Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit


Citat: revolution poslato 06 Septembar, 2012, 22:02
Citat: gdjole poslato 06 Septembar, 2012, 19:17
Laki brate, èovjek ne zna da prihvati zajebanciju. I nema teme u kojoj nije miroðija. I to kontra tipa... Ja jo¹ nisam proèitao da se pit sa nekim slo¾io. Ni na jednom od ova na¹a dva moto foruma na kojima sam.
Mene kurac zabole da li se nije slozio ili jeste, ali vredja sve sa kojima udje u raspravu.....Kad mu budem spizdio jednu pedagosku samarcinu ima da se pusi....i kurac ce me boleti gde i kada, imam memoriju ko slon, i nijednom ga nisam uvredio.....to da je nekulturna seljacina iz daleke unutrasnjosti i da ni burek ne zna da ispece je fakat na ne uvreda....Ja sam ga stavio na ignore i eventualno komentarisao kad neko citira njegov post ili kad ga neko pecne.....Ljudi pricaju da je generalno pera lozac i da se zajebava, ali definitivno ne voli kad njega prcnu.....sto pokazuje koliki je kompleksas.....sto za pandura nije cudno.
Hahhah  pa isamarao bi ti svakoga kad bi smeo da izadjes iz sigurnosti svog brloga....cak ni jednu sliku nisi smeo da postavis s obzirom s kolko si se ljudi pokacio.
        Daleko od toga da sam ja cvece ....priznajem imam 5-6 bolida na lageru koje vrtim kad mi je dosadno....odskoro si i ti privilegovan da budes deo te male male grupe.I tako kao sto rekoh kad mi dosadno ja vas malo lozim ...neko se prima malo neko vise a ti ovim postom dokaza da imas najplicu matericu od svih.        
          Ti za razliku od mene  ne biras koga ces da uvredis ...najmanje pola clanstva foruma si napusio po nekom osnovu.Caruga koji je vrlo kvalitetan lik zbog tebe zaobiolazi ovaj forum a on ima sta da napise i kaze....nazalost od tebe ne moze.
         Miljana drkas bespotrebno ...antipatican ti sto je inspektor i sto radi svoj poso....mogao bih do sutra da pisem od tvojim ''biserima ''po forumu.
         Mene si prvi napusio tj bez razlogoga reko da ''jedem govana'' ....e pa sad mora trpis posledice.
         Burek ti je trn u oku ...ne znam zasto... ljubomora verovatno.Kazes ne znam da pecem.....mada ja ne pecem evo ti link gde 200 ( dvesta ) bajkera koji su bili kod mene na dorucku nije imalo primedbe.
http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/26040-prvi-moto-turisticki-reli-tour-around-serbia-2009/page__st__520
           A i ovih 100 ( sto ) sledece godine se nije bunilo na kvalitet.
http://forum.motoasocijacijasrbije.com/index.php?topic=3994.0

         Ovo za burek nisam napisao da se hvalim s time ....ko me zna licno zna je tako vec samo da novi clanovi ovog foruma znaju u cemu je fora sa burekom.
           
         

TEEfqd

ako vec imas izvore koje ne bi da otkrivas a i radis u policiji mozda bi mogao da uradis nesto korisno i da nadjes neki ukradeni motor a ne da drkas kurac po forumu, jer od kad sam dosao ovde nisam video nista pametno da si napisao.

pit

Citat: redshadow poslato 07 Septembar, 2012, 00:27
ako vec imas izvore koje ne bi da otkrivas a i radis u policiji mozda bi mogao da uradis nesto korisno i da nadjes neki ukradeni motor a ne da drkas kurac po forumu, jer od kad sam dosao ovde nisam video nista pametno da si napisao.

          Ja imam sluzbenu palicu  prema tome budi dobar da ne bude malo po guzi.

TEEfqd

vec sam imao situaciju gde su se zajebala 4 momka iz interventne i pocela da biju mene i drugara bez razloga. samo sto taj momak koj je bio sa mnom je u saj-u, tako da pored polomljenih udova i otkaza jer su bili smekeri, platili su ogromne pare za odstetu. tako da popusis ti meni kurac i ti i sluzba i palica.

pit

Citat: redshadow poslato 07 Septembar, 2012, 00:32
vec sam imao situaciju gde su se zajebala 4 momka iz interventne i pocela da biju mene i drugara bez razloga. samo sto taj momak koj je bio sa mnom je u saj-u, tako da pored polomljenih udova i otkaza jer su bili smekeri, platili su ogromne pare za odstetu. tako da popusis ti meni kurac i ti i sluzba i palica.


          Juujjuj vidi malog pedera....palicom cu ja tebe po guzi ...pa ces onda da naucis da se ponasas ......ZGOLJAVI .

TEEfqd

pite, stvarno nisi bitan, ali ozbiljno. postao si predmet sprdnje tako da ono, zao mi te je. to je realnost. kapu na glavu sveska u ruke i cepaj.

pit

#626
  [policaja] [bejzbolka]

pit

Citat: redshadow poslato 07 Septembar, 2012, 00:37
pite, stvarno nisi bitan, ali ozbiljno. postao si predmet sprdnje tako da ono, zao mi te je. to je realnost. kapu na glavu sveska u ruke i cepaj.


