Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

Sta im je ovo na majicama?

Biker-Boy

Kontam nesto u fazonu Kosovo je Srbija
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

#8682


ZEKA

Da su te pare koje su bacili (ali bukvalno bacili) na ove majice uplatili na neki ziro racun kojih ima milion za pomoc ljudima sa KIM imalo bi neku korist. Ovako samo lajkovi i potaps po ramenu.

Biker-Boy

Ne kapiram te fore sa majicama i grafitima "Kosovo je Srbija", koji je smisao toga?
Da li je nosenje tih majica i svrljanje grafita ista pomoglo Srbima sa kosova? Nebi reko, oni zive tamo svaki dan sedam dana u nedelji i muku muce kako da prezive...
A lako je iz svojih sigurnih i toplih domova proseravati se s tim, nek odu pametnjakovici na Kosovo pa nek tamo glume ludilo ako smeju,
zahvaljujuci takvim paljevinama sa nase, i siptarskim paljevinama s druge strane je i doslo do sranja na Kosovu.

Ne kontam zasto neki ljudi jednostavno ne umeju da zive i puste druge da zive, jebale ih te zastave i busanje u grudi...
Proziveh 3 i po decenije zivota, i ni u jednom momentu nisam osetio zelju za tim sranjima, ma ne stignem ni da razmisljam o tome,
posao, pare, struja, voda, racuni, hrana, motor, benzin, picke... kakvi bre Srbi, Albanci, Hrvati... jebe mi se za to...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


mi¹ko_kolo

Citat: Biker-Boy poslato 28 Maj, 2019, 21:24
kakvi bre Srbi, Albanci, Hrvati... jebe mi se za to...

Пробај, рецимо, ту причу да продаш у САД, Шпанији, Грчкој, Турској, Русији, Кини... Негде би висио са крана, негде доживотно трунуо у затвору...

Biker-Boy

Jbg, sta da radim kad nemam taj patriotski gen, imam suvise jak bol u kurcu za te stvari :D

Dzordz Karlin je to savrseno objasnio:
https://www.youtube.com/watch?v=iOmQP9guIl0#

I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2019, 22:06
A deca?
Jbg nisam imao srece u ljubavi, tako da nista od dece, bar za sad, dok se ne pojavi neka koja ce me trpeti, i obratno :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Citat: Biker-Boy poslato 28 Maj, 2019, 23:17
Jbg, sta da radim kad nemam taj patriotski gen, imam suvise jak bol u kurcu za te stvari :D
Ne druze, samo imas srece sto zivis u Vojvodini a ne na Kosovu. Pacifizam ne pomaze da manje boli kad dobijes kundak po ledjima.

Biker-Boy

Pa u tome i jeste stvar, kad ljudi nebi toliko drkali na patriotizam nebi ni bilo kundakovanja, ratovanja, ubijanja, svet bi bio lepse mesto.
Uzmes Albanca pacifistu i Srbina pacifistu i huskas ih jednog na drugog, a oni umesto da se pokolju, lepo iskuliraju i odu na pivo :D

Taj sto te udari kundakom po ledjima, ne radi to zato sto se rodio takav da ide i udara ljude, vec ga je neko naucio da to radi, ispirao mu mozak od malih nogu, i napravio od njega idiota. To je problem, a ne pacifizam.

I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Kapiram tvoj rezon, i u teoriji to jeste ok. Ali u ovoj stvarnosti nije, jer ne funkcionisu svi po tom utopistickom algoritmu. Stvari niti su pocele sa nama niti ce se zavrsiti sa nama. Mislis da si bio te srece da se rodis na Kosovu, danas bio u stanju da objasnis onim siptarskim banditima ako bi ti upali u kucu da u stvari treba da se volimo I da ti uopste nemas taj patriotski gen? 

Biker-Boy

Nebi ni pokusavao, to da ima trunku savesti nebi ni upadalo ljudima u kucu.
Kontam ja da to u realnosti ne prolazi, ni izdaleka, ali, polazim od sebe, verujem da nisam jedini ovakav, i nadam se da ce jednog dana ljudi na balkanu da zakopaju ratne sekire, nada poslednja umire, bar mozemo da se nadamo.
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Sranje je poèelo sa par buseva retarda iz Palanke i jogurtom. :)

Realnost je da od tada samo pu¹imo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Ја сам тада био радник у мађарском позоришту, када је упао партијски секретар (oнa) и рекао да је директива да се иде на демонстрације. Дакле права истина је да је то сукоб две комунистичке фракције.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 28 Maj, 2019, 23:23
Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2019, 22:06
A deca?
Jbg nisam imao srece u ljubavi, tako da nista od dece, bar za sad, dok se ne pojavi neka koja ce me trpeti, i obratno :)
Mislio sam na to da nisi jo¹ imao tro¹kova oko dece...



Citat: Biker-Boy poslato 28 Maj, 2019, 23:17
Jbg, sta da radim kad nemam taj patriotski gen, imam suvise jak bol u kurcu za te stvari :D

Dzordz Karlin je to savrseno objasnio:
https://www.youtube.com/watch?v=iOmQP9guIl0#


Koji je on bio car... Da je samo malo vi¹e takvih Zemljana...

Biker-Boy

Apsolutna legenda od coveka.
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe


Када већ говоримо о легендама
Друштво за заштиту од животиња

bucko

U vreme nemacke okupacije i ndh na stubovmai sadasnjeg  tramvajskogi mosta u Beogradu su se gomilali lesevi iz Jasenovca u tolikom broju da su prekidali plovidbu a smrad se sirio do Terazija pa su tu gomilu dinamitom razbijali
U NS su umlacivali Srbe i bacali pod led u Dunav
Onaj ko zaboravlja rizikuje da mu se ponovi


Biker-Boy

Pa da, tako se to radi, uciti decu od malih nogu koje nacije treba mrzeti, i isto rade i na drugoj strani i eto ti vecnih ratova...
Ako su se neciji pradedovi poubijali, to ne znaci da njihovi praunuci treba da se mrze, koja je to logika jbt??
U nekom momentu u istoriji smo se poklali sa svim komsijama, BAS svim, znaci treba da zatvorimo granice i bacimo kljuc?
S takvim razmisljanem svet nece daleko stici, non stop neki ratovi a glupi ljudi nikako da se opamete.

Nije to kao nekad kada su se sastale dve vojske na polju pa se pokolju, tehnologije napreduju i oruzije nam je sve razornije, i ako nastavimo sa tim "Ratnickim" razmisljanjem, samo je pitanje vremena kad ce da se desi nuklearni holokaust, a onda smo najebali, SVI.
I feel the need..... the need for speed !!!