Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 18 Novembar, 2012, 22:13
Citat: WOLVERINE poslato 18 Novembar, 2012, 22:07
Citat: Plazma Keks poslato 18 Novembar, 2012, 22:05
a sta ako je pozlacen neki predmet na motoru? da li se onda vazi da je seljana?

Ma ne..... Onda svi znaju da si iz Borce...... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ma onda znaci da si ljakse...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kengur

Koji ste smaraci, ja reko' vi raspolozeni za spamovanje uff ve teme, vidi sad, ode sve u bullshit.... :)

AndreyRR

uff-ova tema ne sme da se dira,sve teme koje je pokrenuo i koje prati a nisu adekvatne shodno
njegovim ukusom idu ovde.BJB gangnam style

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 19 Novembar, 2012, 08:50
uff-ova tema ne sme da se dira,sve teme koje je pokrenuo i koje prati a nisu adekvatne shodno
njegovim ukusom idu ovde.BJB gangnam style
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Kompleks klasicni... [facepalm] [facepalm] [facepalm]

WOLVERINE

Citat: Kengur poslato 19 Novembar, 2012, 02:07
Koji ste smaraci, ja reko' vi raspolozeni za spamovanje uff ve teme, vidi sad, ode sve u bullshit.... :)

  Kakvi ste indijanci ..... ustvari klinci.... nemogu da verujem.... da ste sve druge teme ostavili sa spamom a vese i UFFkove cistite... e serem vam se na politiku...    [doh] [doh] [doh] [doh]

za vas je teme  SABANI NA MOTORIMA.....  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]  Znaci pravo decije igraliste.....  vrtic.....  to je ona seoska prica kupio bmw jer mu tuki mali... nekako mora da se nadomesti ona stvar....   [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Lazic

I ¹ta ste sad uradili, ima Darko da se naljuti i ode...:P :-* A i ja sa njim... [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

ODO JA DO DARKA, DA VIDIM DA LI OSTALO TORTE OD SUBOTE.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ja imam komlex zrtve marketinga i opravdano je to sto radim tako da mozete svi da mi ga  [srednjiprst] i da odete slobodno  [rofl]

AndreyRR

prodane duse mogu da mi ga puse

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 11:12
ja imam komlex zrtve marketinga i opravdano je to sto radim tako da mozete svi da mi ga  [srednjiprst] i da odete slobodno  [rofl]

Koga boli tuki za tebe... mi smo tu zbog drugih ljudi i stvari...  [srednjiprst] :D

Lazic

Uuuuu Marko, ¹ta ti je rek'o... [rofl]

WOLVERINE




Aj ti pali vatru pa ce ovi iz vrtica da me minusiraju..... [stop]  [rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] :-* Kako smo divno nenormalni... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

PU NISTA OD TORTE...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Naravno kad si deb'o...:P

UFF

Citat: WOLVERINE poslato 19 Novembar, 2012, 12:39
Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 11:12
ja imam komlex zrtve marketinga i opravdano je to sto radim tako da mozete svi da mi ga  [srednjiprst] i da odete slobodno  [rofl]

Koga boli tuki za tebe... mi smo tu zbog drugih ljudi i stvari...  [srednjiprst] :D

a sto lazes ribo jedna kad si rekao da mesam za sve pare i da jebem jos bolje?  [ljubav]

Lazic

Uuuu Darko, ¹ta ti je rek'o... [rofl]

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 14:19
Citat: WOLVERINE poslato 19 Novembar, 2012, 12:39
Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 11:12
ja imam komlex zrtve marketinga i opravdano je to sto radim tako da mozete svi da mi ga  [srednjiprst] i da odete slobodno  [rofl]

Koga boli tuki za tebe... mi smo tu zbog drugih ljudi i stvari...  [srednjiprst] :D
[srednjiprst]

a sto lazes ribo jedna kad si rekao da mesam za sve pare i da jebem jos bolje?  [ljubav]

Da mesas mesas dok te hebu... video sam... ali sad dok hebes to je diskutabilno ...kolika patka moze da bude u coveka od metar ipo... a kolika u coveka od 2m... u kojoj si kategoriji ti?.....   [rofl]   [srednjiprst][srednjiprst] :P [doh] [rofl]

UFF

ovom wolwerinu je stalno nesto moja patka u glavi tj mislima da ne kazem nesto drugo  [rofl]


i od kad bre ti imas 2m?  [doh]

gmum44

ali bitno je da ti imas metar ipo  :P :P :P [rofl] [rofl] [rofl]




































































uh kad bolje razmislim pa iste smo visine... [doh] [glavazid] [glavazid] :drka:
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!