Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: misa-pei poslato 19 Januar, 2018, 16:50
Isporuèuju ga Zenge :D :D :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Preciznije, pripadnici zbora narodne garde republike Hrvatske... :o Usta¹e...

Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 19 Januar, 2018, 03:11
Hteo bih da iz hrvatske narucim okidac za pusku koji kosta oko 60-70e jel zna neko kakva je procedura?
Da li se placa carina,pdv.....kakva je situacija?

samo timney, pusti rusan [rofl]

eclipse4

znam ja za timney ali takodje znam da su im hrvati jebali kevu kako ga iskopirali i da razliku u ceni ne opravdava ama bas nista.
jedino zaludjenim amerima to nesto znaci,jer vole da se kurce...a mi volemo da vrsi namenu :)

mrle

zasto se brze trosi levi brisac od desnog? Zato sto vise gledam kroz taj de soferke?
Razumem kada je desni kraci, ali evo na Multipli su oba ista. U isto vreme stavljeni.

Boban_m


Hurricane

Jaca ti je opruga na tom ili je preslaba na drugom..

Joker

Da ne otvaram novu temu.

Da li ima ko da prodaje neku graficku kartu, nista fensi da da moze da potera Full HD?
Lazicu? Neko?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

kakve su gume Starmaxx ICEGRIPPER?
Imam neku ok kombinaciju za kupovinu.

Glava Dole

Citat: Joker poslato 23 Januar, 2018, 15:03
Da ne otvaram novu temu.

Da li ima ko da prodaje neku graficku kartu, nista fensi da da moze da potera Full HD?
Lazicu? Neko?

Ako ti znaci informacija i nije ti mnogo 4990 ja uzeo u gigatronu sad skoro za drugi komp. Ima sve sto je potrebno, hdmi, vga, dvi, provereno lete full hd snimci paralelno sa TV-om, cak i starije skromnije igre, 3god garancije :)

PECA BMW

Drustvo gde mogu da nadjem ove plekane nosace za gedore ?







Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


PECA BMW

sad bas gledam po ebay-u i ima i kvalitetnih varijanti . Nesto kontam ko to da narucuje od preko , to imalo po nasim radnjama bilo 150din komad
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

niki64

Pogledaj u Woby hausu,mislim da sam video kod njih
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Glava Dole

Ima na komad kvalitetnih, papreno kostaju(s obzirom da je samo jedan komad) ali kvalitet jebe kevu :) Odvijao i zapekle nosace motora koji su imbusi s tim torexima, na kljestima kocnica, skidao glavu koja je isto imbus... zapinjao ko som ni ogrebao se nije(na srafovima gde kinesko sranje imbus na imbus prokliza cim malo jace zapnem) :)

niki64

Milose, sine Kostin, ako si sa plekanim nosacima za gedore ( doduse kvalitetnijim) odvio nosace motora onda  [samoubistvo]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Brza mali¹a, ¹ta drugo i da radi sa 20 godina... :)

PECA BMW

Sta ce siroma milos nije on kriv  [facepalm]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

2 minusa WTF? Nista im ne fali, znam kojom silom sam ih odvio i kojom zavio, ste vi ludi bre? Kvalitetan torex i ne mrda a dzabe i imbus na imbus ako je mekan, to je bila poenta. Niti je ostetio saf niti ga slabo zavio a odvio neostecenog i zapeklog dok nekvalitetan imbus na imbus prokliza ko od sale. I je l' su ti koji su minusirali ikad uradili neku ozbiljniju intervenciju na svom motoru? Zivo me interesuje

megaidiot


PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 24 Januar, 2018, 11:56
2 minusa WTF?

Verovatno jer ne citas sta pise nec samo kuckas bzv . Tako mozes nekad da posavetujes nekog totalno pogresno jer zapravo nisi ni procitao sta pise .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !