Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Citat: jerej poslato 03 Novembar, 2012, 21:20
ti da cutis i da nikom nista vise ne pricas! podbadas non stop, pljujes po Crkvi na sva usta, a clan si mk Arhangel, kluba ciji je osnivac pokojni Rade, ikonopisac, pobozan covek... Vidim klub slavi slavu, dolazi vam svestenik, a ti pljujes li pljujes. Da se ja pitam, takvi kao ti mi ne bi ni privirili u klub!

Sreca pa se ti pitas samo koje su dimenzija guma ostale.

Gde sam ja to pljuvao po crkvi?
Nemoj da mesas pljuvanje po svestenicima koji voze besna kola a zavetovali su se na skromnost.

A da, za jereja koji prodaje polovne gume jer se snasao cu uvek imati sta da kazem, ma koliko me to po tebi cinilo manjim vernikom. ;)

CBRR1

Citat: jerej poslato 03 Novembar, 2012, 21:20
Citat: Che poslato 03 Novembar, 2012, 11:16
Cackao si ga, pa kad ti je vratio (ne opravdavam ga) ti si otvorio temu da kukas i da te zalimo?!?

ti da cutis i da nikom nista vise ne pricas! podbadas non stop, pljujes po Crkvi na sva usta, a clan si mk Arhangel, kluba ciji je osnivac pokojni Rade, ikonopisac, pobozan covek... Vidim klub slavi slavu, dolazi vam svestenik, a ti pljujes li pljujes. Da se ja pitam, takvi kao ti mi ne bi ni privirili u klub!
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

UFF

Citat: Vlajko poslato 03 Novembar, 2012, 10:38
Ma razumem brate.. ali za¹to mi moramo da èitamo va¹a sranja?

bas tako

ako ti posalje sms na mob jer ces i to ovde da kacis?
sta neko sa nekim preko pp-a razmenjuje je njihova stvar kao i nacin na koji ce to da rese
a mi bi trebali svi kad vidimo takvo javno napusavanje da roknemo obojici po - be obzira ko je kriv ili u pravu pa da gule bananu i da se olade

cbr i havarisani se zajebavaju za bmw i ktm ali cak i da je to tacno pa?
ti nesto napises sto se meni ne svidi i ja ocenim tvoju poruku
za to ocene i sluze kad se slazes ili ne slazes sa nekim
evo ti jos jedan minus sto pricas o minusima a ova tema se sad spaja sa bullshitom sto i jeste

Conti-Moto

#1003
Pit voli da objavljuje PP koje dobije . . .
Kad je mene vredjao ja sam mu preko PP-a trazio telefon i adresu da raspravim te stvari, sa njim licno.
Naravno da mi nije poslao broj nego je pisao ovde kako sam mu pretio preko poruka.
Posle je kao pièka zivkao poznanike po Novom Sadu da se raspita ko sam ja . . .
Ja mu ono sto je radio necu zaboraviti, srescu ga negde, nekad, onda ce videti kako "bata mari¹e" . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!

hpg

 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

goranvojska

ja neznam zasto admini ovo ne prekinu.pa ja sam zbog slicnih stvari napustio neke forume i dosao ovde da se zezam kad ono svuda isto.sve neki junaci svadjalice itd.ovome nije mesto ovde,ili neki ne shvataju zasto postoji sve ovo.osnovna svrha je druzenje kao ovo zadnje kod porodice pei voznja i samo voznja.ko to nevoli nije za ovaj krug ljudi.nepotrebno unosi nervozu na forum.i

Hohštapler

Citat: goranvojska poslato 04 Novembar, 2012, 19:34
ja neznam zasto admini ovo ne prekinu.pa ja sam zbog slicnih stvari napustio neke forume i dosao ovde da se zezam kad ono svuda isto.sve neki junaci svadjalice itd.ovome nije mesto ovde,ili neki ne shvataju zasto postoji sve ovo.osnovna svrha je druzenje kao ovo zadnje kod porodice pei voznja i samo voznja.ko to nevoli nije za ovaj krug ljudi.nepotrebno unosi nervozu na forum.i

+100000000

...aj razumem podjebavanje, al ba¹ zato mi se i sviða ovaj forum, svi sve zajebavaju, al kad treba biti ozbiljan svi su ozbiljni..
Al to prepucavanje i onda spominjanje porodice, to mi je dno dna...  [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Conti-Moto

