Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Alchemist poslato 05 Novembar, 2012, 13:34
prava specijalna olimpijada... samo jo¹ medalje da dodeljujemo  [rofl]

Da, da... oni su specijalni... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: Plazma Keks poslato 05 Novembar, 2012, 11:21
na ovom forumu ima svega. ako zelite da se zezate, odete u ostale teme i lupetate dok ti ne nalupaju minuse, ako hocete da budete ozbiljni, odete u temu o motociklima ili tehnikama voznje, ako hocete da se prepucavate, odete u temu o automobilima (iskljucivo mercedes i bemve), ako hocete da cujete novu muziku, odete u temu o muzici, blah blah blah... da skratim. ako dugo niste procitali neku dramu, odete u temu za bullshit ;D

moram priznati da mi se ide na stolicu nekad od ovog foruma, ali ovaj je nezamenljiv

Plazmeni iznenadio si me i eve ti pjus +

Citat: Joker poslato 05 Novembar, 2012, 11:26
Pite, jel si primetio da svako ko ima problem, ima sa tobom... Kako bre niko nema problem sa mnom i sa mnogo drugih likova na ovom forumu a tu smo svaki dan? Aj razmisli malo... Ja iskreno nemam bas nista protiv tebe, ali stvarno preterujes... Nikoga bre ne interesuje sta ti imas sa drugim clanovima, isto vazi i za njih... Hebe mi se za vase prepucavanje, za vase nesuglasice, ko je kome duzi i ko je verbalno jaci (fizicki nema potrebe da se pominje)... Stvarno sam se drzao sa strane, ne pokusavajuci ni da "smirim" situaciju a ni da osudjujem bilo koga ali stvarno imam potrebu da ovo kazem kao neko ko je svaki dan ovde vec dve godine, postavljajucu ovaj forum tamo gde je zajedno sa svim drugim clanovima koji su dobri i kvalitetni ljudi... A da ne pricam da zbog vas i vasih kompleksa ili klimaksa, zavisi od slucaja, da ti isti ljudi odlaze jer nisu ovde dosli da citaju kako se par da nazovem slobodno zargonski indijanaca prepucavaju a da pritom ni oni sami ne znaju oko cega... Naravno da ima situacija u svakoj prepirci gde jedna strana pretera i ta prepirka prelazi u svadju ali svi zaboravljaju da ovo nije vasa kuca, i da sve sto imate "iznesite na ulicu" jer morate da imate ako nista drugo bar postovanja prema domacinima ovog foruma... Druga je strana sto domacini znaju da pravila "iskrive" ponekad i to zna da ljudima zasmeta, i to sa punim pravom, ali to sada nije tema...

Znaci, nisam ovo napisao da bih ja isterivao neku pravdu, vec da svima ovde, iz najbolje namere objasnim, a najvise Pit-u, da nema potrebe za svim ovim sranjima i da ako dodje to toga da resi to na neki drugi nacin, kakav god on smatra da treba ali van foruma (pp, na livadi, ring, blato itd...) Isto vazi i za ostale, ne samo za Pit-a...

[cheers]

[clapp] [clapp] [clapp]
Znao sam ja da si ti pametan, samo te rakija izgleda kocila ovih dana pa nisi mogao da dodjes do izrazaja ;D

Salu na stranu nadam se da ce ljudi skapirati ovo na totalno pozitivan nacin  [cheers]

Plazma Keks

sumnjas u moje sposobnosti? sta mislis zasto sam ja ovo napisao? "ako zelite da se zezate, odete u ostale teme i lupetate dok ti ne nalupaju minuse"

balcan girl

hocu da se celavi vrati na forum  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( pa s kim  cu sad da se prepucavam  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ako mi ne vratite celavog dobicete svi u kompletu  [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena]
[djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
[bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [unistenje] [unistenje] [unistenje] [unistenje] [unistenje] [unistenje]
[pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [pop]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: CBRR1 poslato 02 Novembar, 2012, 23:44
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:41


  Daa ne bi bilo zabune kontaktirao sam Uffa vezano sa ove uvrede sto je Ub\ncebob uputio mojoj cerki i dragi mi Uff kaze da nema direktnoh uvreda  a da clanovi porodice nisu obuhvaceni.
Covek ti je rekao da si govedo,vepar i tako...to nije uvreda...uffeeee  [prebicute]


a jel ja trebam da gledam u pasulj kad se neko zajebava a kad je uvreda?
i gde je granica
ako mu kazes da je primitivan to nije uvreda ili jeste?
ako mu kazes da je ispao glup nije a ako kazes da je glup onda jeste?

a sta ako ne imenujes njega direktno vec napises znam jednog lika iz borce senjacina teska vozi neke raspale motore lepi folije stize buseve sjebava lamele i on je glup ko kurac?
jel to uvreda?
mozda nisam mislio na tebe kako onda mogu da me banuju zbog toga?

zato mora da bude po slobodnoj proceni i ne kenjajte previse jer jedini drugi nacin koji sigurno funcionise je da lupam banane svima redom cim mi se ucini da je uvreda i onda da mnozim sa dva i pola foruma je banovano

Joker

Citat: Major poslato 05 Novembar, 2012, 14:04

[clapp] [clapp] [clapp]
Znao sam ja da si ti pametan, samo te rakija izgleda kocila ovih dana pa nisi mogao da dodjes do izrazaja ;D

Salu na stranu nadam se da ce ljudi skapirati ovo na totalno pozitivan nacin  [cheers]

Jel sam ti rekao da moram da prestanem da pijem jer to nije dobro za mene... A vi mi ne verujete... :D

