Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

                
Citat: mohikanac poslato 21 Mart, 2011, 14:30
Kad samo i pomislim na gs,odma mi se povraca,pogotovo na sisate i kljunate gs-ove.

Ovaj nije sisat,ali je i dalje kljunat :) i ruzan za medalju.

Da se je pitam je bi sve to popalio da izgori i da ih nema vise:).
''
          Ahahaha sisate i kljunate kreature ....da se zapali sve a njihovi vlasnici narednih 5 godina da voze Hondu CUB i svaki dan da pisu  PO STO PUTA ...''GS JE SRANJE ,SAMO JAPANCI ZNAJU DA NAPRAVE DOBAR MOTOR.''

pit

Citat: kawa ninja poslato 22 Mart, 2011, 12:02
Citat: jager poslato 22 Mart, 2011, 09:58
A ¹ta æe vam ABS? To na motoru imaju samo slepci....

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ti Jageru samo zezaj , a ko da neznas da je abs nezamenjiv i nezamislivo je da ga neposeduju svi motociklisti   ;D ;D ;D


 


                   Ja stvarno ne znam kako cu sad posle ovolike edukacije ''ucenih''ljudi da zivim bez abs-a.A posebno kad parkiram ispred nekog kafica a naidje neki bmw sa abs-om ....pa ima u zemlju da propadnem od stida.
                P.S. mora da pitam Velimlja dali ima neka mogucnost naknadne ugradnje abs na moju tenecku...pa sta kosta da kosta ,ne zalim pare samo da se dokopam abs-a.

pit



               Oce Velimlje ucinice nam sigurno za nas neuke i neobrazovane ....

pit

#3
     Pa naravno da lici na Hondin skuter i to bedna kopija,...naravno poredjene se odnosi na Hondin skuter i najnoviju plasticnu kreaciju bemvwa 1600 kurton
   

pit

Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 18:08
Mislim , stvarno nije fer od tebe

Aktuelna zbivanja na moto sceni ?  i nista ?

Idem uskoro da testiram taj skuter K1600 , pa rekoh da procitam nesto smesno pre toga

Vozit cu ga i umirati od smeha , samo mi treba kompletan prevod

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


         Hehe pa kog zanima ta plasticna konzerva ...nabacii previse plastike na motor od bmw 3 sestaka i misle da su izmislili vrucu vodu...to samo svabovi znaju i naravno uvek ce biti fanova koji ce da se oduseve s time...a kad bi mu skinuli plastke videli bi da je u stvari obican kurton od motora i to iiscepan.
          Ne znam koga ce da zanimaju tvoji utisci o voznji tim skuterom.

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 18:15

         Hehe pa kog zanima ta plasticna konzerva ...nabacii previse plastike na motor od bmw 3 sestaka i misle da su izmislili vrucu vodu...to samo svabovi znaju i naravno uvek ce biti fanova koji ce da se oduseve s time...a kad bi mu skinuli plastke videli bi da je u stvari obican kurton od motora i to iiscepan.
          Ne znam koga ce da zanimaju tvoji utisci o voznji tim skuterom.

Kaze se topla voda , bar kod mene

A ko je rekao da cu ja ikoga da gnjavim sa mojim utiscima ? ne pada mi na pamet ....

TDM je najbolji motor na svetu :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 18:09
    .Proganjas me na svim forumima skini  mise bre manijaku jedan

Jeeeeeeeeee  !!!

I ja sam manijak , proglasio Pit !!

Mora da je tako , sad sam punopravni Moto Manijak

Lepsi mi je dan zbog toga !!
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

To ce da bude slika ...

Potvrdeni Moto Manijak na K1600




Koliko su bese majice ? treba mi jedna ......
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Pite , nema spavanja , gde je prevod ???



Vilica me vise boli od smeha :D :D :D nemogu vise ....
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



Dobro je da te boli od smeha...ne valja ako pocene da boli od nekih bludnih radnji koce ces doziveti kad kupis tu kangrbu.

pit

Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 18:33
To ce da bude slika ...

Potvrdeni Moto Manijak na K1600


  Tebi treba kudacka kosulja ne manijaca MM




Koliko su bese majice ? treba mi jedna ......

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 18:43
Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 17:30
Nego , gde ti je onaj prevod od sestrica , svega ti , to me bas interesuje

:D :D :D :D :D :D :D :D

        To pitaj tvog prijatelja Joksu on je zakljucao temu...a posto ovde to nikoga ne interesuje sto bih pisao ...kolko vidim u tvojim temama se ne javi niko da da bilo kakav komentar.