Citat: goranvojska poslato 04 Novembar, 2012, 19:34
ja neznam zasto admini ovo ne prekinu.pa ja sam zbog slicnih stvari napustio neke forume i dosao ovde da se zezam kad ono svuda isto.sve neki junaci svadjalice itd.ovome nije mesto ovde,ili neki ne shvataju zasto postoji sve ovo.osnovna svrha je druzenje kao ovo zadnje kod porodice pei voznja i samo voznja.ko to nevoli nije za ovaj krug ljudi.nepotrebno unosi nervozu na forum.i

Svaka ti je na mestu Gorane, kada bi bilo manje ovakvih kao sto je Pit bilo bi sve mnogo zabavnije i lepse.
Ja, koji imam prijatelje i samo prijatelje na sve strane, docekam da me takva nula od coveka vredja i pljuje,
a sto je najbolje, nikada me nije ni video ni upoznao. Steta sto je preterao.

Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2012, 23:53
zali se ostalim administratorima pa nek oni donesu odliuku i nek njima bude na cast

uostalom zato si temu i otvorio

a ja odoh sad do lazica da pijemosa okupljenom ekipom, puca mi bas kurac za svadje na forumu   [cheers]


edit


a sutra kad se vratim ima da banuje obojicu za primer

a tebi do sad nisam ali cu da pocnem da racunam svaki sledeci ban duplo duzi od proslog
pa ces ili da naucis da se ne svadjas sa celim forumom ili ces da dobijes bananu na 6 meseci ko debeli zmaj ili na godinu dana ko mohikanac

jbg brate ne vredi drugacije i da se ja zbog tebe raspravljam sa ostalim adminima
sve se desilo zato sto je neko nekog protezirao.....ja nikad za sebe nisam trazio protekciju...a kad vidim da sve prelazi granicu, ja ga prebacim na ignore ....a retkima koji me zovu u 10 na mobilni telefon, obecam batine....a ja ne krsim obecanja!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: Conti-Moto poslato 04 Novembar, 2012, 20:30
Svaka ti je na mestu Gorane, kada bi bilo manje ovakvih kao sto je Pit bilo bi sve mnogo zabavnije i lepse.
Ja, koji imam prijatelje i samo prijatelje na sve strane, docekam da me takva nula od coveka vredja i pljuje,
a sto je najbolje, nikada me nije ni video ni upoznao. Steta sto je preterao.

Uz du¾no po¹tovanje (i kao èoveka, a i kao trgovca - sve najbolje), i ti njega sada pljuje¹. Iskulirajte ljudi. Pivo, pica, motori, ovo - ono. Batalite se svaða, k'o neke tetke.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

i posle neko kaze zene se svadjaju c.c.c.cc..cc. aj smarate leba ti za medalju il batalite s teme il brate na ferku pa ko prezivi neka plati pivo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Ej, ¾ene, da vas pitam ne¹to.  [srednjiprst]
Da li se URL adrese slika na Fejsbuku menjaju, vi¹e puta sam hotlinkovao neke slike sa FB i one su sada nestale? Da napomenem da te slike nisu brisane.

What kind of sorcery is this?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

pit

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2012, 01:20
Citat: Vlajko poslato 03 Novembar, 2012, 10:38
Ma razumem brate.. ali za¹to mi moramo da èitamo va¹a sranja?

bas tako

ako ti posalje sms na mob jer ces i to ovde da kacis?
sta neko sa nekim preko pp-a razmenjuje je njihova stvar kao i nacin na koji ce to da rese
a mi bi trebali svi kad vidimo takvo javno napusavanje da roknemo obojici po - be obzira ko je kriv ili u pravu pa da gule bananu i da se olade

cbr i havarisani se zajebavaju za bmw i ktm ali cak i da je to tacno pa?
ti nesto napises sto se meni ne svidi i ja ocenim tvoju poruku
za to ocene i sluze kad se slazes ili ne slazes sa nekim
evo ti jos jedan minus sto pricas o minusima a ova tema se sad spaja sa bullshitom sto i jeste


UNCLEBOB
Vikend bajker


Na mre¾i

Lokacija: OBRENOVAC
Poruke: 1203
Kvalitet: +132 (10%)
Zahvalnice: 10

 
   
Odg: Auto plac u kraljevu iskustva?
Odgovor #145 - 02 Novembar, 2012, 21:55 Ocena: 0
   
Pite prike i tvoja æera bi za mene bila new line daj ugovori gde da probam da razgazim da proverim performanse
 

