Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit


Vlajko

Uhh 33l tank  [balavi]

Jo¹ kad bi mogla da se pazari..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

clutch&brake

daj ne zajebavate motor je do jaja ali za izbegavanje... mislim sve do prednjih vila je dobar ali odatle pocinje nesto najodvratnije sto sam video
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF


pit

       Pametan covek prvo procita sta pise ....a pise da je to koncept ...a koncepti su uvek zamaskirani kolko ja znam tako da se dzaba zgrazavate i smejete.
       
       

clutch&brake

zasto odmah uzmas srcu brurazeru postove i odmah na noz ides sa ljudima razlicitog misljenja? ja sam samo napisao da mi se motor ne svidja sto ne znaci da ja nemam pojma o motorima ili imam kako god i da bas taj motor bude jedan od boljih u poslednje vreme... meni se prosto ne svidja i dzaba... da ga jebem ruzan mi je... uzdravlje
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 17:55
zasto odmah uzmas srcu brurazeru postove i odmah na noz ides sa ljudima razlicitog misljenja? ja sam samo napisao da mi se motor ne svidja sto ne znaci da ja nemam pojma o motorima ili ima kako god i da bas taj motor bude jedan od boljih u poslednje vreme... meni se prosto ne svidja i dzaba... da ga jebem ruzan mi je... uzdravlje

    Pa zato sto si napisao da je to nesto najodvratnije sto si video a to sigurno  nije tacno i ti sam znas da je tako....nego sam primetio da si u par navrata kad ja nesto napisem ti se javljas da kontriras ili oponiras ...eto zasto.
      Inace concept  xtz 900 je i ostao samo koncept i ja sam ga postavio da se vidi da Jamaha moze ko od sale da uradi enduro od 900 ccm ali NECE DA GA NAPRAVI upravo iz razloga sto je to promasen koncept koji ne moze da ispuni sav svoj potencijal na terenu....a za asfalt ionako imaju sta da ponude.

clutch&brake

ne pite gresis i to jako gresis... posto si napisao da PAMETAN covek procita prvo tako si treba da procitas da sam napisao da je motor do prednjih vila DOBAR a odatle nesto najodvratnije.... ja tebe ne miniram niti bilo sta i nikada ali skoro nikada nikom nisam dao minus ili nesto vec svaki put napisem svoje misljenje kakvo god da je. jajara nisam da minusiram vec cu sve svakome reci pa tako i tebi. nadam se da ces imati prilike da me upoznas kao i svi kojim idem na jaja A SIGURAN SAM DA IH JE MNOGO samol zato sto se zezam i sto sam iskren. ja njima tu ne mogu pomoci a sa tobom sam uvek raspolozen da na prijateljski nacin raspravljamo o motorima ili bilo cemu samo nemoj moje kom shvatai lose ja sam samo iskren i to me je 10000000 puta kostalo u zivotu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF


clutch&brake

eto cak i uff je hteo da me bije prvo pa smo se mazili kada smo se upoznali :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF


pit

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:05
ne pite gresis i to jako gresis... posto si napisao da PAMETAN covek procita prvo tako si treba da procitas da sam napisao da je motor do prednjih vila DOBAR a odatle nesto najodvratnije.... ja tebe ne miniram niti bilo sta i nikada ali skoro nikada nikom nisam dao minus ili nesto vec svaki put napisem svoje misljenje kakvo god da je. jajara nisam da minusiram vec cu sve svakome reci pa tako i tebi. nadam se da ces imati prilike da me upoznas kao i svi kojim idem na jaja A SIGURAN SAM DA IH JE MNOGO samol zato sto se zezam i sto sam iskren. ja njima tu ne mogu pomoci a sa tobom sam uvek raspolozen da na prijateljski nacin raspravljamo o motorima ili bilo cemu samo nemoj moje kom shvatai lose ja sam samo iskren i to me je 10000000 puta kostalo u zivotu
Ma nema greske druze ...pisana rec se mnogo puta shvati pogresno.....i verovatno bi sve drugcije izgledalo uzivo i sama zajebancija bi imala drugciji prizvuk...ovako meni se nesto cini ovako tebi onako ...i cas stvar izmaken kontroli i predje u svadju.....a razlog je gomila gvozdja. [cheers]
         

clutch&brake

ali da je ruzan spreda ruzan je   [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Citat: pit poslato 23 Mart, 2013, 18:12
Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:05
ne pite gresis i to jako gresis... posto si napisao da PAMETAN covek procita prvo tako si treba da procitas da sam napisao da je motor do prednjih vila DOBAR a odatle nesto najodvratnije.... ja tebe ne miniram niti bilo sta i nikada ali skoro nikada nikom nisam dao minus ili nesto vec svaki put napisem svoje misljenje kakvo god da je. jajara nisam da minusiram vec cu sve svakome reci pa tako i tebi. nadam se da ces imati prilike da me upoznas kao i svi kojim idem na jaja A SIGURAN SAM DA IH JE MNOGO samol zato sto se zezam i sto sam iskren. ja njima tu ne mogu pomoci a sa tobom sam uvek raspolozen da na prijateljski nacin raspravljamo o motorima ili bilo cemu samo nemoj moje kom shvatai lose ja sam samo iskren i to me je 10000000 puta kostalo u zivotu
Ma nema greske druze ...pisana rec se mnogo puta shvati pogresno.....i verovatno bi sve drugcije izgledalo uzivo i sama zajebancija bi imala drugciji prizvuk...ovako meni se nesto cini ovako tebi onako ...i cas stvar izmaken kontroli i predje u svadju.....a razlog je gomila gvozdja. [cheers]
           


tako je i jos 10000 puta cemo se nas dvojca raspravljati itd itd ali u tome nema nista lose ;)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:14
ali da je ruzan spreda ruzan je   [rofl] [rofl] [rofl]

WOOBBLARBALURG!!!  
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Dzaba ti Pite pises da je koncept... ;D

pit



Citat: Boban_m poslato 23 Mart, 2013, 18:16
Dzaba ti Pite pises da je koncept... ;D


       Dzaba mi trud...mislio sam nesto ali ne vredi...

Major

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:09
eto cak i uff je hteo da me bije prvo pa smo se mazili kada smo se upoznali :D

Uff? Ma to si ti pogresno razumeo. Uff je jedna milica od coveka ;D


clutch&brake

znam to sam provalio kada smo se mazili :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major