Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

hahahahah a sto mislis da mi nemozemo iovako da saznamo c.c.c.c.c.c. :D zene sve znajuuuuu :D i sve saznajuuu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

BORKO BRATE DAJ SE UOZBILJI MALO

Bori¹a

evo ozbiljan sam od sad, svim silama cu da se potrudim [zvizdi]

Ruza-Bandit

Citat: balcan girl poslato 25 Februar, 2013, 16:08
ma ona ce njega da prezivi al ce mozda borisa da bude totalna steta :D :D :D :D


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

prpa_zr

Citat: Ruza-Bandit poslato 25 Februar, 2013, 16:52
Citat: balcan girl poslato 25 Februar, 2013, 16:08
ma ona ce njega da prezivi al ce mozda borisa da bude totalna steta :D :D :D :D


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

e da se meni neka nudila dok sam bio u klasi neumoèenih ja bih pristao i da budem totalna ¹teta

mareskin

Citat: Ruza-Bandit poslato 25 Februar, 2013, 16:52
Citat: balcan girl poslato 25 Februar, 2013, 16:08
ma ona ce njega da prezivi al ce mozda borisa da bude totalna steta :D :D :D :D


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Mlad je oporaviæe se za koju godinu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che

Cini mi se da se Borko malo ukakio od ponude  [govance]

Bori¹a

ne, ostao sam bez teksta [zvizdi]

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 25 Februar, 2013, 20:24
ne, ostao sam bez teksta [zvizdi]
Bolje bez texta nego bez æune  ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 25 Februar, 2013, 20:24
ne, ostao sam bez teksta [zvizdi]

Naravno, tako i treba. Najbolje da na¹tampa¹ natpis na majici i krene¹ po kafanama:

"Нећу да улазим у причу,
хоћу да улазим у месо!"


"Sorry,
can't talk, must have sex."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a


Bori¹a

da ste vi na mestu prosecnog srednjoskolca, kojem je devojka starija 2 godine od njega (znaci exurzija otpada) a odlazak kuci kod jednih i kod drugih je gotovo nemoguc, a na javnom mestu nece nigde - sta bi vi radili jbt?

UFF

igrali fudbal i basket, ucili, radili preko omladinske zadruge i skupljali pare za motor

i dok sve to zavrsis i kupis motor taman i porastes onda ce one tebe da zele a do tad :drka: i zaboravi na qrve

Bori¹a

pa uffe jbt ne mogu na motoru da jebem, ja sad mogu al nemam gdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :(
i jebeno selo kad ne zivim u gradu da mogu da je dovedem na 10 minuta, ovako moram po busevima da se zajebavam i cekam i mucim i opet nista jer mi je kuca uvek puna

UFF


mkt


Slaninar

#1477
Citat: Bori¹a poslato 25 Februar, 2013, 20:38
da ste vi na mestu prosecnog srednjoskolca, kojem je devojka starija 2 godine od njega (znaci exurzija otpada) a odlazak kuci kod jednih i kod drugih je gotovo nemoguc, a na javnom mestu nece nigde - sta bi vi radili jbt?

Èasovi plesa. Samo se opusti¹ i krene¹ na neke èasove plesa. Bilo kojeg. Tamo æe na 10 riba biti dva momka. Upozna¹ puno devojaka, dru¾i¹ se, izlazi¹ s njima. Sve æe se dalje samo slo¾iti. Ne predla¾em da vara¹ devojku, niti i¹ta slièno, da se razumemo. Samo zajebancija, plesanje, dru¾enje, vodi i svoju ribu. Èasovi plesa su super stvar.    [thumb_up]


Mesto za seks? Pa jebem mu mi¹a, dolazi proleæe, lep¹e vreme. Prirode, ¹ume ima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Nadalina

Citat: Bori¹a poslato 25 Februar, 2013, 20:48
pa uffe jbt ne mogu na motoru da jebem, ja sad mogu al nemam gdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :(
i jebeno selo kad ne zivim u gradu da mogu da je dovedem na 10 minuta, ovako moram po busevima da se zajebavam i cekam i mucim i opet nista jer mi je kuca uvek puna

Ko hoce, nadje nacin. Ko nece - nadje izgovor.
Kratko i jasno objasnili stariji pre x godina.
Prvo, nije mi ona jasna sta ces joj ti ako je ona 2 god starija od tebe, znaci ima 19 - u tim godinama ja mladje ni primecivala nisam.
Dalje, ako si na selu, ne treba ti kuca - imas milion mogucnosti... Te ovo poljance, te dodji ovamo da ti pokazem novu garazu i stale, a tek staklenik i plastenik....

Tako da, ja sam ubedjena da ti nas foliras ovde i za nju i za obecanja i sve. :D

p.s.
Ruza bi te pokidala k'o mace muskatlu!!!
Tako da, zaista ne znam da l' da ti kazem da begas ili legas!!! :D
Dzukela u podznaku

balcan girl

znaci nada objasnila profesoriceee ti si  [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]  :-* :-* :-* :-*
al za Ps.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!