Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: zmiya poslato 14 Septembar, 2012, 23:11
Ma otvoriæu ja novu temu o hondi,nju ne mogu da spoje po¹to vode veæ ima jedna o hondi..

       Ma sta bre ti Zmijo meljes  [blahblah]samo Honda pa Honda...ko da je to bog znas sta.Aj sad kvalitet je ok al brate unutrasnjost je zivi kurac...stariji modeli totalno bezlicno a ovi novi odjednom svemirski dizajn.... [ludak]

pit

Citat: zmiya poslato 14 Septembar, 2012, 23:30
Za fiata i ¹kodu je mama i tata..

  Uporedi Stila 2004 i Hondu Civic 2004 pa ce te neke stvari biti jasnije.Dizajn pre svega.Motori su ionako ok.

zmiya

Citat: pit poslato 14 Septembar, 2012, 23:58
Citat: zmiya poslato 14 Septembar, 2012, 23:30
Za fiata i ¹kodu je mama i tata..

  Uporedi Stila 2004 i Hondu Civic 2004 pa ce te neke stvari biti jasnije.Dizajn pre svega.Motori su ionako ok.

T i se stvarno drogira¹,poèeo si kao Uff,sve ¹to on ima to je najbolje na svetu..Dobro,jeste,stilo je najbolji na svetu..

pit



         E sad ga pretera ...nije bas najbolji na svetu al za te pare boljeg nema ....
          I da znas odusevio me udobnoscu.Probao sam Fokusa ,Golfa ...Astru H Hondu Civic 7 g...i da ne ulazim ko je kvalitetniji  jer sada retko ko sme da se zajebe i napravi los auto ali sto se udobnosti tice Stilo je skroz ok.Uz naravno prihvatljivu potrosnju....bolji mi ne treba.
         

UFF

Pa nisam lud da kupujem nesto sto nije najbolje (za mene) sta ti je tu onda cudno?
nisam dovoljn o bogat da kupujem jeftine stvari
za auto sam skupljao godinama a mogao sam da kupim losiji, kad sam ko klinac hteo da kupim veliki tv ili jak komp sedeo sam mesecima bez ikakvog dok nisam skupio za ono sto hocu dok su drugari kupovali bilo sta pa prodavali kad skupe kintu za bolji i sa istim primanjima im je trebalo duplo vise i vremena i novca da dodju tamo gde sam i ja
sve sto sam platio je bilo ili jako dobro ili najbolje, nosim ili koristim i ono sto nije preterano dobro ali samo ako sam ga dobio na poklon ili me nista nije kostalo, kao npr kad vozim sluzbeni auto, kanta je ali firma placa gorivo

pit

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2012, 01:32
Pa nisam lud da kupujem nesto sto nije najbolje (za mene) sta ti je tu onda cudno?
nisam dovoljn o bogat da kupujem jeftine stvari
za auto sam skupljao godinama a mogao sam da kupim losiji, kad sam ko klinac hteo da kupim veliki tv ili jak komp sedeo sam mesecima bez ikakvog dok nisam skupio za ono sto hocu dok su drugari kupovali bilo sta pa prodavali kad skupe kintu za bolji i sa istim primanjima im je trebalo duplo vise i vremena i novca da dodju tamo gde sam i ja
sve sto sam platio je bilo ili jako dobro ili najbolje, nosim ili koristim i ono sto nije preterano dobro ali samo ako sam ga dobio na poklon ili me nista nije kostalo, kao npr kad vozim sluzbeni auto, kanta je ali firma placa gorivo

              ''Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari''rece covek koji je kupio BMW za nekoliko hiljada evra.Pa upravo si ovom recenicom demantovao sebe.Jer da je dobar ne bi bio nekoliko hiljada evra ...vec 30 000 tj nov...i samo o novim automobilima mozemo da komentarisemo ko je bolji.
             I posto vidim da aludiras da je BMW 3 bolji od Stila naravno da je bio bolji( nisu ista klasa al aj) ali 2002-e kad je kupljan nov ......sada posle 10 i vise godine osnovno pitanje  sta je ostalo od njega i Stila i kolko ce da kosta dalja eksploatacija po km....odrzavanje ,kolko su kvarovi ...servisi pa o potrosnja .goriva.
                 Tako da vreme ce da pokaze ko ''nije dovoljno bogat da kupuje jeftine stvari''.
             

UFF

jebo te bre stilo covece prestani da mi kenjas o mom autu i da mi uporedjujes pravi prevoz sa usranim kisobranom od fiata
vozi bre sta hoces i pusti druge da oni voze sta oni hoce, koga bre boli kurac koliko je koji presao i koliko je kostao, gledaj svoja posla a ne komsijinu kravu

pit

  Ma jebo tebe bmw ...na kultursan nacin sam ti pokazao o cemu se radi a ti odmah u vredjanje i pljuvanje..pa pooserem ti se u bmw jel znas. Vozis kanturinu 10 godina staru i ''nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari'' Ludnica.

