Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Pit

Jbt, kako si stavio auspuh sa 1200 ccm na 900? Ja mislim da to ne moze, ima isti efekat kao nalepnica, tj istopice ti masinu...

Milomir27


pit

Citat: Kengur poslato 29 Avgust, 2012, 23:00
Pit

Jbt, kako si stavio auspuh sa 1200 ccm na 900? Ja mislim da to ne moze, ima isti efekat kao nalepnica, tj istopice ti masinu...

       Vid razmiljao sam o tome cak sam i projekat hteo da napravim ali onda sam cuo i procitao ovde na forumu da moze i rizikovao .

Kengur

Sigurno ti lose radi motor, pa nisu fabrike bacale pare na ispitivanja da bi ti budzio...

Nek ti objasni uff :P

pit

Citat: Kengur poslato 29 Avgust, 2012, 23:03
Sigurno ti lose radi motor, pa nisu fabrike bacale pare na ispitivanja da bi ti budzio...

Nek ti objasni uff :P

     Mislis da zna?

Kengur

Zna  :)

Sigurno lose radi tdm, trokira, ne ide... Isto kao meni R6 termignonijem sa k4 1000... ;)


zmiya


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: pit poslato 29 Avgust, 2012, 22:26

     Pa zato sto mi izasao jeftino a nov je .Isti takav kosta oko 500-600 dolara samo top.Grane mi je napravio odlican majstor po mom nacrtu i kostalio me 50 evra i auspuh 150 ...a cuje se kako sam hteo ...i nije divca sto je najbitnije.
VID 20120821 160804

                I ako je za tebe ovo lose odradjeno i nakaradno i nabudzeno onda samo mogu da kazem da si zlonameran o nista vise .


Citat: pit poslato 29 Avgust, 2012, 21:17
Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2012, 21:13
Prednost je sto ti napravi krivinu kakvu god ti hoces da auspuh bide vislje ili nize, da bude duzi ili kraci, da bude glasniji ili tisi a kod leo, akrapa ili bilo kog brend to je sto je, nema modifikacija, ako ti se ne svidja kako stoji ili se cuje zao mi je go fuck yourself

mana je sto su mu grane koje pravi sjajne i sijaju se ko jebeni coperi a to mene podseca na sjajne kineze i zato mi je i ruzno
kad bi te grane bile brusene bilo bi mnogo lepse


        Ne znam da li si upoznat ali ako hoces da kupis auspuh nekog poznatog brenda recimimo MIW ...odes lepo uy Barel i izujes se za 770 evar i dobijes dva topa sa granama i cevkama skrojene po meri recimo za TDM ...nema budzenja od oka i ''da li ce da odgovara i pusti ga jos malo'' To je to i cuje se i radi perfektno.


[hello]

Major


pit



   Sta se smejes bre ko lud na brasno.Tebi Uff i prst da pokazes ima se cerekas.

Milomir27


Major

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 09:40


   Sta se smejes bre ko lud na brasno.Tebi Uff i prst da pokazes ima se cerekas.

Ukopao te - pomiri se s tim [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pit



  Ukopa si se ti ako na VFR stavis Robertove auspuhe...ima ti iscuri kompresija za meseca dana...mada kolko ti vozis to ce se razvuce na godinu.A i naso si ko ce te savetuje oko auspuha sve strucnjaci i poznavaoci koji su juce seli na motor ...tacnije interenet teoreticati.

Major

Roberta nemoj da pljujes bez potrebe jer pojma nemas kako covek radi i sta radi..

pit

Citat: MajorSoul poslato 30 Avgust, 2012, 16:26
Roberta nemoj da pljujes bez potrebe jer pojma nemas kako covek radi i sta radi..

               I ti si sad strucjak za auspuhe..... a sta radi zivota ti.U garazi savije cevke i u ubacuje staklenu vunu ...jaka stvar.Akrapovic i ostali su budale sto placaju tim inzinjera i koriste vrhinske materijale.I onda se pojavi jedan MajorSoul koji kaze ma sve ti to isti djavo ....sto bi ja bacao pare na nalepnicu.Pa ako te nije sramota da stavis na VFR te cunkesamo navali ...samo ne drobi da je to isto kao Akrap ili Josimura.Vozi no name i kez na usta ...ustedeo si 1000 evra.

CBRR1

Pit je  [ludak] i to ozbiljno..udario mu burek u vugla,ili navikao palicom da bije al ovih dana je na odmoru pa nema musterija...pa maltretira ljude po forumu...

pit

Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 16:39
Pit je  [ludak] i to ozbiljno..udario mu burek u vugla,ili navikao palicom da bije al ovih dana je na odmoru pa nema musterija...pa maltretira ljude po forumu...

         Cbr ti mi bar delujes da si normalan...pa da libi ti na R 1 ili CBR stavio Race by Ada.Ne znam sta je sa vama ljudi ali to su niskobudzetni auspusi krojeni za jeftine motore...sto ne ide ne ide.

zmiya

E jako mudo auspuh,pa nisu èipovi unutra,otvori¹ jedan sjeban akrap i vidi¹ ¹ta je unutra..

Slaninar

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 16:41
Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 16:39
Pit je  [ludak] i to ozbiljno..udario mu burek u vugla,ili navikao palicom da bije al ovih dana je na odmoru pa nema musterija...pa maltretira ljude po forumu...

        Cbr ti mi bar delujes da si normalan...pa da libi ti na R 1 ili CBR stavio Race by Ada.Ne znam sta je sa vama ljudi ali to su niskobudzetni auspusi krojeni za jeftine motore...sto ne ide ne ide.

©to se prima¹? Ne moraju svi misliti kao ti. Opu¹teno.

Lièno sam vrlo skeptièan po pitanju super proraèuna i tih silnih plaæenih in¾enjera. Mislim da pare idu na reklamu, na zarade vlasnika i slièno. I to Robert ¹to naplaæuje je puno, a to ¹to tra¾e Akrap & co je nenormalno puno para za hrom ili alu lonac. Jebiga. ©to ka¾e plavu¹a nek' je i 100 puta in¾enjer, opet je mali.  Da se trkam, pa da mi je va¾na svaka konjska snaga, stavio bih Akrapa. Da zaraðujem 1000 evra za pet dana, pa, mo¾da bih stavio Akrapa, kao sitno mi. Ovako... nope. Hvala.


Bilo bi dobro, ¹to lepo ka¾e Ho¹tapler, napraviti uporedni test: zvuk, snaga, ubrzanje. Isti motor s Akrapom i s Raceom.

Ne znam kako utièe na trajnost motora. Ka¾u da skroz otvoreni izduvi skraæuju vek, samo ne znam ima li tu razlike (osetne) izmeðu Akrapa i Racea. Al' i to je nebitno kad veæina menja motor za sezonu-dve.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen