Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

pit


        Uffe pa sta je ovo nego za banovanje ....ja sam iskulirao kolko sam mogao a sta teba sad da njegovu cerku pocnem ovde da prozivam sto joj cale govedo....to nije moj stil a Uncle bob zasluzuje za ovu bljuvotinu dozivotni ban.
           

Uncle Bob

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:25

        Uffe pa sta je ovo nego za banovanje ....ja sam iskulirao kolko sam mogao a sta teba sad da njegovu cerku pocnem ovde da prozivam sto joj cale govedo....to nije moj stil a Uncle bob zasluzuje za ovu bljuvotinu dozivotni ban.
           
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:25

        Uffe pa sta je ovo nego za banovanje ....ja sam iskulirao kolko sam mogao a sta teba sad da njegovu cerku pocnem ovde da prozivam sto joj cale govedo....to nije moj stil a Uncle bob zasluzuje za ovu bljuvotinu dozivotni ban.
           
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:25

        Uffe pa sta je ovo nego za banovanje ....ja sam iskulirao kolko sam mogao a sta teba sad da njegovu cerku pocnem ovde da prozivam sto joj cale govedo....to nije moj stil a Uncle bob zasluzuje za ovu bljuvotinu dozivotni ban.
           
Ti æe mi ga da¹ govedo sa sa dva padeza u p.p. mislim da sam bio vi¹e nego korektan a o cviljenju naviko sam ja na razne vepriæe da ne cvile nego da skièu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A Pite isèitaj sve ¹to si napisao i komentarisao pa da prièamo dalje.Inaèe za tvoj info èesto doðem u ni¹ ne snalazim se najbolje neki deo palilula.pa da se netro¹i¹  eto mene kod ti.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 23:30
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:25

       Uffe pa sta je ovo nego za banovanje ....ja sam iskulirao kolko sam mogao a sta teba sad da njegovu cerku pocnem ovde da prozivam sto joj cale govedo....to nije moj stil a Uncle bob zasluzuje za ovu bljuvotinu dozivotni ban.
         
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:25

       Uffe pa sta je ovo nego za banovanje ....ja sam iskulirao kolko sam mogao a sta teba sad da njegovu cerku pocnem ovde da prozivam sto joj cale govedo....to nije moj stil a Uncle bob zasluzuje za ovu bljuvotinu dozivotni ban.
         
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:25

       Uffe pa sta je ovo nego za banovanje ....ja sam iskulirao kolko sam mogao a sta teba sad da njegovu cerku pocnem ovde da prozivam sto joj cale govedo....to nije moj stil a Uncle bob zasluzuje za ovu bljuvotinu dozivotni ban.
         
Ti æe mi ga da¹ govedo sa sa dva padeza u p.p. mislim da sam bio vi¹e nego korektan a o cviljenju naviko sam ja na razne vepriæe da ne cvile nego da skièu.


                   Nisi trebao da pominjes moju cerku direktno ....sta ako ja sad kazem da je tvoja cerka najveca pusacica kurca i da je tovario ceo obrenovac i okolina....a skote retardirani.

pit

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 23:33
A Pite isèitaj sve ¹to si napisao i komentarisao pa da prièamo dalje.Inaèe za tvoj info èesto doðem u ni¹ ne snalazim se najbolje neki deo palilula.pa da se netro¹i¹  eto mene kod ti.


         Bas bi voleo da dodjes ali posto si picketina jedna i smrad tesko da ce do toga da dodje.

pit



  Daa ne bi bilo zabune kontaktirao sam Uffa vezano sa ove uvrede sto je Ub\ncebob uputio mojoj cerki i dragi mi Uff kaze da nema direktnoh uvreda  a da clanovi porodice nisu obuhvaceni.

