Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

 Ljudi dajte mi par linkova za sajtove koji se bave prodajom motora u  u ©vici??  Da ne poèinjem novu temu,pribli¾ava se kupovina,pa prije nego ¹to anga¾ujem nekoga da vidim malo cjene??!   
jin-jang

bobangsxr


panthocrator

Postovanje,

Pokusavam da nadjem Ivana - Cielta iz Smedereva, vozi Husqvarnu TE450.

Ukoiko neko ima telefon ili da mu kaze da pokusavam da ga nadjem.

Hvala unapred

pozz

mkt

#8184
 ;)

eclipse4

aj ukratko da pitam a da ne otvaram temu


zena mi se vraca za nedelju dana nazad u svabiju,ima dve kolezinice inace bakerke,jedna vozi harlija druga nezna sta vozi (ona druga misli da voli zene :)   )
nego da ga skratim,zeli da joj kupi neki poklon odavde (kao i ostalim koleginicama) al ne zna sta da joj uzmem,ja malo potrazio po netu al ajd da pitam i vas gde bih mogao da joj kupim neki privezak harli ili torbicu za oko noge sta ja znam nesto u tom fazonu,narukvica mozda.....bem ga sitnica neka za motor.....bilo kakav predlog?

PECA BMW

mozda akoo skupis pare za neki harly privezak , znaj da sve sa nazivom te firme kosta debelooo . a izgor poklona neogranicen samo guglaj svasta nesto ima
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

googlam brate i nista pametno....a zajsta ne planiram da joj dam 50-100e za poklon...neka sitnica,mali privezak kazem za kljuceve,torbica,casa mozda za kafu....ne znam dal pusi neki upaljac....

Boban_m


eclipse4


PECA BMW

e ta kutija za lovu je ok !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

ako nema nista neko do sutra jos da predlozi to cu i da kupim

Joker

Ako treba mogu da ti uzmem u ponedeljak i posaljem, ako nije kasno.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

nije kasno ali sto da se mucis,nadam se da salju postom narudzbinu,iskreno nista nisam ni nasao bolje a u toj ceni

panthocrator

Pronasao sam gospodina.
Hvala svima

Joker

Citat: eclipse4 poslato 13 Januar, 2018, 15:45
nije kasno ali sto da se mucis,nadam se da salju postom narudzbinu,iskreno nista nisam ni nasao bolje a u toj ceni

Nisam video da salju, a vidim da je u Bg-u radnja. Ako bude trebalo, tuj sam.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 13 Januar, 2018, 01:29
googlam brate i nista pametno....a zajsta ne planiram da joj dam 50-100e za poklon...neka sitnica,mali privezak kazem za kljuceve,torbica,casa mozda za kafu....ne znam dal pusi neki upaljac....
Domaæi sir, kajmak, d¾em, med... Tupad¾ijo... :D :-*

PECA BMW

Nisam mogao a da ne primetim mada ovaj forum nije za to

Rodjen na kosovu , skolovao se na kosovu , radio na kosovu  , ziveo na kosovu ,

sahrana u Beograd
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ubice iz Beograda...

eclipse4

narucioc ubistva iz bg?ima neke velike debele usne ko da je,sto bi englezi rekli,cunt?.....