Izgovori , izgovori ..... :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: ©eki poslato 02 April, 2011, 22:10
Da li "Velimlje" ume da pi¹e jo¹ o neèemu, sem o "BMW"-u ??   [thumb_down]  [thumb_down]

Pa, zar i ovde ...?

Seki , nema ljutis , moze ?

Ovu temu o BMW-u je zapoceo Pit , ja ga samo molim da je zavrsi , pa da popadamo od smeha :D :D :D

To bar nebi trebalo da bude problem , zar ne ?




Zaista ne razumem u cemu je problem , Pit je krenuo da se zeza , u njemu prepoznatljivom stilu

Svi mi znamo da takvog testa nema , nismo bas tolike budale

al zamislite ako se Pit naostri i zavrsi ''prevod''

Nema veze dali volim BMW ili ne , dobro zezanje  je uvek na prvom mestu !!
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



              Malo gresisi Velimlja ,tu temu sam ja zapoceo na druom forumu pa je zli urednik smatrao da ti vredjam osecanja o bmw -u pa je zaklucao a ti se je preneo sa drugog foruma i traziz nastavak ovde.
             Msilim nije problem samo nemoj posle da places i da me moiis da pestanem

velimlje

Citat: pit poslato 03 April, 2011, 11:54
              Malo gresisi Velimlja ,tu temu sam ja zapoceo na druom forumu pa je zli urednik smatrao da ti vredjam osecanja o bmw -u pa je zaklucao a ti se je preneo sa drugog foruma i traziz nastavak ovde.
             Msilim nije problem samo nemoj posle da places i da me moiis da pestanem

A ne , ja to neznam , stvarno , ti si tu temu zapoceo na drugom forumu ?

Pa nisam bas toliko prolupao od toga koliko kritikujes moju ''omiljenu'' firmu :D :D

Svima je jasno da je zezanje , ne neki realni test , ali mislim da bi bila odlicna stvar da nastavis sa zezanjem i

izmislis citav test , da se nasmejemo

To da vredas koga stignes i kad stignes , to vec znamo

Ali budi bez brige , da me povredis ne mozes tako lako

Mogao bi doduse do suza da nas nasmejes , zato sam postavio ovu temu


Mikrofon je vas !!
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

http://www.meh.ro/original/2010_02/meh.ro1379.jpg

  Evo jedne male reklame cisto da razbijemo monotoniju

BANE BROTHERHOOD

Citat: pit poslato 07 April, 2011, 19:05
http://www.meh.ro/original/2010_02/meh.ro1379.jpg

 Evo jedne male reklame cisto da razbijemo monotoniju
ahahahahaha [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] za ovo  od mene  + plusacha  ko vrata  [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

pit



           Obicna krmaca a i zvuk mu je kao kod neke stare Tojote Corole  ,za mene potpuno promasen koncept....mnogo je bolji SUZUKI BURGMAN 400

pit



     Bez obzira na vozne osobine koje su verovatno tu negde ,Jamaha je mnogo kvalitetniji motor i sigurno je da nece imati glupih kvarova kao GS ali da ne bi ofovali dalje meni se bas svidja ....sedeo sam na njoj na sajmu u Nisu i bas me je ''dojmila'' svojom robustniscu i kvalitetom finalne obrade....sve je cvrsto uradjeno bez suvisne sminke...onako u Jamahinom prepoznatljivom stilu ...a i kako bi drugacije jer to je ipak Jamaha i mora da lici na svoju familiju .

pit



  Hehe ti nisi astronaut ti si bmw bolid.Inace Dzigijev brat je kolko vidim PAMETNO odlucio sta da kupi i mi tu ne mozemo mnogo da mu pomognemo komentarima i postavljenjem klipovova.Jedini koji se oglasio i prokomentarisao novu XTZ 1200 je njen vlasnik JOGIBAR valjda se tako zove i covek kaze da je odusevljen njinim karakteristikoma voznim osobinama ,lezanjem u krivini i tako dalje...tako da nema dvojbe XTZ je sigurno postala novi lider u klasi maksi endura  i daleko je otisla napred od konkurencije...i da mene licno zanima takva vrsta motora sigurno je da bih izabrao nje bez obzira na brend ipak iza jamahe stoji duga tradicija vrlo izdrzljivih i nekvarljivih motora  jednostavnih za odrzavanje s kojim kad ih kupis jednostavno znas na cemu si i sta si kupio.