Bori¹a

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2012, 23:22
[rofl]


zima nije ni pocela a svi su vec prsli sa  [ludak]


aj glupo je da se banujemo dok se svi zabavljaju

ja sam mene sam banovao juce ;D
da vas ne mucim ;D

CBRR1

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 23:41


  Daa ne bi bilo zabune kontaktirao sam Uffa vezano sa ove uvrede sto je Ub\ncebob uputio mojoj cerki i dragi mi Uff kaze da nema direktnoh uvreda  a da clanovi porodice nisu obuhvaceni.
Covek ti je rekao da si govedo,vepar i tako...to nije uvreda...uffeeee  [prebicute]

pit

UNCLEBOB
Vikend bajker


Na mre¾i

Lokacija: OBRENOVAC
Poruke: 1196
Kvalitet: +150 (12%)
Zahvalnice: 10

 
   
Odg: Auto plac u kraljevu iskustva?
Odgovor #145 - 02 Novembar, 2012, 21:55 Ocena: 0
   
Pite prike i tvoja æera bi za mene bila new line daj ugovori gde da probam da razgazim da proverim performanse


                 Ja i Uncle bob se malo sporeckali i evo kako mi je dzuikac odgovorio u nedostatku argumenata.Ja nikad ali nikad nisam niciji decu pominjao u takvom konteksu te smatram da je ovo kranje bezobrazno i nekoretno.Uffa sam kontaktirao vezano sa ovu uvredu ali mi je diplomatski odgovorio da clanovi porodice nisu obuhvaceni pravilnikom

Bishke

Pa onda bi trebalo da se izmeni pravilnik.
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

 I sad te boli govedo jedno isèitaj ¹ta si pisao i komentarisao pa doði onda i tebi èika velja da bonu mr¹.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

pite ti otvori profil za tvoju cerku,pa ce ujakbob da popije bananu zato sto je uvredio naseg clana...

UFF

sto se mene tice oboje ste zasluzili bananu ako gledamo vase ponasanje pa sam odabrao da ne banujem nikog umesto obojicu


a jos jedna stvar

iako smo ja i pit drugari mislim da su privatne poruke privatna stvar i da je pederski da se iznose javno


tata, tata, ovaj me tukao i vidi sta mi je rekao....

pit


                 Ja bi voleo ovu picketinu da vidim lice u lice i da mi to ponovi ali na zalost moju ne verujem da ce do toga da dodje ...a iz sigurne udaljenosti sve moze da se kaze i napise bez posledice.....ali jedno je kad se mejdusobno napusujemo i to je sve zajebancija ali uvrede ovakvog tipa mislim da bi trebalo sankcionisati i udaljiti govedo da foruma.

pit

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2012, 23:49
sto se mene tice oboje ste zasluzili bananu ako gledamo vase ponasanje pa sam odabrao da ne banujem nikog umesto obojicu


a jos jedna stvar

iako smo ja i pit drugari mislim da su privatne poruke privatna stvar i da je pederski da se iznose javno


tata, tata, ovaj me tukao i vidi sta mi je rekao....


         Ne bi ni jedno slucaju osim u ovomali ako ti mislis da je u redu ovo sto je \govno izjavilo onda neka ti je na cast.

CBRR1

da je ujakbob napisao da je BMW  govno od auta bio bi banovan na 14 godina... 8)

Uncle Bob

A vidim nje vredelo ¹to sam gledao da preko p.p. razjasnimo evo i za javnost na forumu ti ali ti nikada me nemoze¹ uvrediti prvo moja kæi zivi u italiji znaèi daleko ti to ni preko googla ne bi znao da naðe¹.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

zali se ostalim administratorima pa nek oni donesu odliuku i nek njima bude na cast

uostalom zato si temu i otvorio

a ja odoh sad do lazica da pijemosa okupljenom ekipom, puca mi bas kurac za svadje na forumu   [cheers]


edit


a sutra kad se vratim ima da banuje obojicu za primer

a tebi do sad nisam ali cu da pocnem da racunam svaki sledeci ban duplo duzi od proslog pa ces ili da naucis da se ne svadjas sa celim forumom ili ces da dobijes bananu na 6 meseci ko debeli zmaj ili na godinu dana ko mohikanac

jbg brate ne vredi drugacije i da se ja zbog tebe raspravljam sa ostalim adminima

Uncle Bob

Drugo kad si poèeo da jede¹ govna nisi zvao ni Ufa ni bilo kog od admina.najiskrenije izvinjenje Horej¹iju i ostalima Pite stavi èelo na prst pa onda povuci potez [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

jevta

Joj zima tek pocela.Do proleca ko ziv ko mrtav