Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

zanimljivo da ali i zakonom zabranjenooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

A vi kao znate ko je unclebob? Imaginarni lik :D

UFF

ima i imaginarnu sunku :D

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2013, 14:01
ne

bilo je ajd na kafu
ne mogu majo nisam dobio (platu)  [rofl]
Drugare ne beri brigu Bob vi¹e kuka nauèio ga ¾ivot nego ¹to mu je stvarno muka  :-* i javno ti se izvinjavam nismo oti¹li do gara¾e da vidi¹ onaj bavari¹e product ajd kad si u prolazu navrni da se provozamo pa da mi da¹ tvoj utisak jel matora valja èemu u saobraæajnoj joj pi¹e 420Hp obzirom da ono ¹to sam video  po mraku ono tvoje je dejka al brate  [klanjam_se] pali samo tako evo ti kolko oæe¹ pluseva znaèi odr¾ava¹ auto jbte ne mogu da naðem big lajk i za moj ukus auto ti je skroz okej nisam èuo ni¹ta da ¹kripi mada iskreno izbrukao si se nisi ga potpisao kad ste krenuli [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ruza-Bandit


UFF

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 17:55
Citat: UFF poslato 22 Februar, 2013, 14:01
ne

bilo je ajd na kafu
ne mogu majo nisam dobio (platu)  [rofl]
Drugare ne beri brigu Bob vi¹e kuka nauèio ga ¾ivot nego ¹to mu je stvarno muka  :-* i javno ti se izvinjavam nismo oti¹li do gara¾e da vidi¹ onaj bavari¹e product ajd kad si u prolazu navrni da se provozamo pa da mi da¹ tvoj utisak jel matora valja èemu u saobraæajnoj joj pi¹e 420Hp obzirom da ono ¹to sam video  po mraku ono tvoje je dejka al brate  [klanjam_se] pali samo tako evo ti kolko oæe¹ pluseva znaèi odr¾ava¹ auto jbte ne mogu da naðem big lajk i za moj ukus auto ti je skroz okej nisam èuo ni¹ta da ¹kripi mada iskreno izbrukao si se nisi ga potpisao kad ste krenuli [rofl] [rofl] [rofl]

kad pokusas da potpises upali se DSC i na instrumet tabli ti se pojavi ovaj znak  [srednjiprst]

Bori¹a

ma ziv sam jebena meca jos traje jbg cekam ponedeljak-utorak :(

Jefta

када јој прође меца болеће је глава...

Bori¹a

moze da boli do ujutru, samo neka legne ja cu sam da se snalazim kako znam i umem ;D

Lazic

Borko sine uæuti vi¹e, ne¹' ti skor jebavati, ako nastavi¹ da laprda¹...:P Ugledaj se na... Zna¹ ti na koga..:D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2013, 02:36
Borko sine uæuti vi¹e, ne¹' ti skor jebavati, ako nastavi¹ da laprda¹...:P Ugledaj se na... Zna¹ ti na koga..:D

Sto puta sam ti rekao da me ne pominje¹ na forumu!!! :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ko ka¾e da sam mislio na tebe...:P

mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2013, 11:38
Ko ka¾e da sam mislio na tebe...:P

Mo¾e valjda èovek da se nada :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

sto je babi milo hahaahah ;D

mareskin


Pratim ovu situaciju sa Bori¹om i hteo sam da predlo¾im manijacima da otvorimo karte i ka¾emo èoveku kako stoje stvari oko tog "prvog puta". Jbg, ova zavera æutanja i mistifikacija cele prièe mi stvarno ide na ¾ivce. Ja da sam znao u èemu je fazon i da se veæ od roðenja zna koja je devojka sa kojom æe¹ prvi put spavati, odma bi se bacio na nju ko gladno kuèe bez gazde. Ovako sam dobijao korpu sve dok je nisam na¹ao, a i to mi je ona posle priznala da se sa¾alila i malo namestila susret. Eto, nekad, ali samo nekad, se isplati da izgleda¹ ko tu¾no kuèe. Svi znamo, a niko neæe da mu ka¾e.
Mogao bi neko da iskopira svoj primerak "Uputstva za skidanje mraka" ili mo¾da jo¹ bolje (po¹to je nestrpljiv) "Crtice iz uputstva za skidanje mraka" ili ako nije dobar sa èitanjem edukativni film-seriju (iz tri dela) iz 51-e sa Milenom Draviæ "Kako bezbolno skinuti mrak svom mu¹karcu". Trebalo bi isto tako upozoriti èoveka da nisu sve dame dobro pro¹le na obuci (nekima od njih je i tad prvi put) pa umeju da budu malo grube u baratanju na¹im vr¹njakom, na ¹ta na¹e ne¾ne du¹e nisu navikle. Posle toga smo spremni na sve i hvatamo se da za¹titimo meðuno¾je na svaki pogled neke druge. Koga zmija ujede, taj se i crva pla¹i.

Ka¾em, ako mislite da je do¹lo vreme i da je njegov sluèaj dovoljno ozbiljan da se napravi izuzetak: recite ili napi¹ite ¹ta imate da ka¾ete. Da ne bude posle da sam odao tajnu koja se toliko dugo èuva.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Mi smo u svoje vreme placali qrve..

Lazic


Slaninar

#1417
Citat: Laziæ poslato 25 Februar, 2013, 09:21
bur¾uju...:P

Ma, gradska deca...




Inaèe, kojeg god drugara da sam nazvao i rekao: "znam jednu bajkerku, oko 18 leta, nevina, treba joj pokazati te stvari", svi su se ponudili da pomognu.
Koju god drugaricu da sam nazvao da "poka¾e malom Bori¹i, 18ak leta, nije deèko nikad..." sve su imale neke izgovore, pa neæe, pa ne mogu.

Kontam da su mi samo drugari pravi prijatelji!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: CBRR1 poslato 25 Februar, 2013, 09:02
Mi smo u svoje vreme placali qrve..

Sad je i Bori¹i jasno za¹to se devojke ljute kad neko plaæa kurvama. Remeti se dogovoreni redosled stvari, a to direktno utièe na uticaj koje ¾ene imaju na mu¹karce. Kako da nas kontroli¹u ako mi kupimo sex na autoputu?
Ajde, ako neko mo¾e neka skenira "Uputstvo" i okaèi ovde. Meni je u prilièno lo¹em stanju, raspadaju se listovi :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ruza-Bandit

ekstra ideja mareskin! Pojuriæu posle jer mislim da i ja imam negde uputstvo samo ga treba iskopati a imam skener.