Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

On samo cita, ne cita ni sta pise on ni drugi

Naucice nema veze, ispravljeno

mareskin

Citat: Milos96 poslato 24 Januar, 2018, 11:56
2 minusa WTF? Nista im ne fali, znam kojom silom sam ih odvio i kojom zavio, ste vi ludi bre? Kvalitetan torex i ne mrda a dzabe i imbus na imbus ako je mekan, to je bila poenta. Niti je ostetio saf niti ga slabo zavio a odvio neostecenog i zapeklog dok nekvalitetan imbus na imbus prokliza ko od sale. I je l' su ti koji su minusirali ikad uradili neku ozbiljniju intervenciju na svom motoru? Zivo me interesuje

"nosaèem od gedore" si odvio?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Ahaaaa sad sam izvalio, sry moja greska [rofl]

niki64

EEeee, onda OK, i ja ti ispravim -
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Hurricane

..trebao mu je samo ceo dan  [rofl]

sremac

koja kurirska slu¾ba bi prihvatila da ponese Co2 aparat s bocom?
zvao aks ka¾u ne nose boce
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gavrolini

Boce tesko bilo koja

Lazic


Ostoja

Citat: Milos96 poslato 24 Januar, 2018, 14:07
Ahaaaa sad sam izvalio, sry moja greska [rofl]
I ja sam ti smak'o jedan minus...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Znacio dobio sam ih milion kad ih toliko vas smaklo a jedan je i dalje tu... zbog zelje da pomognem, samo sto sam bio nepazljiv pa se vodio drugom slikom, a jos i bacio oko iz prikrajka dok sam lemio i razmisljao o regleru(o tome tema kasnije) :D Al ste surovi cccc

Lazic

Zato li si slomio no¾icu... :D

castor

Citat: Milos96 poslato 24 Januar, 2018, 20:27
Znacio dobio sam ih milion kad ih toliko vas smaklo a jedan je i dalje tu... zbog zelje da pomognem, samo sto sam bio nepazljiv pa se vodio drugom slikom, a jos i bacio oko iz prikrajka dok sam lemio i razmisljao o regleru(o tome tema kasnije) :D Al ste surovi cccc
Da, da, isto kao kad sam te ja ono pitao na Viberu, nikako da uklaviri¹ ¹ta je pitanje, zajunio po svome i ne odustaje, pa to ti je...

EDIT: 3000-ti post... [samoubistvo]
It's the ride that matters, not the bike…

eclipse4


sremac

Citat: Gavrolini poslato 24 Januar, 2018, 18:23
Boce tesko bilo koja

vidim i ja sad, fasovaæe boca neku kutiju :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

castor

It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

Moz mi neko objasni odakle se pojavila rec " Fuzaster " ili srecem i " Fudzaster "  ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Prva preuzeta iz njemackog jezika (Fußaster) a druga zrtva gluvih telefona.

perlx

Footrest (engleski), Fußstütze (nemacki), nogostup (srpski).

PECA BMW

I ja taj deo poznajem kao nogostop oduvek i uvek se pitam sto se ljudi prave "englezi" pa izmisljaju neke nakaradne reci ?

Valjda da zvuce pametno-zajbano ?   Mnogo bre nakaradna rec fuzaster .

znam i da nemci medjusobno to znaju da izgovore kao Fussraste
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Od svih stvari, ti se uhvatio za fuzaster. Koristim izraz "fuzaster" jer sam od starijih nauèio tako kad sam poèinjao da vozim motor i to je to. Prirodnije bi trebalo biti "nogostup" ali eto, ja navikao na "fuzaster"

Ljudi pi¹u "neznam", "nemo¾e", "jer mo¾e?", "èak ¹tavi¹e", "hvali mi fuzaster", "vanDredno", "ne registrovan", "orginal", pi¹u veliko V kad se obraæaju u mno¾ini (Vas se pi¹e samo kada persirate nekome) pa nikom ni¹ta. Veæi je problem nepismenost nego kori¹æenje pozajmljenih reèi...

Sad æe neko da mi tra¾i gramatièke gre¹ke i gre¹ke u izra¾avanju u ovom postu al' bole me dole...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D