  A ti si bre glup ko kurac sto si se primio na pricu. Pa sta i kao sam policajac ....to je castan posao.

TEEfqd

to je posao za isfrustrirane ljude sa niskim koeficijentom inteligencije. dobar si samo ako si kvaran i uzimas mito ljudima da ne bi pisao kazne.

Plazma Keks

#629
ali ipak ko zna...i ja sam cuo da radi u policiji

pit

Citat: redshadow poslato 07 Septembar, 2012, 00:41
to je posao za isfrustrirane ljude sa niskim koeficijentom inteligencije. dobar si samo ako si kvaran i uzimas mito ljudima da ne bi pisao kazne.


        Ok neka je i tako ..neko mora i da radi taj posao...Ja sam hteo da budem pravnik upisao faks al mi nije islo ...pa ko rekoh da se probam u policiji.
         I Cemu odma napusavanje ....cini mi se da tebe licno nisam nicim uvredio.Jedno ako su te neki policajci nekad zeali pa ti naso na meni da se istresas ...jbg nisi fer ...nismo svi isti.

Milomir27


ranko

najaca tema hahhehehhehe

ps. Pite sve sve brate... al bar citiraj dobro bem mu misa ... taman si se ustalio da dobro citiras i opet ga zajebes negde... proveri pre nego sto postujes da li si pisao pre onog >quote< ... moras ispod toga...


pit

Citat: ranko poslato 07 Septembar, 2012, 00:59
najaca tema hahhehehhehe

ps. Pite sve sve brate... al bar citiraj dobro bem mu misa ... taman si se ustalio da dobro citiras i opet ga zajebes negde... proveri pre nego sto postujes da li si pisao pre onog >quote< ... moras ispod toga...




     Pa brate kad sam policajac jbg

pit



       Nego nema nam ga Redshadow ...iznapusi me i policiju pride pa ode negde.....mozda da dovede drugara SAJ-ovca.Opusteno bre Red (jel  mogu tako da te zovem zgodnije je).A nisam ti pricao da sam nekad radio u odeljenju za suzbijenje poroka i bludnih radnji......nemas pojam kakvi sve pacijenti se nisu lepili za mene.....ko magnet sam za nenormalne.

pit



          Jednom negde oko picinog parka ja u nocnoj smeni.....(samo sto sam poceo da radim)  setam tako i cujem neko stenjanje u mraku.Pritajim se malo ko sto je red ....ma jeca neko u glas .Sta li je to pitam se u sebi.
          Pridjem blize kad imam sta da vidim .....jedan natego nekog jadnika sve prsti.
           ''Prekidaj u ime naroda i plus mu rekoh ...sta radis bre to ''
            Onaj naguzeni se istrze i pobeze u mrak a ovaj bandza cuti i stoji.'' Sta radis bre to ponovih malo jace.''
             ''Nista'' kaze bandzov
             ''Pa cije su ti onda te usi bilmezu''
               Ahahahah smejao sam se do stanice......jbt prekinuo sam ih tako naglo da nisu moogli da se odvoje i bandza mu iscupao deo uha.Posle mi bandza rece da popravlja freze i neke motorice pa ako mi treba da svratim.
            Sta cu pustio sam ga bilo mi zao.

UFF

Citat: pit poslato 07 Septembar, 2012, 00:37
....plus vredja policiju.


a to je lose?

mislim ja bi mu za to platio  [cheers]

pit

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 01:25
Citat: pit poslato 07 Septembar, 2012, 00:37
....plus vredja policiju.


a to je lose?

mislim ja bi mu za to platio  [cheers]

              Vidi ga ovaj samo ga ti lozi ...pa kad dobije sluzbenom palicom po guzi ko ce da bude kriv...ti sto ga lozis ilij a sto ga izvodim na pravi put.

CBRR1

Citat: redshadow poslato 07 Septembar, 2012, 00:32
tako da popusis ti meni kurac i ti i sluzba i palica.
tako da crveni ce da popije ban zbog ovog... [hello]

CBRR1

Citat: pit poslato 07 Septembar, 2012, 01:18


          Jednom negde oko picinog parka ja u nocnoj smeni.....(samo sto sam poceo da radim)  setam tako i cujem neko stenjanje u mraku.Pritajim se malo ko sto je red ....ma jeca neko u glas .Sta li je to pitam se u sebi.
          Pridjem blize kad imam sta da vidim .....jedan natego nekog jadnika sve prsti.
           ''Prekidaj u ime naroda i plus mu rekoh ...sta radis bre to ''
            Onaj naguzeni se istrze i pobeze u mrak a ovaj bandza cuti i stoji.'' Sta radis bre to ponovih malo jace.''
             ''Nista'' kaze bandzov
             ''Pa cije su ti onda te usi bilmezu''
               Ahahahah smejao sam se do stanice......jbt prekinuo sam ih tako naglo da nisu moogli da se odvoje i bandza mu iscupao deo uha.Posle mi bandza rece da popravlja freze i neke motorice pa ako mi treba da svratim.
            Sta cu pustio sam ga bilo mi zao.
a ovo je Pite jako nisko cak i za moj zeludac...