           Uffe ovo nije copirana PP nego citat iz teme na javnom delu forumahttp://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11196.140.html...i ja se ne secam da sam nekada citirao nekog od mnogobrojnih obozavaoca a veruj mi ima ih dosta sa svakakvim biserima.Jednostavno ne pridajem tome toliki znacaj ....zato sto su sve te pretnje naklapanja izfrustriranih ljudi nemocnih da odgovore na zajebanciju.
           Iskreno zao mi je je sto je ova tema otisla u ovom pravcu ali ja sam izgleda magnet  za budale....svi se ovde pomalo zezaju samo se za mene zakace razni krimidzimi,mafioze u pokusaju i propali narko dileri....i onda na PP kazu ono sto u javnosti nemaju muda.
            Sve ovo je za mene zajebancija i nista vise i ko ozbiljno shvata samo se bez veze nervira ali ....imao sam sa ipak 3 susreta sa ovima sto mi prete na pp i pogadjate kako se zavrsilo.....''jbg druze izvini iznervirao si me bla bla bla'' .Naravno da smo posle toga popili pivi i rastali se ko drugari.
              Tako da ne primajte se previse sve ovo je zezanje i forum sluzi za to a ko se ljuti .....

goranvojska

pite brate znamo se i ok si lik.batalite to.pa na prolece dolazite svi kod mene i ima da vas podavim u jezero,a jagnjetinu i ostalo samo ce gledate.salim se ajde batalite to i kad dolazite kod mene pivo ja castim.cicu.bez njega nema price.

pit

Citat: Conti-Moto poslato 04 Novembar, 2012, 14:13
Pit voli da objavljuje PP koje dobije . . .
Kad je mene vredjao ja sam mu preko PP-a trazio telefon i adresu da raspravim te stvari, sa njim licno.
Naravno da mi nije poslao broj nego je pisao ovde kako sam mu pretio preko poruka.
Posle je kao pièka zivkao poznanike po Novom Sadu da se raspita ko sam ja . . .
Ja mu ono sto je radio necu zaboraviti, srescu ga negde, nekad, onda ce videti kako "bata mari¹e" . . .


Svaka ti je na mestu Gorane, kada bi bilo manje ovakvih kao sto je Pit bilo bi sve mnogo zabavnije i lepse.
Ja, koji imam prijatelje i samo prijatelje na sve strane, docekam da me takva nula od coveka vredja i pljuje,
a sto je najbolje, nikada me nije ni video ni upoznao. Steta sto je preterao.

               O pa desi  bre Conti mafijo nema te dugo...mislio sam da si umro......e da znas da si me zejebo prosli put kad si mi pretio i slao ekupu na mene da sam macora morao da cuvam u propravnost i bez hrane 3 dana ...a onda sam se raspitao u Novom sadu za tebe i rekli su mi da si mnogo zajeban lik pa sam pod hitno nabavio jos 3 macke i ostavio ih bez hrane.....tolko sam se uplasio da im uopste nisam davao hranu i dve mi crkle posle 20 jes dana a tebe i ekipe nema pa nema da dodjete u Nis.
                A sto se tice to sto ti volis da se druzis to je mozda samo virtuelno i kad treba nesto da prodas forumasima....inace niti vozis motor ...kako su me obavestili iz Ns ai ne verujem daa te neko van njega poznajess.....tako da ne vidim razloga sto se sekiras ti za forum i kako ce da funkcionise.
                 A sto se mog broja mob tice to ja dajem samo drugarima a tebe ako je zanimao mogo si da ga nadjes  najmanje na 10 mesta na ovom forumu a i na svim ostalim forumima me ima.....samo sam adresu promenio al ti se javi pa ce se nadjemo sigurno....makar da popijemo pivo ako nista drugo.

pit

Citat: goranvojska poslato 04 Novembar, 2012, 22:16
pite brate znamo se i ok si lik.batalite to.pa na prolece dolazite svi kod mene i ima da vas podavim u jezero,a jagnjetinu i ostalo samo ce gledate.salim se ajde batalite to i kad dolazite kod mene pivo ja castim.cicu.bez njega nema price.

Pa brate aj realno cakam li ja nekoga u ovoj temi....izgleda da sam ja lepak za budale  ....

goranvojska

prekidajte i aj na pivo

Boki-KG

Nije vam ovo ciganmala.rs.... Lak¹e malo...
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

UFF

Citat: goranvojska poslato 04 Novembar, 2012, 19:34
ja neznam zasto admini ovo ne prekinu.

evo ja cu da prekinem ako mi kazes kako a da se ne kosi sa nasim pravilom da nema brisanja

svima po bananu?

Lazic

Stvarno, kad æemo kod Gorana...? :D