

p.s. ja imam bol u kurcu za SVE narode, ne samo svoj, jer "narod" to jest "nacija" je ljudska izmisljotina,
svi se mi rodimo isti, bebe bez nacije i vere, sve ostalo je nauceno.

I slazem se sa kolegom Slaninarom, kad bi svi ocistili govna iz svojih dvorista, zivot bi nam bio mnogo laksi.
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane

Ajmo slike neke jbmti cetnike i ustase vise breee

7 godina zvacete iste price

Kosta izmislio zanimljivost u poredjenju s vama

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 29 Maj, 2019, 11:33
Zasto bi se danasnji hrvati izvinjavali za nesto sto nisu oni uradili vec njihovi preci pre 70 godina?
Tu je najveci problem sto njihova drzava nije u stanju da se suoci sa tim kao sto je to Nemacka uradila, a to je sve zbog
one prakse koju sam gore opisao, prenosenje mrznje sa kolena na koleno, zato i danas ima gomila krvozednih ustasa kojima nije dosta ratovanja, i zato smo i dan danas tu gde smo, u vecnom sivilu mrznje.

Njihovi preci uradili pre 70 godina, oni uradili pre 30 godina, pa da lepo èekamo da njihova deca opet urade za 10 godina...
Nemoj da kom¹ijama kvarimo kontinuitet. Nedaj bo¾e da se zamerimo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: Hurricane poslato 29 Maj, 2019, 14:09


Kosta izmislio zanimljivost u poredjenju s vama

nema nam koste, da li je ¾iv?

Biker-Boy

#8709
Ode nevinost



I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Citat: bucko poslato 29 Maj, 2019, 11:17
Izgleda da je Jovo Bakic u pravu kad rece da ga je sramota sto zivi u najgoroj generaciji Srba u poslednjih 200 god
Imas neki link?

Lazic

Citat: mrle poslato 29 Maj, 2019, 14:30
Citat: Hurricane poslato 29 Maj, 2019, 14:09


Kosta izmislio zanimljivost u poredjenju s vama

nema nam koste, da li je ¾iv?
®iv je po fb...

bucko

Citat: Boban_m poslato 29 Maj, 2019, 16:54
Citat: bucko poslato 29 Maj, 2019, 11:17
Izgleda da je Jovo Bakic u pravu kad rece da ga je sramota sto zivi u najgoroj generaciji Srba u poslednjih 200 god
Imas neki link?
Vidi poslednji “utisak nedelje”,tamo je bio gost

UFF


Boban_m

Citat: bucko poslato 30 Maj, 2019, 00:57
Citat: Boban_m poslato 29 Maj, 2019, 16:54
Citat: bucko poslato 29 Maj, 2019, 11:17
Izgleda da je Jovo Bakic u pravu kad rece da ga je sramota sto zivi u najgoroj generaciji Srba u poslednjih 200 god
Imas neki link?
Vidi poslednji “utisak nedelje”,tamo je bio gost
Odgledao. Ona Bakiceva izjava koju si citirao je sustina.

PECA BMW

se bavi neko ronjenjem ovde ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

..mislim da je rbobanu bio hobi jedno vreme

El Jefe

Гага из Јагодине. Рони у ракији
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 13 Jun, 2019, 00:53
Гага из Јагодине. Рони у ракији

u bilo kom alkoholu !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Hurricane poslato 13 Jun, 2019, 00:47
..mislim da je rbobanu bio hobi jedno vreme
I dalje mu je...