Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: MajorSoul poslato 04 Septembar, 2012, 21:10
aj idi mesi majke ti kasnis vec..

       Dacu ti ja nesto drugo da mi mesis

Major


pit



            Ma glup si bre ko kurac ne bi te jebo za brdo karamela.

AndreyRR

gde si robote da banujes

Major

 8)

[attachment deleted by admin]

pit

Pametniji popusta tako da se pred naletom gluposti moram povuci. A i kasno je .

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 04 Septembar, 2012, 21:51
@Majorsoul
za njega je vise
http://matrixworldhr.files.wordpress.com/2012/01/1natri-florid-otrov.jpg%3Fw%3D500

   Vidi ovog papucara sto ne sme od zene ni tudjim motrorom da izadje na voznju.Sta mi se kacis vise ...ne jebem te dva posto a ti uporan pa uporan cibu bre pseto jedno .

Milomir27


Admin Robot


easy

pa vi posle jedite burek kod pita


zmiya

Pit radi vezano smenu u pekari,pa u panduraciji,tako da ga neæe biti neko vreme..

castor

Citat: pit poslato 04 Septembar, 2012, 08:44
Eto  posto Major soul odobrava postavljanje akrapovica mozes da odes i njemu zavaris na licu mesta....pa sacekajte malo pa onda neka on zavari tebi...i obojica ste namireni.

Dakle, dirao te nisam, ne znam za¹to sam se na¹ao na udaru, ali ¹ta sad da radim kad èovjek ne voli zajebanciju, nego bi da kara kolege oko sebe. Zato...

Vidi pitice, obzirom da ti voli¹ na popust da kupuje¹, evo tebi æu da zavarim za d¾abe, da mi ne ka¾e¹ da sam te odrao (za cijenu). Za burek-dupe sa druge strane, ne smijem da garantujem. Ako ba¹ insistira¹ da plati¹, mo¾emo da se dogovorimo. Najvi¹e sam za operativni lizing & pu¹ing (ti meni, naravno, jer si ti dobio uslugu varenja koju ¾eli¹ da plati¹), pa da to odradi¹ odma', na licu mjesta, ne volim u ratama da primam isplatu.

Za to æu od MajorSoul-a da dobijem 250% vi¹e love samo da ti ga zavarim, a to je neprocjenjivo. Za sve ostalo je tu VISA/Master kard/ koji-li-veæ-kurac. A ti onda mo¾e¹ da visi¹ na njemu do mile volje. Meni neæe da smeta. Samo ako krene burek da ti smrdi, ja æu da znam za¹to je to tako...

A za razliku od tebe, pitice savijaèice, Major je drug za medalju. Major æe da ga primi na varenje kao pravi drug. I nit' æe on meni uzeti dinara, nit' ja njemu. A ti to ne mo¾e¹ da razumije¹, jer si se veæ posrao na glavu cijelom forumu...

[cheers] [cheers] [cheers]
[neampojma] [neampojma] [neampojma]

JA TI VI©E NI NA JEDAN POST ODGOVORITI NEÆU, JER ZAJEBANCIJU NE ZNA© DA PRIHVATI©!

Sve najbolje od mene...

Pozdrav.

Djole
It's the ride that matters, not the bike…

zmiya

Nisi u pravu,zna i Pit lepo da ga primi..

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Ama ljudi, nije zima pa da se ujedamo, mada su neki i bez motora, a ne ujedaju, previ¹e...:D Ðoleta(Castor) poznajem godinama, Pita takoðe godinama, onog mr¹avog iz Lazarevca, ah da, zmiya [rofl] za koji dan takoðe godinama, Majora mislim da nisam jo¹ upoznao u¾ivo, ali obzirom na gej sklonosti nisam ba¹ siguran... [rofl][rofl][rofl] Ajde sada svi lepo po jedan NEPIZDIN, pa da se dru¾imo... :D [cheers]

castor

Laki brate, èovjek ne zna da prihvati zajebanciju. I nema teme u kojoj nije miroðija. I to kontra tipa... Ja jo¹ nisam proèitao da se pit sa nekim slo¾io. Ni na jednom od ova na¹a dva moto foruma na kojima sam.
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: gdjole poslato 06 Septembar, 2012, 19:17
Laki brate, èovjek ne zna da prihvati zajebanciju. I nema teme u kojoj nije miroðija. I to kontra tipa... Ja jo¹ nisam proèitao da se pit sa nekim slo¾io. Ni na jednom od ova na¹a dva moto foruma na kojima sam.
Mene kurac zabole da li se nije slozio ili jeste, ali vredja sve sa kojima udje u raspravu.....Kad mu budem spizdio jednu pedagosku samarcinu ima da se pusi....i kurac ce me boleti gde i kada, imam memoriju ko slon, i nijednom ga nisam uvredio.....to da je nekulturna seljacina iz daleke unutrasnjosti i da ni burek ne zna da ispece je fakat na ne uvreda....Ja sam ga stavio na ignore i eventualno komentarisao kad neko citira njegov post ili kad ga neko pecne.....Ljudi pricaju da je generalno pera lozac i da se zajebava, ali definitivno ne voli kad njega prcnu.....sto pokazuje koliki je kompleksas.....sto za pandura nije cudno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ne znam odakle ti pravo da vredja¹ Pitov burek,seljaèino prigradska,po sto puta ti ljudi vraæaju isti motor na popravku..
[srednjiprst]