Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

hahaahahahahahahahhahaahahahahahahahhahaahahahahahahahhahaahahahahahahahhahaahahahahahahahhahaahahahahahahahhahaahahahahahahahhahaahahahahahahah da pokazem ruzi kako sam naucio nesto hahahaahahahahah :D ;D ;D :D

ipak nece biti sutra, 99% sreda posle skole :P

UFF

baci pogled na temu o nocnom kupanju sutra kad okace slike da vidis kakvo pedu ruza ima
bole te uvo ima da uzivas :D

balcan girl

hahahaah uffe poranio si nema fotki do sutraaa :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

#1343
prokleta meca :( :( :(

ma idemo pa kud puklo da puklo ;D


akcija otkazana

aj sto bih mozda ja bacio peglu na krv, nego bi i ona, a da mi keva ili neko vidi krvavu posteljinu, nije vredno... cekam sledecu turu  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Lazic

Bacanje pegle na krv...:o Da li si bre ti normalan...??? [ludak] Ovo sam prvi put èuo...:o :D

Bori¹a

paaa ako izadje od tamo kuda ja treba da udjem, gadim se, a kaze da se gadi i ona ;D
ko ga jebe, za 7-10 dana na istom mestu u isto vreme hahaha

Lazic

Zna¹ kako ka¾u, kilavom kurcu i dlaka smeta...:P Veruj mi da ne biste ni primetili malo krvi...:-*

Bori¹a

odkud znam, necu da baksuziram, ipak nam je 16 leta ;D

Lazic

Jebote, vas dvoje zajedno imate 7 godina manje nego ja...:o

Bori¹a

pa vidis, nama pocetnicima nije lako ;D

Lazic

kad se samo setim...[facepalm]

pit

Citat: Bori¹a poslato 19 Februar, 2013, 23:51
prokleta meca :( :( :(

ma idemo pa kud puklo da puklo ;D


akcija otkazana

aj sto bih mozda ja bacio peglu na krv, nego bi i ona, a da mi keva ili neko vidi krvavu posteljinu, nije vredno... cekam sledecu turu  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

           Pa Borisa ne koljes svinju nego radis himen cao...pa tu jedva da je nekoliko kapi krvi ...sta si ti mislio sad ce lokva.jbt.

Lazic

kakav kurac himen, riblja èorba... [rofl]

UFF


mkt

Citat: Bori¹a poslato 19 Februar, 2013, 23:51
prokleta meca :( :( :(

ma idemo pa kud puklo da puklo ;D


akcija otkazana

aj sto bih mozda ja bacio peglu na krv, nego bi i ona, a da mi keva ili neko vidi krvavu posteljinu, nije vredno... cekam sledecu turu  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ne gine ti
http://www.dodaj.rs/f/1W/Gq/2Pem5y0d/fuckingasnowman.gif

pit

Citat: Laziæ poslato 20 Februar, 2013, 01:45
kakav kurac himen, riblja èorba... [rofl]

                Mislis da ga folira pa ceka da mu menstruaciju proda ko gubitak nevinosti......hehehehheh bilo je slucajeva bilo....nije da nije.

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 19 Februar, 2013, 23:51
prokleta meca :( :( :(

ma idemo pa kud puklo da puklo ;D


akcija otkazana

aj sto bih mozda ja bacio peglu na krv, nego bi i ona, a da mi keva ili neko vidi krvavu posteljinu, nije vredno... cekam sledecu turu  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ljubavni zivot Budimira Trajkovica - budin drugi pokusaj
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kengur


Bori¹a

ma nije nevina hahahahah ;D
jbg cekam da meca prodje :D

Lazic

Citat: Slaninar poslato 20 Februar, 2013, 11:32
Citat: Bori¹a poslato 19 Februar, 2013, 23:51
prokleta meca :( :( :(

ma idemo pa kud puklo da puklo ;D


akcija otkazana

aj sto bih mozda ja bacio peglu na krv, nego bi i ona, a da mi keva ili neko vidi krvavu posteljinu, nije vredno... cekam sledecu turu  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ljubavni zivot Budimira Trajkovica - budin drugi pokusaj

Od roðenja sam gledao u te zgradurine(istoèna kapija)...:D Da sam naleteo na takvu kom¹inicu sa 16 godina...:o Nego jedva sam smeo da pogledam...[facepalm]