Naravno da je to bilo u pozitivnom smislu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2012, 14:10
Citat: CBRR1 poslato 02 Novembar, 2012, 23:44
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:41


 Daa ne bi bilo zabune kontaktirao sam Uffa vezano sa ove uvrede sto je Ub\ncebob uputio mojoj cerki i dragi mi Uff kaze da nema direktnoh uvreda  a da clanovi porodice nisu obuhvaceni.
Covek ti je rekao da si govedo,vepar i tako...to nije uvreda...uffeeee  [prebicute]


a jel ja trebam da gledam u pasulj kad se neko zajebava a kad je uvreda?
i gde je granica
ako mu kazes da je primitivan to nije uvreda ili jeste?
ako mu kazes da je ispao glup nije a ako kazes da je glup onda jeste?

a sta ako ne imenujes njega direktno vec napises znam jednog lika iz borce senjacina teska vozi neke raspale motore lepi folije stize buseve sjebava lamele i on je glup ko kurac?
jel to uvreda?
mozda nisam mislio na tebe kako onda mogu da me banuju zbog toga?

zato mora da bude po slobodnoj proceni i ne kenjajte previse jer jedini drugi nacin koji sigurno funcionise je da lupam banane svima redom cim mi se ucini da je uvreda i onda da mnozim sa dva i pola foruma je banovano
Sta se primas BMWsabane...ne nego treba da se otvori tema u kojoj cemo glasati svi,i tome ce doci kraj,jer srbinu dok ne drknes samarcinu,nikada se nece osvestiti..inace ovako forum ode u kurac,jer ce vise liceti na hostaplerski forum,a ne na dobro zazanje kao do sada...TIPA U TEMI SE NAGLASI CBRR1 JE POMENUO NECIJU CERKU,JEL ZASLUZIO ILI VI TO SHVATATE KAO ZEZANJE,SVI CE SHVATITI KAO PROVOKACIJU,I PONUDIS BAN OD 3/5/15 DANA I SVI GLASATE KOLIKO DANA,AKO SAM PRETERAO  ONDA 15,PA DA VIDIS KAKO CE SE SVI SMIRITI...A NE OVAKO TI NA DRUGARSKOJ OSNOVI TI OVO TI ONO,kao sto te vec okrivljuju...

UFF

ako si corav procitaj ponovo moj post pa ces videti da nema nikakve veze sa drugarskom osnovom
i ako ce forum vec da ode u qrac onda nek ode zbod odluke onih koji su ga otvorili a ne fake demokratija da glasa kurta i murta koji su juce dosli na forum i danas da odlucuje o njegovoj sudbini
inace i ti si imao par banova po 24h a ni tebi se nisu mnozili svaki sledeci x2 zato stfu

Slaninar

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2012, 19:44
ako si corav procitaj ponovo moj post pa ces videti da nema nikakve veze sa drugarskom osnovom
i ako ce forum vec da ode u qrac onda nek ode zbod odluke onih koji su ga otvorili a ne fake demokratija da glasa kurta i murta koji su juce dosli na forum i danas da odlucuje o njegovoj sudbini
inace i ti si imao par banova po 24h a ni tebi se nisu mnozili svaki sledeci x2 zato stfu

Demokratija je super ako su veæinom ljudi normalni. Kad postoji ta kritièna masa OK ljudi, onda se bira po njihovom ukusu i to bude super. Suprotna situacija je kad se budale i barabe skupe, pa se dogovara, diluje, trguje, prave klanovi (srpska politièka scena na primer, najbolji primer takve demokratije).

Autokratija je super kad je kralj dobar, a ne valja kad je tiranin. I tu glavni baja nosi puno tereta na sebi.


Sve u svemu, na kraju se svodi da sve zavisi od toga kakvi smo ljudi. Nema tih pravila koja mogu biti dobra ako su ljudi lo¹i - sve se da izvrdati i zloupotrebiti.


...Inaèe mislim da treba oterati i banovati SVE i neka maèke vladaju forumom... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ja mislim da svi mnogo serete i poceli ste da me smarate ja sam non stop na forumu da se zezam i da se smejem i ko hoce da se svadja slobodno nek dodje kod mene ja cu da ga olesim za dz samo nek donese pivo i ko jos ima nesto da kaze nek meni licno i personalno eto popusi kurac i ajd dosta vise  zenturace najgore KRAJ!!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 05 Novembar, 2012, 20:47
ja mislim da svi mnogo serete i poceli ste da me smarate ja sam non stop na forumu da se zezam i da se smejem i ko hoce da se svadja slobodno nek dodje kod mene ja cu da ga olesim za dz samo nek donese pivo i ko jos ima nesto da kaze nek meni licno i personalno eto popusi kurac i ajd dosta vise  zenturace najgore KRAJ!!!!


[cheers]

Ma nemoj da ti JA doðem tamo u to Setozarevo i da ti se NAPU©IM kurca!!!!      [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

samo izvolite :D :P i ponesi pivo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska


SSZGO

pit-u ban od mesec dana i svaki sledeci bez obzira da li je zbog uvrede ili autoban ide puta dva vise
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Joker

Ne moze ni tako... Nije nas problem sto ste niste pridrzavali pravila pa sada "sprovodite" pravdu... Zna se sta pise u pravilima... Svaki put se duplira duzina bana, to vazi za sve i nema menjanja.. Nismo deca!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

SSZGO

ma kome ti bre da nije deca...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Joker

Osim ako se nije odnosilo na njega... U tom slucaju povlacim ovo za decu... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!