Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Mislio si pretpostavljam, bitch, please...:D

UFF


Lazic

Samo im daj ideje...:-*

Joker

Èetiri faze ¾ivota:

Veruje¹ u deda mraza
Ne veruje¹ u deda mraza
Ti si deda mraz
Izgedas kao deda mraz!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

ti si pijani deda mraz...:P

Uncle Bob

Citat: Joker poslato 13 Decembar, 2012, 00:10
Èetiri faze ¾ivota:

Veruje¹ u deda mraza
Ne veruje¹ u deda mraza
Ti si deda mraz
Izgedas kao deda mraz!
Auuu Brate al, tebi nije ti dobro uop¹te.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

WOLVERINE

#1206
Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2012, 22:54
pa zato nisam u fazonu da mora da ode
nek ostane on a ode trandza
ko ga jebe ici cu opet sa njim ako treba
a mogu i ktm da prodam jer je cb1000r odlican za grad jer se sedi uspravno a poteze trenutno :)


 Evo ja ti u zamenu za KTMa nudim 5000e u kesu .... pod uslovom da ga registrujes i prevedes na mene i to placam kesom.. bez obzira sto smo mu varili ram sa Farbacem pre god dana u Mitrovici.....  bitno je da prevedes i reg na mene to jest na BG....  ;D ;D ;D

Znaci zamena za KES i jos plus...    Nadam se da je cena pristojan...  

Znaci kes za ovaj motor....  ako je ispod tvojih ocekivanja... reci.........  koliko.....




UFF

Kakav si ti covek jebote  :o

Dobro je, samo pisi, i treba da vide i drugi kakav si da se neko ne zajebe da te ne smatra za prijatelja kao ja  [facepalm]

Nit sam te ikad ogovorao nekome kao sto si ti mene, nit sam te IKAD nesto zajebo ili dao razlog da se tako ponasas, a cak i da jesam i da zelis nekom na neki nacin da naudis ne koriste se bre tako pederski informacije koje si znao jer ste tad bili bliski, to je ciganski

Vise od toga u mojim ocima ne mozes da padnes, nek ti je na cast   [cheers]

con3

Koliko bi ga cenio kada bih ga prodavao ?

Bori¹a

#1209
Uffe koliko ga cenis? ;D

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2012, 16:02
Kakav si ti covek jebote  :o

Dobro je, samo pisi, i treba da vide i drugi kakav si da se neko ne zajebe da te ne smatra za prijatelja kao ja  [facepalm]

Nit sam te ikad ogovorao nekome kao sto si ti mene, nit sam te IKAD nesto zajebo ili dao razlog da se tako ponasas, a cak i da jesam i da zelis nekom na neki nacin da naudis ne koriste se bre tako pederski informacije koje si znao jer ste tad bili bliski, to je ciganski

Vise od toga u mojim ocima ne mozes da padnes, nek ti je na cast   [cheers]

Pa jer malo 5000e....?? Kazi koliko... ?? Ako je cena realna prema stanju motora... kupujem... Nisam mislio nista lose...

Ne vidim razlog za ovakvim pisanjem i vredjanjem sa tvoje strane... nigde te nisam uvredio... sam si rekao da je zabranjeno... prosli put sam preterao.. to stoji i evo sad ti se izvinjavam....

Ja samo zelim da kupim KTM-a... Ako ne zelis meni da ga prodas meni koji ga znam u dusu i u svaki sraf.. posle toliko rasturanja i savstavljanja... ok nemam nista protiv... samo kazes i to je to.. nema potrebe za vredjanjem...  jedino ako vama to nije dozvoljeno da clanove nazivate ciganima... onda uredu...

UFF

Niko tebe nije nazvao ciganinom vec je taj postupak bio ciganski, kao sto sam i napisao i to nije uvreda vec cinjenica, nauci da citas, nesto te jebe ta percepcija o kojoj pricas, skratila ti se izgleda..   ;)

sto se tice ktm-a cuvaj ti pare pa kad budem hteo da prodajem bices obavesten

Do tad setaj ili kako ti kazes tituritu  [hello]

a ovaj offtopic ide gde mu je i mesto

micko_13

covek pljuje po oglasu,a kao nudi cenu:\...dvosmislen lik uz izvinjenje za koje ga boli ona stvar!!Jest da sam nov ovde,al nije uredu sto pises tako za njegov motor,evo ja cu tebi dati 5000e samo da cutis!!!Kao sto ces ti dati za taj motor...lawe [clapp]

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2012, 17:34
Niko tebe nije nazvao ciganinom vec je taj postupak bio ciganski, kao sto sam i napisao i to nije uvreda vec cinjenica, nauci da citas, nesto te jebe ta percepcija o kojoj pricas, skratila ti se izgleda..   ;)

sto se tice ktm-a cuvaj ti pare pa kad budem hteo da prodajem bices obavesten

Do tad setaj ili kako ti kazes tituritu  [hello]

a ovaj offtopic ide gde mu je i mesto

  Brate ja sam hocu da pazarim..... sta tu ima ciganjski... ne razumem... moje pare sugave ili si se toliko uvredio prosli put sto sam te uvredio... jbg...

Nadam se da ces se javiti kad budes resio da ga prodas...mislim KTMa... moja ponuda stoji... 5000e... +kes za reg i prenos na moje ima.... 

WOLVERINE

Citat: micko_13 poslato 15 Decembar, 2012, 17:35
covek pljuje po oglasu,a kao nudi cenu:\...dvosmislen lik uz izvinjenje za koje ga boli ona stvar!!Jest da sam nov ovde,al nije uredu sto pises tako za njegov motor,evo ja cu tebi dati 5000e samo da cutis!!!Kao sto ces ti dati za taj motor...lawe [clapp]

Nigde niko ne pljuje [nono] [nono]  po oglasu.. [neampojma] [neampojma] .. ovo bilo u temi o ponudi motora u zameni.... ali nema veze....  ja nepljujem  [nono] [nono] ja samo hocu da kupim ono sto znam... i za to dajem realne novce..... a ti vec ako zelis da me castis sa 5 somuna moze.  [dancing] [dancing] [dancing].. vis' da je kriza... dobro dodje... bice za   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Zeljkamp

Sirotinjo, nemas para ni za 2 iste polovne gume a meni nesto pricas!
TwinZ Auto & Moto

UFF

 [rofl] [rofl] [rofl]


[facepalm]  [doh]  [glavazid]

evo ga krece sranje opet  :'(  [veryangry]

Zeljkamp

Nece biti sranja, obecavam. ;)
TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: Zeljkamp poslato 16 Decembar, 2012, 13:26
Sirotinjo, nemas para ni za 2 iste gume a meni nesto pricas!


     Samo  pacenici kupuju sve cetiri zimske gume nove ....ahahah ala sam te nalozio ....inace sto sam naso dobre polovne za stila po 25 evras jebu kevu...ahahahahhahaa kako si si primio ...pa jos apdejtujes softver na lomotini ahahahaahahah.Kakav bre crni softer na krsu koji je preso 500 000 km....dobro je da moz da saltujes do 3 brzine.Smejujrija.

ЯЭВОЛУТИОН

Stoooo volem sto sam ignorisao PITa...ne moram da citam sta napise.... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11