UFF

Vozim, aj sad setaj
idi u patrolu i vozi do posla tvoj 10 godina star stilo (i da je 2 godine star isti kurac :))

Zeljkamp

Pite, koliko dugo imas Stila i koliko si ga platio?
TwinZ Auto & Moto

Kengur

E ne smarajte vise po svim temema sa istim glupostima. Sve ide u kantu.

Major

Citat: Kengur poslato 16 Septembar, 2012, 14:25
E ne smarajte vise po svim temema sa istim glupostima. Sve ide u kantu.

Tako je bre Francuz pokazi kako se to u EVROPU radi ;D :D ;D

pit

Citat: Zeljkamp poslato 16 Septembar, 2012, 14:11
Pite, koliko dugo imas Stila i koliko si ga platio?


          Naravno da cu da ti kazem ali prvo da postavis najnoviju kolekciju slika ti sa bmw-om i obaveznim kezom ....cisto da vidim kako ti to uspeva....evo ja danima vozim Stila i nikako sebe da nateram da se kezim.....ono vozim se nista se ne cuje okolo ni ispod sve radi kako treba al bre nemogu da se smejem pa to ti je.Doduse prisutan je blagi osmeh kad odem na benzinsku pumpu ali osim toga nista vise.

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2012, 01:32
Pa nisam lud da kupujem nesto sto nije najbolje (za mene) sta ti je tu onda cudno?
nisam dovoljn o bogat da kupujem jeftine stvari
za auto sam skupljao godinama a mogao sam da kupim losiji, kad sam ko klinac hteo da kupim veliki tv ili jak komp sedeo sam mesecima bez ikakvog dok nisam skupio za ono sto hocu dok su drugari kupovali bilo sta pa prodavali kad skupe kintu za bolji i sa istim primanjima im je trebalo duplo vise i vremena i novca da dodju tamo gde sam i ja
sve sto sam platio je bilo ili jako dobro ili najbolje, nosim ili koristim i ono sto nije preterano dobro ali samo ako sam ga dobio na poklon ili me nista nije kostalo, kao npr kad vozim sluzbeni auto, kanta je ali firma placa gorivo

Sla¾em se sa filozofijom. Uvek se vi¹e isplati, a i lep¹e je koristiti i bolje rade kvalitetnije (dakle èesto i skupe) stvari. Jedino tu odstupam kad je u pitnaju recimo auto koji æe da mi ukradu, ili slupaju. Uvek nacionalna klasa. Stojadin, Jugo, Punto. Sve radi ¹to mi treba, a ne jedim se.

Ipak, na nekim stvarima nikad ne ¹tedim. Obuæa. Ne broj obuæe, mali je, veæ kvalitet. Tu ne podnosim kompromis.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Milomir27

a jel ovaj Pit pandur??
i ako jeste sto to mora stalno da dokaziva?
mislim vi panduri ste poseban soj ......
nazalost vas ima i u mojoj porodici,imam cak sestru i zeta u Nisu koji su inspektori
ali verovatno nisu tako budale kao ovi pojedinci u uniformama !

Zeljkamp

Pazi Pite, kad se vozis u kisobranu onda i ne mozes da se smejes, narocito ako se taj kisobran zove Stilo ili Punto. Probaj sledeci put da kupis AUTO, pa ces da vidis kako ti osmeh ne silazi sa lica!

P.S. Ja se jos uvek smejem, ne silazi mi osmeh sa lica i kako stvari stoje, trajace jako dugo! Vidi... ;D ;D ;D
TwinZ Auto & Moto

pit

#796

     
Citat: Zeljkamp poslato 16 Septembar, 2012, 20:56
Pazi Pite, kad se vozis u kisobranu onda i ne mozes da se smejes, narocito ako se taj kisobran zove Stilo ili Punto. Probaj sledeci put da kupis AUTO, pa ces da vidis kako ti osmeh ne silazi sa lica!

P.S. Ja se jos uvek smejem, ne silazi mi osmeh sa lica i kako stvari stoje, trajace jako dugo! Vidi... ;D ;D ;D

     Ima ona poslovica ''smeje se ko lud na brasno'' e pa mislim da bi mogla da se primeni u tvom slucaju.

      Inace vozio sam MERCEDESE 10-ak godina koji su dokazno bolji automobili od BMW-a ali se nesto ne secam da sam se smejao bez razloga....mozda ugradjuju neku psihoaktivnu supstancu u bmw pa polako ispusta i izaziva kezenje kod vlasnika,,,mada ne bih reko tvoj je vec 10 godina star ...trebalo bi da je izvetrelo to.

UFF


pit

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2012, 22:35
Citat: pit poslato 16 Septembar, 2012, 21:33
Inace vozio sam MERCEDESE 10-ak godina

Past tense

   Pa i tvoj BMW je pluskvamperfekt ali ti niko nije rekao osim mene.

Zeljkamp

Citat: pit poslato 16 Septembar, 2012, 21:33


      Ima ona poslovica ''smeje se ko lud na brasno'' e pa mislim da bi mogla da se primeni u tvom slucaju.


Tebi je auto pun brasna i opet nista! Nema tebi leka Pite...

;D :D ;D
TwinZ Auto & Moto